dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 115
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolkakru
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    266
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    138

    Domyślnie

    Świetnie, ja też czekam na fotki, pozdrawiam Cię serdecznie!

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał pilkarzyk66 Zobacz post
    jak sie podoba?

    Witam.

    Bardzo się podoba.
    Co to za kuchnia? Masz więcej zdjęć??

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Witam.

    Bardzo się podoba.
    Co to za kuchnia? Masz więcej zdjęć??
    witam oj jak miło że sie podoba nasza kuchnia fotek maam wiecej ale nie będę taki "łatwy'' i pokazę tylko cześć ale już lada dzien mam nadzieje wprowadzimy sie i wowczas bede mogł pokazac calosc wsszystko jest porobione procz lazienki wlasnie fachowiec ją robi ok 1,5tyg zajmie.
    Cały domek jest w stylu baardzo nowoczesnym, minimalistycznie noi mam nadzieje ze smakiem. tymczasem zamieszczam jedno zdjecie naszych schodów aczkolwiek na zdjeciu prawie nic nie widac nieobrobione jeszcze powiem tylko ze na pierwszych schodach nie ma poręczy, balustrady panele rowniez polozylismy nietypowo wszyscy odradzali ale to nasz pomysł i tak chcielismy zden fchowiec nie powiedzil ze tk nie moze byc wiec efekt nm sie brrdzo podoba panele Vileroy nd Boch pozdrawiam drogie panie









    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 07-11-2014 o 13:12

  4. #44

  5. #45

    Domyślnie

    Zbliżamy sie ku końcowi wspolczuje tym co rozpocznają budowe pozniej wkleje zdjecie łazienki drogie panie ale poki co nasz kotlecik i Jego narożnik z bajami:**






    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 12-11-2014 o 18:37

  6. #46

    Domyślnie kilka zdjęc na przedpokój z perspektywy salonu

    nasz malusi przedpokój dlatego tylko wielkie lustro dla powiekszenia pomieszczenia i niestety droga szafa






    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 15-11-2014 o 17:18

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał pilkarzyk66 Zobacz post
    nasz malusi przedpokój dlatego tylko wielkie lustro dla powiekszenia pomieszczenia i niestety droga szafa







    Jestem pod wrażeniem! Poprzednio pisałam, że kuchnia jest cudna. Teraz pokazałeś przedpokój -jest super! I mam pytanie-z jakiego materiału jest szafa i ten wklejony pasek? Czy jest to łączone a potem dopiero malowane i stąd wysoka cena? Jeśli możesz proszę o wiadomość na priv dot ceny szafy i kuchni
    BEWA

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał BEWA Zobacz post
    Jestem pod wrażeniem! Poprzednio pisałam, że kuchnia jest cudna. Teraz pokazałeś przedpokój -jest super! I mam pytanie-z jakiego materiału jest szafa i ten wklejony pasek? Czy jest to łączone a potem dopiero malowane i stąd wysoka cena? Jeśli możesz proszę o wiadomość na priv dot ceny szafy i kuchni
    Szafa jest robiona specialnym systemem ktorego zwykli fachowcy nie znaja jest jedna firma w Krakowie, ktora wykonuje taka szafe ale majac dobrego fachowca moze on skopiowac ten system i wykonac identycznaszafe ktora niestety jwst droga bo jest lakierowana na wysoki polysk wyglada jakby byla szklana i wlasnie ta listwa robi cene;/ ale na żywo jak dla nas kradnie show podam ceny na privie a ponizej 2zdjecia z jeszcze nieskonczonej łazienki ale lada dzien całosc




  9. #49

    Domyślnie

    PIĘKNIE WYKOŃCZONY DOM ! ! !

    Elegancko macie wykończone wnętrza domu !!

    Jak montowane są takie schody? Jakies długie kotwy do ściany? Nie ruszają się jak sie chodzi po nich?
    Macie sufity podwieszane? Czy tynk i gładz na stropie?

    Jeśli można spytać jakie koszta ponieśliście na zbudowanie tego domku (bez wykończeniówki) ?

    Życze Wam żeby sie dobrze mieszkało !

    Pozdrawiam

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar beatagl
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Dębicy
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Witam
    W pełni zgadzam się z przedmówczynią wnętrze super !!! po prostu pięknie
    pozdrawiam

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał MisiuRider Zobacz post
    PIĘKNIE WYKOŃCZONY DOM ! ! !

    Elegancko macie wykończone wnętrza domu !!

    Jak montowane są takie schody? Jakies długie kotwy do ściany? Nie ruszają się jak sie chodzi po nich?
    Macie sufity podwieszane? Czy tynk i gładz na stropie?

    Jeśli można spytać jakie koszta ponieśliście na zbudowanie tego domku (bez wykończeniówki) ?

    Życze Wam żeby sie dobrze mieszkało !

    Pozdrawiam
    po pierwsze dziekuje rowniez Tobie beataq
    jezeli chodzi o tynki to wybralismy cementowo+wapienne i zadnej gladzi tylko na poddaszu dodalismy natomiast np dookola schodow tynk strukturalny tzw makarony slicznie wyglada postaram sie zamiescic zdjecie lada dzien

    koszt bez wzkonczeniowki to temat ciekawy my nie oszczedzalismy niestety wiec max ocieplenie zew i poddasze, najlepsze okna, co. rozbudowane z buforem i plaszczem powiem tak mozna za 280tys ale biorac tanie produkty badz za 370 i miec energooszczedny domek i nie martwic sie o wiele rzeczy. zmiany w projekcie tez nam daly w kosc finansowo
    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 10-03-2015 o 11:17

  12. #52

    Domyślnie :-)

    Druga część łazienki pozostanie tylko 3do pokazania





    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 17-11-2014 o 06:08

  13. #53

    Domyślnie

    Zdjecia piekranika i mikro z bliska niestety slabej jakosci z telefonu specialnie dla Arekp55. Postaram sie wrzucic lepsze


  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał MisiuRider Zobacz post
    PIĘKNIE WYKOŃCZONY DOM ! ! !
    Podpisuję się pod tymi słowami.
    Kocham minimalizm, prostotę, jasne kolory, brak zbędnych bibelotów porozstawianych wszędzie gdzie się da.
    W podobnym stylu rozwiązania mam zaplanowane u siebie (podobny styl).
    Kibicuję Wam dalej w wykańczaniu się i proszę o więcej zdjęć, żeby sobie póki co choć oko ucieszyć.

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    no no piłkarzyku
    pojechałeś z fantazją - piękny ten Twój pelikan

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Podpisuję się pod tymi słowami.
    Kocham minimalizm, prostotę, jasne kolory, brak zbędnych bibelotów porozstawianych wszędzie gdzie się da.
    W podobnym stylu rozwiązania mam zaplanowane u siebie (podobny styl).
    Kibicuję Wam dalej w wykańczaniu się i proszę o więcej zdjęć, żeby sobie póki co choć oko ucieszyć.
    Zatem mamy identyczne gusta. Minimalizm tak wlasnie mial wygladac nasz dom bez tysiąca poduszek,koców,zbednych dodatkow hehe. Dziekuje za mile slowa lada dzien wiecej zdjec
    Mariola3108 pamietaj ze ja Tobie kibicuje takze dzialaj aby i u Ciebie był rozjazd na pantoflach)

  17. #57

    Domyślnie

    Nareszcie dotarla do nas szafka do łazienki ktora jednoczesnie zakrywa pralke i tym sposobem łazienka zostala wykonczona na 100%









    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 04-12-2014 o 11:51

  18. #58

    Domyślnie

    I takie to życie pierwsza kąpiel juupi


    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 04-12-2014 o 12:04

  19. #59

    Domyślnie

    Zadbaliśmy o szczegoly i w całym domu załozone mamy sliczne szklane dotykowe właczniki marki Livolo. Podobaja Wam sie ?



  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Piękna ta Wasza łazienka, miodzio normalnie - choć zdjęcie z pierwszej kąpieli stanowczo za skąpe

    My szafkę pod umywalkę zamówiliśmy razem z meblami kuchennymi w wfm bo nigdzie gotowej nie możemy dostać.

    Wyłączniki szklane oczywiście bomba.

    Jeszcze zdjęć, jeszcze... mało mi

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony