dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 67 z 80
Pokaż wyniki od 1.321 do 1.340 z 1585
  1. #1321
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanias78

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Skórzewo
    Kod pocztowy
    60-185
    Posty
    54

    Domyślnie

    NO panowie nie przesadzajcie, ale mimo naszego damskiego gustu i różnych upodobań, zawsze chcecie wtrącić swoje 3 grosze i postawić na swoim - zamiast miętowego, kolor morskie etc

  2. #1322
    Banned
    Spain

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    09-007
    Posty
    31

    Domyślnie

    wybierz najbardziej ci pasujące za pierwszym razem

  3. #1323
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Witam,
    Największe prawdopodobieństwo tego, że kolor będzie trafiony daje pomalowanie fragmentu ściany pomieszczenia. Nawet kawałek płyty g-k nie jest już tak pewny, bo ogląda się go pod różnym kątem i w różnym świetle. Wzorniki barw dostarczane przez producentów, to tylko orientacyjne kolory gdyż jest to farba drukarska na papierze a nie lateksowa na ścianie… Warto kupić próbkę farby. To najmniejszy koszt. Ryzyko przemalowywania pomieszczenia kosztuje znacznie więcej i wymaga więcej czasu i pracy.
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  4. #1324

    Domyślnie Jaki kolor ścian?

    Witam.Mam problem z wybraniem koloru do pokoju.Łóżko mam koloru aluminium.Podłoga panele dąb (z tych ciemniejszych).Dywan szary.Pokój ma około 14m.Meble wymieniam wszystkie i nie wiem czy dobierać je przed czy po malowaniu.Kolory jasne czy ciemne do takiej wielkości pokoju?Obecnie mam pomarańcz ale trochę jasną a chciałem ciemniejszą.

  5. #1325

    Domyślnie

    może słoneczny żółty? rozświetli pokój i nie zmęczy oczu.

  6. #1326

    Domyślnie

    a może zrób sobie pokój w odcienkach szarości z mocniejszym akcentem (np. czerwienią)? co do mebli kup je na samym końcu chyba, ze już wcześniej wybierzesz kolory.

  7. #1327

    Domyślnie

    Ja osobiscie lubie we wnetrzach poloczenie bezy i brazow oraz jasny i ciemny fiolet - u mnie w mieszkaniu dobrze sie sprawdza.

  8. #1328

    Domyślnie

    Też tak samo robiłem, sprawdzony sposób z tymi barwnikami/pigmentami

  9. #1329

    Domyślnie

    A jeżeli chodzi o szafę z przesuwanymi drzwiami.Będę raczej kupował w Black Red White.Zaciekawiło mnie to że można samemu dobrać kolory szafy.Myślałem aby na frontach szafy były lustra co optycznie powiększy wnętrze,czy to dobry pomysł?

  10. #1330
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Najpierw wybieramy meble. Najlepiej jest mieć ostateczny projekt/wizję/pomysł w głowie (lub na papierze) ale zdecydowanie łatwiej jest wybrać kolor ścian do mebli, niż odwrotnie. Ciemny dąb na podłodze i metalowe łóżko to neutralna „baza”. Pasują do niej niemal wszystkie kolory ale ze względu na nieduży metraż pomieszczenia, lepiej kolorystykę ścian wybierać wśród barw jasnych –złamane biele, pastele, chłodne. To kolory które optycznie powiększą przestrzeń. Intensywne odcienie można zastosować w postaci kolorowych dodatków lub jednej ściany wybarwionej ciemniejszym kolorem.
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  11. #1331

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na farbę Śnieżka satynowa.Myślałem aby pokój pomalować na dwa kolory,czy to dobry wybór?.Nie wiem tylko czy wybrałem dobre nie za ciemne kolory.Chodzi mi o kolory:szept nocy,lodowy błękit,lazurowe wybrzeże,sekretne spojrzenie,zagubiony list,miętowe orzeźwienie.Nad tymi kolorami się zastanawiam które byłby lepsze jeżeli chodzi o jasne kolory?

  12. #1332

    Domyślnie

    Też miałem problem z wyborem koloru drzwi do domu, jednak zdecydowałem się na brązowy kolor. Wszystko idealnie pasuje i jestem zadowolony z podjętej decyzji.

  13. #1333

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~Igor Zobacz post
    Zdecydowałem się na farbę Śnieżka satynowa.Myślałem aby pokój pomalować na dwa kolory,czy to dobry wybór?.Nie wiem tylko czy wybrałem dobre nie za ciemne kolory.Chodzi mi o kolory:szept nocy,lodowy błękit,lazurowe wybrzeże,sekretne spojrzenie,zagubiony list,miętowe orzeźwienie.Nad tymi kolorami się zastanawiam które byłby lepsze jeżeli chodzi o jasne kolory?
    Podbijam.

  14. #1334
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    Ja równiez wybrałem jasno brązowe drzwi i wydaje mi się, że wyglądają super

  15. #1335

    Domyślnie

    My też dobieraliśmy kolor ze wzornika i wyszło dobrze

  16. #1336

    Domyślnie

    Witam
    W jednym pokoju w którym na ścianie jest skos od dachu chciałbym pomalować skos i sufit na kolor Kropla Cytryny a resztę ścian na kolor Zielona Polana.
    W drugim pokoju chcę pomalować jedną ścianę na kolor Purpurowa Róża a resztę na kolor Żółte słoneczniki i jeszcze chciałbym dobrać jakiś kolor na sufit bo nie chce żeby był biały.
    Podane kolory są z farby Śnieżka Barwy Natury.
    Myślicie że te połączenia kolorów są dobre czy może coś zmienić?

  17. #1337
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Adrian1224,
    dla mnie to zbyt kolorowo... Pomyśl: dojdą kolory okien, podłóg, drzwi, mebli, dodatków... I będzie meksykańska hacjenda

  18. #1338

    Domyślnie kolor farby do kuchni- proszę o pomoc

    Kochani!
    Potrzebuję pomocy w doborze koloru farby do kuchni.
    Niestety moja wyobraźnia kończy się tam gdzie zaczyna, a potrzebuję na już kupić farbę...
    Meble, które niestety nie podlegają wymianie są dwukolorowe- podejrzewam, że jest to jabłoń i brzoza- blat kuchenny w podobnym kolorze do brzozy.

    Zakupiłam płytki na ścianę, które czekają na ułożenie: sakura cutlery beżowe płytki+ kilka ze sztućcami ( link: https://www.google.pl/search?q=front...iVZJjofZgLM%3A). Aktualnie kuchnia jest cała żółta i tak się zastanawiam czy pozostawić ten kolor?
    Kuchnia duża, przestronna i słoneczna, 1 okno z ramą w kolorze wenge. Są dwie ściany na których nie będzie płytek i tu planowałam fototapetę, aby ożywić trochę to miejsce ale to już później gdy wszystko będzie skończone.
    Pozostaje mi wybór koloru farby, która będzie nad płytkami i dwóch ściankach.

    Bardzo proszę o pomoc...
    Pozdrawiam
    rybakaro

  19. #1339

    Domyślnie

    czy jasnoszary kolor ścian będzie pasował do posadzki z drewnopodobnej płytki?

  20. #1340

    Domyślnie

    wydaje mi sie ze tak.

Strona 67 z 80