dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Drążki prysznicowe - okrągłe, kątowe itd.

    Witam.
    Chcę w nowej łazience zrobić brodzik okrągły a do tego okrągły drązek z zasłonką. Nie weim jednak gdzie taki drążek możną kupić. Wszędzie widać tylko narożne i kwadratowe lub rozporowe.

    Proszę o pomoc w tej sprawie oraz ew. zdjęcia takich pryszniców. Czy można samemu zrobić taki drążek a jeżeli tak to z czego.
    Aga i Rafciu

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ja u siebie w mieszkaniu kupowałam drążek w firmie, która robi meble biurowe i sklepowe. Jest on chromowany tak jak przy półkach sklepowych.

  3. #3

    Domyślnie

    Możesz kupić taki drążek o róznych łukach i kolorach w " LERŁA MERLĘ"

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    może ktoś się mnie czepi, że chesz porady o drążeka a ja przekonuje cię do czego innego ale czy wiesz z czym wiąże się użytkowanie takiej zasłonki? po jakimś czasie wygląda obskurnie. nie lepiej zastanowić się nad kabiną?

  5. #5

    Domyślnie kominki

    witam, najwiekszy wybor jest w kastoramie pozd.
    KOMINKI ZABUDOWY, C.O.

  6. #6

    Domyślnie

    no właśnie. nie wiem co lepsze kabina czy zasłonka
    a jeżeli już kabina to jakiej firmy, chciałabym 100x100 a one kosztują ooooo!
    czy warto też inwestować w tę specjalną powłokę?
    proszę o rady i porady
    Aga i Rafciu

  7. #7

    Domyślnie kominki

    no wlasnie nie jestem za powloka, mozna szukac kabiny naroznikowej za niewielkie piniadze, trzeba szukac pozd.
    KOMINKI ZABUDOWY, C.O.

  8. #8

    Domyślnie

    ale mycie kabin jest uciążliwe ( o ile nie ma się tych koszmarnie drogich drzwi),a zasłonke mozna uprać lub zmienić

  9. #9

    Domyślnie Drążek kątowy do zasłonki prysznicowej

    Hej

    Szukam fajnego kątowego drążka do zasłonki prysznicowej. Fajnego, czyli dobrze wyglądającego i zrobionego z dobrych materiałów (drapana stal, chromowany mosiądz).

    Niestety w marketach nie znalazłem niczego ciekawego, prawie akceptowalne był drążek Sealskin, ale nie kupię go, póki nie będę zdesperowany.

    Zna ktoś coś interesującego? Najlepiej jeszcze w Krakowie lub necie

  10. #10

    Domyślnie

    Jest taka firma "Adah" i "Duschy", moze tam coś znajdziesz!

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Drążki Adah widziałem w markecie i zrobiły na mnie wrażenie tandety. Może po wyjęciu z opakowania się prezentują lepiej, ale w opakowaniu to lipa. Duschy na zdjęciach nie wyglądają lepiej :-/

    Za to Keuco wygląda dość obiecująco.

    Dzięki.

  13. #13

    Domyślnie Drazek prysznicowy

    Moi drodzy podajcie mi jakies adresy sklepow www badz cos w okolicy Olsztyna gdzie znajde zwykle drazki prysznicowe z jakas mydelniczka
    Nie chodzi mi o nic wyszukanego tylko o zwykly najzwyklejszy drazek Bez słuchawki, weza itp
    Przewalilem juz allegro i jedyna rzecz ktora zwrocila moja uwage ma strasznie badziewna mydelniczke Mam wrazenie ze ten plastik mimo swej wzglednej urody na dodatek wciaz bedzie brudny
    http://www.allegro.pl/item723032682_...iczka_hit.html

    Cena hmm do 100 zl
    W rozpedzie zakupilem wszystkie baterie wannowe , umywalkowe, zlewozmywakowe ,prysznicowe termostatyczne KFA do tego poszedlem za ciosem i od razu kupilem weze sluchawki zaworki itp a zapomnialem o drazkach i teraz nic sensownego nie moge znalesc Wszyscy producenci uparli sie na zestawy
    Spokojnie Dopiero się uczę

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka i Rafał Zobacz post
    Witam.
    Chcę w nowej łazience zrobić brodzik okrągły a do tego okrągły drązek z zasłonką. Nie weim jednak gdzie taki drążek możną kupić. Wszędzie widać tylko narożne i kwadratowe lub rozporowe. Proszę o pomoc w tej sprawie oraz ew. zdjęcia takich pryszniców. Czy można samemu zrobić taki drążek a jeżeli tak to z czego.

    W naszym sklepie mamy szeroki wybór drążków do zaslon prysznicowych.


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony