dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 16
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 318
  1. #281
    Banned
    Baumeister

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    33-190
    Posty
    20

    Domyślnie

    "Mój pionowy świat" - ksiązka o Jurku Kukuczce.

  2. #282

    Domyślnie

    ja polecam sięgnąć po książkę Niegrzeczne księżniczki. Moim zdaniem jest świetna, dzięki niej można się dowiedzieć, jak tak naprawdę wygląda życie na dworze królewskim. Często nie ma nic wspólnego z tym, co kojarzymy z bajek.

  3. #283
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Obecnie czytam Jacka Piekarę "Płomień i krzyż tom 1". Wreszcie się do tego dorwałam, a długo mi to zajęło.

  4. #284
    Banned
    fusstuss

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-703
    Posty
    89

    Domyślnie

    " Legion " Elżbiety Cherezińskiej oczywiście .

    Chyba książka roku albo ostatnich dwóch lat .

  5. #285

    Domyślnie

    "Dziewczyna z pociągu'' Pauli Hawkins - bardzo wciągający thriller psychologiczny,trudno się oderwać,napiecie rośnie wraz z kolejnymi stronami.

  6. #286
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał namira Zobacz post
    "Dziewczyna z pociągu'' Pauli Hawkins - bardzo wciągający thriller psychologiczny,trudno się oderwać,napiecie rośnie wraz z kolejnymi stronami.
    Rzeczywiście ciekawa pozycja. Dla fanów dobrego kryminału polecam serię autorstwa Jo Nesbo z głównym bohaterem komisarzem Harry Hole, oraz serię kryminałów autorstwa Asa Larsson, gdzie główną bohaterką jest prokurator Rebeka Martinsson.

  7. #287

    Domyślnie

    Charakternik Jacka Piekary,

  8. #288
    Banned
    polopol

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gizałki
    Kod pocztowy
    60-667
    Posty
    4

    Domyślnie

    'Dziewczyna z pociągu' - przeczytałem dość szybko, ale nie rozumiem całego zachwytu nad tą książką. To znaczy nie jest zła, ale nie zapada w pamięć jakoś specjalnie...

  9. #289

    Domyślnie

    Polecam kryminały Coben oraz serię kryminałów Simona Becketta, ksiązki trzymają napięcie do samego końca i mylą tropu, więc zakończenie zawsze pozostaje wielką niewiadomą.

  10. #290

    Domyślnie

    Na Glinianych nogach - Pratchett. Piąty raz już to czytam Bo uwiebiam.
    nikt nie wie tego co ja!

  11. #291

    Domyślnie

    "HYGGE" klucz do szczęścia - Meik Wiking. O Duńczykach i ich sposobie na życie, wypracowali sobie pozytywne spojrzenie na codzienność. Czytając zdałam sobie sprawę jak bardzo mentalnie się od nich różnimy, jesteśmy najkrócej mówiąc poważni i bardzo serio. Warto niektóre ich zwyczaje przenieść na nasz rodzinno - towarzyski grunt.

  12. #292
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    polecam Dygot i Ślady Jakuba Małeckiego.
    jak mnie moje dziecko zapytało, o czym to, to odpowiedziałam: "o życiu". i takie najbardziej lubię. niesamowite historie zwykłych, a jednoczesnie niezwykłych ludzi. Małecki świetnie ukazuje, co potrafi się dziać w ludzkich głowach.

    ps. przypomniało mi się, że jeszcze Dwanascie słów i Las 4 rano J.J.Kolskiego (ten to ma pokręcone). i zupełnie coś innego (dla odzyskania równowagi psychicznej) 36 i 6 sposobów na to, jak uniknąć zyciowej gorączki, czyli katechizm wg Szymona Hołowni.
    Ostatnio edytowane przez max-maniacy ; 22-12-2016 o 07:38
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  13. #293
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Obie książki Małeckiego czytałam z zachwytem, może nie tylko nad treścią ale nad językiem jakiego autor używa, polecam też Odwrotniaka

  14. #294
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Prababka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    1.720

    Domyślnie

    Nino Haratischwili -Ósme życie (dla Brilki). Sprawdźcie,warto

  15. #295
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Kamil Janicki "Żelazne damy" - taka feministyczna historia Polski. Świetnie się czyta, a i wiedza w głowie zostaje. Trzeba tylko pamiętać, że z braku źródeł wiele z nich to teorie, a nie stuprocentowe fakty. Kolejne "Damy" już czekają w kolejce, ale na razie mam kolejną cegłę Ursuli Le Guin "Rybak znad morze wewnętrznego" - nie czytać przed przeczytaniem "Sześciu światów Hain" i "Ziemiomorza", bo niektóre opowiadania nawiązują do tamtych książek i bez kontekstu tracą. Jestem przed połową książki i wciąż mam nadzieję, że będzie lepiej.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #296
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Szóste wymieranie. Bardzo dobra ksiązka. Kupiłam ją w prezencie dla męża z okazji jego imienin ponieawż wiele razy wspominał, że chciałby ja przeczytac. Jak przeczytał to sama się za nią zabrałam pomimmo, że za literaturą faktu nie przepadam. Bardzo mi się jednak spodobała i polecacm każdemu pnieaż zmienia nieco punkt patrzenia na to co się dzieje obecnie z przyrodą.
    Dzisiaj zaczynam natomiast czytać o polskiej policji Jerzego Dziewulskiego.

  17. #297
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baumeister Zobacz post
    "Mój pionowy świat" - ksiązka o Jurku Kukuczce.


    Jedna z tych książek, które połyka się w całości. Warta polecenia.
    Nasze cudo: 120 m2 + garaż 35 m2, Poroterm 24 cm + 20 cm styropian grafit LAMBDA MAX fasada. Dach: Strop: 20 cm wełny λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 5 cm wełny λ 0,035. Po skosach 14 cm wełny między krokwiami λ = 0,035, sufit podwieszany na podwójnym ruszcie + 10 cm wełny λ 0,035. Na płycie 22 cm EPS 035 anhydryt Posadzka piętra 10 cm EPS +anhydryt, AirPack 300V
    Armatura - VALVEX,
    AGD - Bosch
    Podłogówka po całości

  18. #298

    Domyślnie

    "Ciemno, prawie noc" Joanny Bator. Ciekawy klimat.

  19. #299

    Domyślnie

    Tess Gerritsen - "Ostatni, który umrze" - thriller medyczny, jest zawalista, nie mogę się oderwać, ale mam sporo innych zajęć więc czytam tylko późnym wieczorem jak już wszyscy śpią. Polecam

  20. #300
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Polecam wszystkim budującym, remontującym marzącym w własnym domu

    Zapiski stolarza czyli Jak stary strych przemienił się w piękne mieszkanie / Ole Thorstensen

Strona 15 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony