dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 80
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 1585
  1. #621

    Domyślnie

    Ania, narożnik jest w kolorze ciemnej czekolady, on i meble salonowe sa do wymiany za czas jakiś, na jaśniejsze, ale to musi poczekać, aż dzieci podrosną nieco
    w aloesie - już mieszkam

  2. #622
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Iza i Konrad
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Miastko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No to teraz dziewczyny mi pomóżcie oczywiście chodzi o dobór koloru okien . Zacznę od tego, że w salonie i kuchni chce mieć jasny gres ewentualnie z elementem ciemnego gresu (czarnego, ciemnego brązu, bądź grafitowego). Kuchnię chcę mieć białą na wysoki połysk plus czarny gruby blat, w salonie białe ściany... I tak na początku chciałam okna obustronny orzech ,a teraz sama nie wiem czy nie lepiej wziąć dwukolorowych tzn. białe wewnątrz i orzech na zewnątrz. PROSZE DORADŹCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!

  3. #623

    Domyślnie

    Mój cały dom jest w szarościach, bieli z dodatkiem ciemnej stolarki schodów i drzwi. Okna mam właśnie w orzechu i nie zamieniłabym ich na białe.

  4. #624
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Iza i Konrad
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Miastko
    Kod pocztowy
    77-200
    Posty
    39
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    jaksie a mogłabym prosic o jakieś fotki kuchni i salonu właśnie z tymi oknami???? Byłabym wdzięczna.Pozdrawiam!

  5. #625

    Domyślnie

    nie mogę chwilowo zrobić zdjęć. Tu jakies starocie




  6. #626
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    basbur bardzo fajne wnetrza. Napiszesz, co to za cudo na scianie?tzn widze, ze reniferek ale czy jest namalowany czy to naklejka?i jeszcze dywan bardzo mi sie podoba. Dasz jakis "namiar" na niego? Z gory dziekuje

  7. #627

    Domyślnie

    dzięki, renifer, a w zasadzie łoś jest malowany, przeze mnie
    a dywan to nic innego jak 4 małe dywany z ikei rozmiaru 80x80, dostepne sa w różnistych kolorach
    w aloesie - już mieszkam

  8. #628

  9. #629
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    ja mam aktualnie zagwozdkę odnośnie koloru stołu w jadalni
    dodam że jadalnia jest łącznikiem pomiędzy salonem a kuchnią a do tego jeszcze będzie blisko schodów które będa w kolorze naturalnego dębu
    podłoga biała błyszcząca (płytki), meble kuchenne białe, blat w kolorze bielonego dębu (coś jak sklejka), sprzęty kuchenne czarne, okno białe na ścianę przy kuchence i pomiędzy meblami planujemy dac białe kafle
    nie wiemy czy stół możemy zrobic ciemny np palisander lub wenge czy musi być w kolorze dębu
    i drugi problem z kolorem który mamy to kolor widocznych jętek, polamować je na kolor schodów? pomalowac na biało? obudować płytami GK??
    koloru ścian tez jeszcze nie wybraliśmy
    ogólnie pomieszczenie jest jasne
    duże okno od południa w salonie do tego duże drzwi tarasowe od zachodu drzwi tarasowe z kuchni tez od zchodu i okno kuchenne od pólnocy
    myślimy nad białymi ścianami lub ewentualnie jasnymi brązami

    zapomniałam dodac że parapet w salonie w kolorze schodów
    drzwi wewnętrzne chyba też wybierzemy jasne
    więc co z tym stołem zrobić i z jętkami??
    Ostatnio edytowane przez gosia86 ; 17-11-2011 o 20:00

  10. #630

    Domyślnie

    Ja mam okna złoty dąb drzwi dobrałam w kolorze ciemnego orzechu i do tego podłogi ze średnio janego dębu i wydaje mi się że pasuje

  11. #631

    Domyślnie

    a w jakim kolorze sciany. Malowane czy tapeta?

  12. #632

    Domyślnie

    Może trochę nie na temat, ale właśnie naszła mnie refleksja że z tym naszym urządzaniem to jest taki kłopot, że trendy tak szybko się zmieniają i to co zrobiłyśmy za chwilę staje się niemodne, przestaje cieszyć i najlepiej zaczełybyśmy wszystko od nowa. Dlatego wydaje mi sie, że lepiej 'w miare możliwości' trzymać się klasycznych zestawień i kolorów. Białe drzwi były sa i zawsze będą na czasie. Tak samo dębowa podłoga - standard przeżyje wszelkie egzotyki. Ja ma własnie takie połączenie białe drzwi, dębowe deski jedyne szaleństwo to okna pod kolor podłogi (złąty dąb) mam nadzieję, że mi z czasem bokiem nie wyjda , bo to odstepstwo od wyżej wym. zasady. Ściany generalnie białe, odrobinę szarości i trochę koloru (chłodnego).

  13. #633

    Domyślnie

    orzeszkowa zgadzam się z Tobą w 100% Ja jeszcze dalej bym poszła: okna też białe. To co Anuleek sobie zafundowała to juz nie na moją wyobraznię.

  14. #634

    Domyślnie

    Z tymi oknami to prawda, niestety... ale ja na razie nie mieszkam i jeszcze mi nie zbrzydly

  15. #635

    Domyślnie dylemat kolorystyczny

    Witajcie. Przede mną malowanie całego dołu domu. Jest w nim sporo światła, zwrócony na południe. Chciałabym prosić Was o poradę - jaki kolor dobrać do takiego zestawienia kolorystycznego: biel, czerń (niewiele), kolor merbau i beż (kafle arkesia). Czy da się tu znaleźć jakąś dominantę kolorystyczną? Wpadły mi do głowy albo oliwka, albo biel złamana szarością. Oczywiście wiem, że to kwestia doboru odcieni. Nie wiem tylko w której kolorystyce go szukać.
    iWCIA43

  16. #636
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Iwcia,
    kamienna szarość, szary beż lub złamana biel

  17. #637

    Domyślnie

    Cześć,
    mamy bardzo dużo wątpliwości przy wyborach, dopasowaniu odpowiedniego koloru drzwi.
    Parkiet będzie jesionowy:
    http://www.parkiety.sklep.pl/prod108...ive_jasny.html

    Załącznik 97299

    Ściany widzą nam się w kolorach śmietanka/szarość

    Planujemy zakup następujących drzwi:
    http://www.pol-skone.pl/product/sempre-alu

    Załącznik 97299

    Co o tym myślicie? Będzie pasować? Mamy już trochę mętlik w głowie... Nie sądziliśmy, że wybór kolorów będzie aż tak trudny!
    Wielkie dzięki za wszystkie rady i wskazówki

  18. #638
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gustawkot,
    podłoga bardzo fajna, ale obawiam się jej połączenia z bardzo podobnymi drzwiami... Czy nie można by zrobić białych drzwi?
    Ściany śmietankowe - tak, o ile nie będzie to jakaś magnolia

  19. #639

    Domyślnie Jaki kolor paneli podłogowych do SZARYCH, GRAFITOWYCH płytek???

    Witam,

    mam już położone płytki podłogowe w kuchni oraz holu w kolorze ciemnej szarości wręcz wpadające w odcień grafitu.

    Płytka gresowa NordCeram Gemini Schwarz.

    Jaki kolor paneli dobrać do w/w płytek do salonu oraz pokoju dziennego, aby na jednym poziomie wszystko ze sobą współgrało. Salon jest otwarty na kuchnię oraz hol. Ściany będą szaro-białe, meble w kuchni białe na wysoki połysk.

    Za pomoc bardzo dziękuję
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20111205170.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	97383   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5270.JPG
Wyświetleń:	53
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	97384  
    Ostatnio edytowane przez szpilka87 ; 25-01-2012 o 08:36

  20. #640

    Domyślnie

    jeśli ma być zachowana ciągłość to panele teżpowinny być szare jak na moje oko, ale czy takie w ogóle są? Chyba, żeby podłoga byłą przełamaniem koloru.

Strona 32 z 80