dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 66 z 80
Pokaż wyniki od 1.301 do 1.320 z 1585
  1. #1301
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Krysiek89

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-410
    Posty
    2

    Domyślnie

    A czy zatrudnienie projektanta wnętrz wydaje się być dobrym pomysłem ?
    Tu była reklama...

  2. #1302

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krysiek89 Zobacz post
    A czy zatrudnienie projektanta wnętrz wydaje się być dobrym pomysłem ?
    Jeśli podejrzewasz, że będziesz miał problemy z realizacją podstawowych zasad obowiązujących w aranżacji wnętrz, jak forumowicze powyżej Twojego postu, to zatrudnienie projektanta jest po prostu niezbędne.

  3. #1303

    Domyślnie Dobór koloru do pokoju

    Witam.
    Mam problem odnośnie wyboru koloru ścian w pokoju o wymiarach 490x250 meble mam już narzucone, kolor ciemny brązowy , łóżko to albo kolor brązu albo szarości bo mogę wybrac. Mojej pytanie o kolor ścian żeby pasował do mebli. Mogą być nawet dwa kolory. A.i wolał bym by nie był to odcienie zieleni i szarości gdyż inne pokoje w domu są właśnie w takich kolorach.
    Dziękuję

  4. #1304
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albertM

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-822
    Posty
    51

    Domyślnie

    Proponuję jakiś beż albo odcienie brązu.

  5. #1305
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika23

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    11

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcą. Odcienie beżu będą odpowiednie. Rozjaśnią nieco wnętrze i sprawią wrażenie większej przytulności.

  6. #1306
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    google

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    olsztyn
    Kod pocztowy
    10-501
    Posty
    10

    Domyślnie Meble do spialni

    Witam,
    pomóżcie dobrać meble do sypialni: szafki przy łóżku, komoda, szafa. mam wybrane łóżko: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżko cassandra.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	314514
    ściany będą szare w dwóch odcieniach, podłoga jasna.

  7. #1307

    Domyślnie Podłoga Quickstep - prośba o pomoc

    Witajcie,

    jestem w trakcie urządzania swojego pierwszego mieszkania i stoję przed dylematem wybrania paneli podłogowych. Nigdy tego nie robiłam stąd chciałabym się Was doradzić.
    Mam do położenia 40m2 paneli.
    Planuję urządzić salon, sypialnię i przedpokój w stylu lekko skandynawskim. Białe i jasnoszare ściany, białe drzwi, listwy i meble, jasnoszary narożnik.
    Kuchnia (otwarta na salon) będzie biała, matowa z jasnoszarym blatem. Mieszkanie dość jasne, wystawa północno (sypialnia)-południowa (salon).

    Zastanawiam się nad kolorami z linii Classic:
    http://www.quick-step.com.pl/laminat/classic

    Czy Waszym zdaniem któraś podłoga będzie pasować do takiego wnętrza?

  8. #1308
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar juras_LKS
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Przemyśl
    Kod pocztowy
    37-720
    Posty
    3

    Domyślnie

    jestem zdecydowanie za szarością, ale taka zbalansowana

  9. #1309

    Domyślnie

    jaki kolor drzwi dobrać do parkietu w kolorze wenge?

    i czy czarny blat z syntetycznego granitu będzie pasował do białej kuchni czy lepiej użyć biały blat?
    Ostatnio edytowane przez qwerty21 ; 27-04-2015 o 12:11

  10. #1310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Florka08 Zobacz post
    Witajcie,

    jestem w trakcie urządzania swojego pierwszego mieszkania i stoję przed dylematem wybrania paneli podłogowych. Nigdy tego nie robiłam stąd chciałabym się Was doradzić.
    Mam do położenia 40m2 paneli.
    Planuję urządzić salon, sypialnię i przedpokój w stylu lekko skandynawskim. Białe i jasnoszare ściany, białe drzwi, listwy i meble, jasnoszary narożnik.
    Kuchnia (otwarta na salon) będzie biała, matowa z jasnoszarym blatem. Mieszkanie dość jasne, wystawa północno (sypialnia)-południowa (salon).

    Zastanawiam się nad kolorami z linii Classic:
    http://www.quick-step.com.pl/laminat/classic

    Czy Waszym zdaniem któraś podłoga będzie pasować do takiego wnętrza?
    Większość będzie pasować, pytanie jaki efekt chcesz osiągnąć? Lubisz sterylne, skandynawskie klimaty wybierz delikatne szarości, jeśli chcesz trochę ocieplić wnętrze wybierz np jasny odcień dębu, jak chcesz nadać wnętrzu trochę charakteru stwórz kontrast i wybierz ciemną podłogę. Bardzo dużo inspiracji jest w sieci w takich klimatach, wystarczy pooglądać i porównać.

    Cytat Napisał qwerty21 Zobacz post
    jaki kolor drzwi dobrać do parkietu w kolorze wenge?

    i czy czarny blat z syntetycznego granitu będzie pasował do białej kuchni czy lepiej użyć biały blat?
    Do białej kuchni każdy blat będzie pasował, zwłaszcza czarny i biały... przejrzyj wątek z kuchniami, co druga ma czarny blat
    Ostatnio edytowane przez arek570 ; 27-04-2015 o 16:44

  11. #1311

    Domyślnie

    Ja bym dał beż, szary jest taki chłodny.

  12. #1312
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar makaroniarze
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    27

    Domyślnie

    a u mnie stonowane. w sensie mamy w domu głównie odcienie szarości no i biele. Bardzo fajnie to wygląda no i łatwo dobrać meble.

  13. #1313
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oOKAROLOo

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-001
    Posty
    5

    Domyślnie

    ja ma nieco ciemniejsza podloge, a sciany jasne i tak samo meble. maly metraz wiec nie moglem wybierac ciemnych kolorow bo momentalnie cale wnetrze sie optycznie zmniejsza.

  14. #1314

    Domyślnie

    Pokaż zdjęcia. Nikt i na oko doradzał chyba nie będzie

  15. #1315
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Farby satynowe, akrylowe, silikonowe - co to znaczy? Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu:



    Zobacz inne filmy poradnikowe murator.tv - Telewizji Budowlanej Muratora
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  16. #1316
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kukir

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-159
    Posty
    3

    Domyślnie

    @ agnieha1102
    Ale w jaki sposób mamy Ci doradzić? Masz już wszystko wymyślone, pytanie tylko czy godzisz się sama na taką różnorodność.
    Z własnego doświadczenia. My mamy na dole panele z czereśni, schody są drewniane bukowe, a na górze panele są sosnowe. Tak samo - wariacja odcieni, ale wszystko jednak jest w tonacji beżowo-brązowej i nas no... nie razi po oczach. Dodatkowo jeden pokój na górze ma biały parkiet, córka tak sobie wymyśliła, więc zrobiliśmy.
    Według mnie dom ma się podobać nam, a nie wszystkim odwiedzającym. Spotkaliśmy się z komentarzem dotyczącym naszych płytek w łazience, że znajomy w życiu by sobie takich nie położył, ale docenia, że całe wnętrze sprawia dobre wrażenie

  17. #1317

    Domyślnie

    Co do tematu wątku, uważam, że nie powinno się dobierać kolorow pod coś, tylko wybierać takie jakie sie podobają

  18. #1318
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał skandydesign Zobacz post
    Co do tematu wątku, uważam, że nie powinno się dobierać kolorow pod coś, tylko wybierać takie jakie sie podobają
    Taaa. A potem przychodzi się na forum i pyta, co zrobić, żeby dało się mieszkać bez bólu zębów i niestrawności w domu, gdzie podłogi są pasiaste, ściany w kwiatki, drzwi w jednym brązie, okna w drugim, meble w kuchni nowoczesne, w salone shabby, łazienka zielona, przedpokój fioletowy, a sypialnia czerwona.

    Zasada: wybierz, co ci się podoba, działa, jeśli ktoś ma pewność i wyczucie stylu. A tacy nie przychodzą do tego tematu.

  19. #1319

    Domyślnie

    najgorzej to w ogóle wybrać kolory bo z połączeniem to już nie ma problemu...wiem po przerabiałem ostatnio przemalowywanie...może szary?a może pistacjowy? hmmm a co powiesz na lawende?

  20. #1320

    Domyślnie

    Z kolorami też miałem wielki problem, ale zdałem się na żonę. Nie ma to jak kobieca ręka w tych sprawach, ja mam problemy z odróżnianiem barw.

Strona 66 z 80