dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1585

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    Domyślnie

    tao__, dzięki za wrzucenie fotek faktycznie to dobrze wygląda i chyba rzeczywiście tak zrobię, bo ciemne drzwi są jednak praktyczniejsze i będą mi pasować do okien/parapetów
    na dzień dzisiejszy moja koncepcja wygląda tak (uwagi mile widziane)
    salon połączony z jadalnią i kuchnią: z racji tego, że te 3 miejsca tworzą jedno duże pomieszczenie, zrezygnowałam z 2-kolorowej kuchni. To wenge o paskowej fakturze kłóciłoby mi się z innymi meblami i wprowadzało niepotrzebny chaos, bo jak wiadomo i inna faktura i inny odcień w stosunku do gresu na podłodze, okien, parapetów- niepotrzebny misz masz. Dlatego kuchnia będzie 1-kolorowa, w kolorze kość słoniowa na połysk, blat i panel ścienny jeszcze do zastanowienia. Kuchnia nie jest duża więc na ścianach jakiś przyjemny jasny kolorek, w ciepłym odcieniu, może cappuccino, może jakiś jasny beż. Kafle na podłodze albo coś w mlecznym odcieniu albo szarości z mazajkami, co by bardziej praktyczne były
    Dalej mamy jadalnię, salon i holl- tutaj wszędzie terakota na podłodze imitująca drewno w odcieniu brown.
    Wszystkie 3 pomieszczenia okna+parapety+drzwi w kolorze orzech, biała listwa przypodłogowa.
    W salonie mogę dać teraz jaśniejsze meble, żeby ładnie kontrastowały na ciemniej podłodze, jasny dywan.
    Kolorek na ścianach jakiś rozbielony beż, wanilia, coś w tym guście, a holl szarości.
    No i tak z grubsza, chyba tak już zostanie, muszę dziś podjąć decyzję, bo stolarz zamawia drewno na kuchnię i parapety
    Co o tym sądzicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	przedpokoj.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	275673   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	progi.jpg
Wyświetleń:	283
Rozmiar:	4,8 KB
ID:	275674  
    Ostatnio edytowane przez Anyżek35 ; 19-08-2014 o 09:57