dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    To te z kartą pamięci. Jedne kręca film, inne robią fotki gdy wyczują ruch .
    I już mieszkamy !

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar jok007
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-465
    Dzielnica
    Bemowo
    Posty
    70
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Videodomofon pokaże Ci tylko to, co przed furtką, do tego nie wszystko i nie dokładnie.
    Wpuszczasz pacjenta a on w 3 godziny do drzwi nie dociera...
    Co robi? (tego wideodomofon nie pokaże....
    Kamerka na murze z panoramką furtki o drogi do drzwi wejściowych - tak.
    Domofon czy centralka telefoniczna z funkcją domofonu + taka kamerka problem rozwiązuje.
    Adam M.
    Wydaje mi się, że taka ilość kamer to trochę przesada. Wprawdzie zwiększa to bezpieczeństwo, ale mnie osobiście taka inwigilacja przeraża. Niedługo nie będzie można nic zrobić incognito...
    Zacznij od projektu, a nie konstrukcji dachu

  3. #23

    Domyślnie

    No My z mężem mamy juz domofon z panelem mikro właśnie z Urmetu pare ładnych lat i zamawialiśmy w łodzkim oddziale bo niedaleko mieszkamy ale po kilka latach uzytkowania jednak zastanawiamy się nad wideodomofonem tej samej filmy (http://www.miwiurmet.pl/katalog-prod...omonitory.html ) bo z tego co widzę trzeba liczyć się z koszem około tysiaca zł, ale wygląda to ciekawiej niż standardowe domofony no i widzę kto do mnie przychodzi

  4. #24
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzyd

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-203
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja zamawiałem swój wideofon na http://kon-instal.pl/instalacje-elektryczne/ i mogę szczerze polecić.Zamawiałem tam ogrodzenie i za jednym zamachem wideofon.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał adam_mk Zobacz post
    Videodomofon pokaże Ci tylko to, co przed furtką, do tego nie wszystko i nie dokładnie.
    Wpuszczasz pacjenta a on w 3 godziny do drzwi nie dociera...
    Co robi? (tego wideodomofon nie pokaże....
    Kamerka na murze z panoramką furtki o drogi do drzwi wejściowych - tak.
    Domofon czy centralka telefoniczna z funkcją domofonu + taka kamerka problem rozwiązuje.
    Adam M.
    To już jest paranoja. Jeśli kogoś wpuszczam na teren swojej posesji, to znaczy, że go znam i mu ufam. Poza tym złodzieje nie dzwonią do furtek i nie pokazują twarzy w videofonie, żebyś w razie czego mógł podać rysopis na policji, aż tacy mili nie są
    http://wynajempodnosnikow.waw.pl/]wynajempodnosnikow.waw.pl[/url]

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał justxa Zobacz post
    To już jest paranoja. Jeśli kogoś wpuszczam na teren swojej posesji, to znaczy, że go znam i mu ufam. Poza tym złodzieje nie dzwonią do furtek i nie pokazują twarzy w videofonie, żebyś w razie czego mógł podać rysopis na policji, aż tacy mili nie są
    Jesteś pewna, że nie dzwonią? Nie chciałabyś w razie włamu posiadać zapis z domofonu?
    I już mieszkamy !

  7. #27

    Domyślnie

    Ja też zastanawiałem się, czy wybrać domofon czy videodomofon i chyba faktycznie skorzystam z waszej wiedzy i zdecyduje się na domofon i kamerkę

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony