dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 80
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 1585
  1. #641

    Domyślnie

    Szare jak najbardziej są dostępne, ale mam wątpliwości czy nie będzie mdło jak wszystko szaro-białe.

    Chociaż nie ukrywam, że pierwszy pomysł padł na panele szare. Myślałam również o miodowych, rudych ciepłych barwach jako przełamanie koloru, ale i do tej opcji nie jestem przekonana.

  2. #642
    Banned
    astronauta

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-652
    Posty
    89

    Domyślnie

    nie, nie, moim zdaniem, najlepsze będą szare

  3. #643
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    t-denis

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wałbrzych
    Kod pocztowy
    02-567
    Posty
    3

    Domyślnie

    Na prawdę to nie jest naklejka?! masz talent dziewczyno! moja córka byłaby zachwycona!

  4. #644
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam.

    Nie chcę zakładać nowego tematu więc tu się podczepię. Chciałbym w kuchni ułożyć takie płytki polcolorit.pl o nazwie

    i

    I mam takie pytanie jako laik, ponieważ bardzo z żoną nam się te płytki podobają i wizualnie pasują do szkła lacobel w szafkach o tym samym kolorze lecz jak widnieje to na stronie producenta są to płytki do łazienki i tu rodzi się pytanie czy bez obaw mogę te płytki układać w kuchni?, czy płytki kuchenne mają powinny np mieć I gatunek, klasę etc. mam na myśli np. warunki panujące przy płycie gazowej.

    A nawiasem gdyby ktoś mógł coś powiedzieć coś o firmie Polcolorit, czy robią solidne płytki? bo w zasadzie pierwszy raz o niej słyszę. A może ktoś na forum ma takie .

  5. #645
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Longman,
    nt. płytek łazienkowych układanych w kuchni (ale chyba na podłodze) gdzieś na forum już była mowa, ale przejrzałam kilkadziesiąt stron i nie znalazłam...
    Tu ogólnie o płytkach nad blatem: http://forum.muratordom.pl/showthrea...%82ytki+kuchni

    Polcolorit to znana marka i obecna na rynku od dość dawna A na forum:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ella-i-podobne...
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ght=polcolorit
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ght=polcolorit
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ght=polcolorit
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ght=polcolorit

    Niepokoją mnie Wasze plany kolorystyczne: czy kuchnia będzie wiśniowa czy szara, jak ten kwiatowy wzór? Jaki macie blat? jaką podłogę?

  6. #646
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    @joliska
    Super, dzięki za podpowiedź (Wczoraj już nie miałem siły przekopać forum i poszedłem na totalną łatwiznę) Przejrzeliśmy już zaproponowane linki i nieco więcej się nam rozjaśniło.

    A co do naszych kolorów to nie wiem skąd ten niepokój (sami też pewni nie jesteśmy), ale mniej więcej wygląda to tak: (dodam, że jest to kuchnia z salonem:
    - podłoga gres:

    Zaś co do glazury to wygląda tak:

    Mamy w szafkach czerwone szkło lacobel i do tego dobieramy glazurę (jak narazie prowadzi właśnie ta z Charme bordo), kolor mebli także jak na fotce. Co do kwestii ułożenia to prześwit między szafkami chcemy wypełnić 3 "pasami" w poziomie, ta glazura z kwiatami miałaby iść po środku. Glazura została porównana z próbnikiem szkła i wygląda identycznie. Czekamy na sugestie, odradzenie, wyprowadzenie nas z błędu... (raczej nie chcemy standardowej kostki 10x10, choć i ten pomysł jeszcze się gdzieś tli).

  7. #647
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Błagam, nie.... Macie bardzo problematyczną podłogę po dziwnym łuku (pewnie na suficie jest identycznie?) i w ciepłym smużonym beżu, fronty brązowe ze strukturą, bordowy lacobel, pewnie srebrne ramki na frontach... No i te płytki ze wzorem na ścianie... A blat jaki? Moim zdaniem zbyt dużo grzybów w barszczu Z czego możecie zrezygnować?

  8. #648
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Błagam, nie.... Macie bardzo problematyczną podłogę po dziwnym łuku (pewnie na suficie jest identycznie?) i w ciepłym smużonym beżu, fronty brązowe ze strukturą, bordowy lacobel, pewnie srebrne ramki na frontach... No i te płytki ze wzorem na ścianie... A blat jaki? Moim zdaniem zbyt dużo grzybów w barszczu Z czego możecie zrezygnować?
    W zasadzie to wszystko już jest poza płytkami, a sufit hmmm trafiony zatopiony. Jeśli chodzi o blat to jest coś takiego

    A co do łuku na podłodze to sami go tworzyliśmy może i łuk jest dziwny, ale dlaczego podłoga jest problematyczna? Więc jakie Pani ekspert poleca płytki do tego zestawu? bo mamy z tym nie lada problem...

  9. #649
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Sorry, nie pomogę - aż takim ekspertem nie jestem Czy udałoby się zmienić zamówienie na blat?

  10. #650
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Sorry, nie pomogę - aż takim ekspertem nie jestem Czy udałoby się zmienić zamówienie na blat?
    Niestety blat jest już w realizacji, ale zmieniać go nie chcemy bo poza tym jedynym nic nam nie odpowiadało, a wybór też jest mizerny.

    Czekamy na propozycje glazury do tego zestawu.

  11. #651

    Domyślnie

    ale dlaczego podłoga jest problematyczna? Więc jakie Pani ekspert poleca płytki do tego zestawu? bo mamy z tym nie lada problem...

    no właśnie dlatego, że trudno dobrać coś pasującego i do tego łuki.... Też mam płytki beżowe na podłodze, które komplikują wiele wyborów. Ale o tym przekonacie sie pewnie za jakiś czas. Joliska ma rację. Tu trzeba spokojnej bazy, bo wszędzie się zbyt dużo dzieje. Jeśli już mleko się wylało i jest takie zestawienie to zrezygnujcie chociaż z tych kwiatów i dajcie tylko gładkie płytki.
    iWCIA43

  12. #652
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Gdyby komuś wpadly w oko zdjęcia dębowej podłogi w zestawieniu z dębowymi drzwiami, to będę wdzięczna za umieszczenie tutaj.

  13. #653
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwcia43 Zobacz post
    ale dlaczego podłoga jest problematyczna? Więc jakie Pani ekspert poleca płytki do tego zestawu? bo mamy z tym nie lada problem...

    no właśnie dlatego, że trudno dobrać coś pasującego i do tego łuki.... Też mam płytki beżowe na podłodze, które komplikują wiele wyborów. Ale o tym przekonacie sie pewnie za jakiś czas. Joliska ma rację. Tu trzeba spokojnej bazy, bo wszędzie się zbyt dużo dzieje. Jeśli już mleko się wylało i jest takie zestawienie to zrezygnujcie chociaż z tych kwiatów i dajcie tylko gładkie płytki.
    Właśnie jak na tym etapie wersja bordo bez kwiatów nam najbardziej odpowiada (beżu nie chcemy bo i tak pełno go w całym mieszkaniu), ale decyzja ostatecznie nie zapadła. Mam jeszcze serdeczną prośbę, może ktoś poleci inne płytki w tym samym odcieniu bordo np. innego producenta inne wymiary, żeby sobie to jakoś przemyśleć jeszcze. Bardzo dziękuję Wam za wszelkie sugestie. Kolor szkła lacobel to dokładnie to:

  14. #654
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jakiekolwiek płytki przy tak bogatej kolorystycznie i stylistycznie kuchni będą wyglądały po prostu źle... Lacobel na frontach LUB płytki na ścianie powinny byc jedyną ozdobą... Poza tym nigdy nie dobierzesz identycznych odcieni - nota bene lacobel u mnie wygląda na lekko fuksjowy... Glazura i lacobel będą też inaczej odbijać światło, co będzie potęgowało wrażenie chaosu...

    Pokaż projekt kuchni - jako rysunek, może będzie łatwiej coś doradzać, wiedząc, ile której powierzchni tam będzie...

    Dalej: kuchnia ma być otwarta przy salonie - jakie tam kolory macie/planujecie?

  15. #655
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    Foto kuchni poszło na PW

    Co do salonu to mamy tam beże i brązy narazie jest tylko to.

    wpadło nam w oko jeszcze http://www.ceramstic.com.pl/onyks.html
    Chocolate bordo (w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej niż na stronie producenta) ale to chyba jednak nie jest to - w sklepie pisało nad tym dekoracje szklane i faktycznie ładny połysk ma ta płytka (nie konfrontowaliśmy jej z próbnikiem lacobelu)

    Gdzieś tam po cichu zrodziła się opcja takiego okapu http://www.skapiec.pl/site/cat/303/comp/833024i stąd te kwiaty, ale może damy same płytki bordo.
    Ostatnio edytowane przez Longman ; 27-01-2012 o 18:14

  16. #656
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Tu sensowne połączenie lacobelu i ciemnego brązu, ale popatrz na otoczenie: http://modernfurniturepics.com/kitch...ak-kitchen-161

  17. #657
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Longman
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    7

    Domyślnie

    No na zdjęciu całkiem sensownie to wygląda, ale tyle bieli w otoczeniu kuchennym to raczej odpada. Zdjęcia to jedno a rzeczywistość to zupełnie inna sprawa. Poza tym w zasadzie większość już mamy jedyne co nam zostało to glazura (tu z chęcią czekamy na wszelkie sugestie i konkretne podpowiedzi) oraz kolor przestrzeni ściennych jakie pozostaną (niewiele ich co prawda zostanie ale jednak coś trzeba pomyśleć) czy to samo co w salonie czy odbić jakimś kolorem.

    @joliska (wielkie, wielkie dzięki za zainteresowanie) i jeszcze jedno małe pytanko w stosunku do foty jaką otrzymałaś na PW układać płytki nad okapem np do wysokości szafek?

  18. #658
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    benedetti

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    4

    Domyślnie Dobór kolorystyki sofy/narożnika w salonie - prośba o pomoc.

    Witam.
    Nie mam pomysłu jaki kolor narożnika dobrać do mojego salonu.
    Bezpieczne byłyby pewnie beże i szarości, ale zastanawiam się
    czy nie pasowałoby do otoczenia coś bardziej
    charakterystycznego - np. jakiś żółty lub czerwony.



    lub



    Proszę o rady.

    Cały salon:
    https://picasaweb.google.com/1124612...46154265890578

    Kolory ścian to:

    Jasny beż

    Rzymski poranek

    Imbirowe pole


    Panel podłogowy: Dąb miodowy


    Meble w kolorze cherry:


    Dodam że salon będzie otwarty na kuchnię w której planuję
    wybrać zabudowę w którymś z tych kolorów:

    Oliwka

    Zebrano afrykańskie

    Śliwka

    Orzech marino
    Ostatnio edytowane przez benedetti ; 28-01-2012 o 18:54

  19. #659

    Domyślnie

    Kolorystycznie strasznie dużo się będzie działo, dlatego odradzam narożniki w takich kolorach.

  20. #660

    Domyślnie

    Cytat Napisał szpilka87 Zobacz post
    Witam,

    mam już położone płytki podłogowe w kuchni oraz holu w kolorze ciemnej szarości wręcz wpadające w odcień grafitu.

    Płytka gresowa NordCeram Gemini Schwarz.

    Jaki kolor paneli dobrać do w/w płytek do salonu oraz pokoju dziennego, aby na jednym poziomie wszystko ze sobą współgrało. Salon jest otwarty na kuchnię oraz hol. Ściany będą szaro-białe, meble w kuchni białe na wysoki połysk.

    Za pomoc bardzo dziękuję
    Witaj, my rózwniez zdecydowaliśmy sie na te same kolory. Kuchnia biła błyszcząca, podłoga grafitowa... Arkesia grafit poler... (moja zmora!!!!!!!!!!!!!!!). Sciany cześciowo pomalowane częściowo nie, cłąy czas cos robimy jeszcze. Natomaist mimo, ze uwielbiam biele i grafity to troche zrobiuło mi sie już muzealnie w domu! i Zaczynam delikatnei ożywiać klimat bo dostaje w tych grafitach depresji!!!!!
    Do slaonu wybraliśmy panele wygladające jak klepka debowa, w maire jasna, jeszcze nie sa ulozone, ale gdy przykłądaliśmy wygladało to całkiem przyzwoicie.
    Zastanawiam się nad ożywieniem pomieszczenia czerwienią bo jest strasznie ponuro!

Strona 33 z 80