dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Podłączenie do wodociągu - ile? (Warszawa)

    Witam,
    proszę o wszelkie info ile może kosztować podłączenie do wodociągu i dociągnięcie wody do planowanego budynku, odległość ok. 8m.
    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    To zależy. Jak wodociąg masz w odległości 8 m. to jakieś 2-3 tys. robocizna + materiał jak uda ci się trafić na kogoś z normalnymi cenami + musisz mieć plany (od 600 zł do 1.800,00 zł). Ja mam namiar na taniego projektanta przyłącza wody i gazu. Samemu niestety za przyłacze muszę dać niecałe 12 tys. ale u mnie była większa odległość i skomplikowana sytuacja.

    Pozdrawiam
    Dom w Truskawkach 2 wersja z garażem
    Archon+
    silikat 24 cm + 16 cm styropian
    http://www.archon.pl/index.php?act=1...m43e7511f3271d

  3. #3

    Domyślnie podłączenie do wodociągu

    Dzięki, ale już po sprawie -
    wszystko załatwione w krótkim terminie i za b.rozsądną cenę
    pzdr

  4. #4

    Domyślnie

    witam . Czy mogłabym prosić o kontakt na osobę od tych przyłaczy wodociagowych.

  5. #5

    Domyślnie

    Wiadomość wysyłam na priv.
    pzdr

  6. #6

    Domyślnie

    Podciągam temat.
    Ostatnio za ok. 80 metrów przyłącza wodociągowego fachowiec zaśpiewał mi prawie 40 tysięcy. Projekt osobno, oplaty administracyjne osobno. CZy to normalne?
    Może ktoś zna tańszy adres? W zasadzie wody nie potrzebuję, bo mam studnię i hydrofor, ale jakoś tak zachciało nam się miejskiej. TYlko nie za takie pieniądze!

  7. #7

    Domyślnie

    no to wyraźnie gościu przesolił. Po prosstu naciągacz szuka frajera.
    Słyszałam, że powinno być około 100zł za metr. Tylko zastanawiam się, kiedy ja to słyszałam.
    GRIZZLI

  8. #8

    Domyślnie

    policzmy np;
    wwiertka 90/40 ok 120-150 zł
    rura fi 40/37 mm - 5,5 mb
    podejście pod wodomież , zasuwa itd. ok 200 -300 zł

    RAZEM ZA MATERIAŁ NA 8 mb PRZYŁĄCZA - 500-600 ZŁ

    rozmiawiałem z kilkoma wykonawcami - to "klika" każdy chce 3 tyś - 2,8 za dodam niecałe 8 godz robotydla dwóch- a jak chce sam kupic materiał lub mówie ze znam ceny materiałów to wycofuja sie z roboty. jaja !!!
    koniec języka za przewodnika ..!

  9. #9

    Domyślnie

    Jestem żywotnie zainteresowana tematem. To ile sie w końcu płaci za to przyłącze? Zaglądałam do netu i okazuje się, że przewód PE kosztuje w hurcie raptem pare zlotych za metr. skąd takie wysokie koszty?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał sąsiad
    Podciągam temat.
    Ostatnio za ok. 80 metrów przyłącza wodociągowego fachowiec zaśpiewał mi prawie 40 tysięcy. Projekt osobno, oplaty administracyjne osobno. CZy to normalne?
    Może ktoś zna tańszy adres? W zasadzie wody nie potrzebuję, bo mam studnię i hydrofor, ale jakoś tak zachciało nam się miejskiej. TYlko nie za takie pieniądze!
    Ludzie! Co to za ceny?!
    W listopadzie ub r za 32mb przyłącza płaciłem 2400pln. W tym projekt.
    2 wizytu w wodociągach Na miejscu urzędował gość który wszystkim się zajął.
    6 godzin pracy dla czterech ludzi, razem z koparką.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał sąsiad
    Podciągam temat.
    Ostatnio za ok. 80 metrów przyłącza wodociągowego fachowiec zaśpiewał mi prawie 40 tysięcy. Projekt osobno, oplaty administracyjne osobno. CZy to normalne?
    Może ktoś zna tańszy adres? W zasadzie wody nie potrzebuję, bo mam studnię i hydrofor, ale jakoś tak zachciało nam się miejskiej. TYlko nie za takie pieniądze!
    goń dziada naciągacza , chyba że źle coś zrozumiałeś może miało być 4tyś a nie 40tyś ?

  12. #12

    Domyślnie

    ach te ceny, miały spadać a robocizna stoi w miejscu albo też wyraźnie idzie w górę

    ja za podłączenie sie do sieci - wykop pod studnię wodomierzową i montaż oraz od studni wodomierzowej 20 metrów do budynku robocizna 1000 zł
    po sprawie poprosiłem faceta od liczników by założył plobę i po sprawie

    majstry i kopacze byli ode mnie; na tym zyskałem ok 9000 zł

  13. #13

    Domyślnie

    a ja jestem już po podłączeniach , 40mb wody i około 25mb ścieków : robocizna z materiałem 3000zł (bez kwita) i koparka (12 godz.) 840zł . jescze powinna przyjść fakturka z wodociągów za podłączenia "zaworka" do głównej róri

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bellearti

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    mogłabym prosić o namiary na maila do tych wykonawców/projektanta.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    belle-a

  15. #15

    Domyślnie

    A powiedzcie mi ile kosztuje przedłużenie wodociągu około 20 metrów i potem podłączanie do budynku około 5 m?
    Jakie to koszty mniej więcej?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony