dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 36 z 80
Pokaż wyniki od 701 do 720 z 1585
  1. #701

    Domyślnie

    Szpilka, dzięki za zdjęcia. Mnie chodziło o taki kolor mebli (niestety zdjęcia się nie da skopiować, dlatego wstawiam linka) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca...111_bers10a_01

    Tylko tutaj drzwi i okno jest białe. No i jedna ze ścian jest szara.

    Chyba faktycznie dam białe meble, tylko jaki kolor kanapy wybrać...

    Piosk - żółty odpada. Kolejny pokój mam żółty i mam kolejny dylemat kolorystyczny.

  2. #702

    Domyślnie

    Viga ja Cię przekonuje do białych mebli rozumiem, że pokój zielony ma być sypialnią?

    A żółty to pokój dzienny? do żółtego (musztardowy) idealnie pasuje kolor szary. Mam gdzieś zapisane zdjęcia takiego połączenia jak znajdę to dodam

  3. #703

    Domyślnie

    Pokój zielony Szpileczko jest pokojem dla gości. A żółty jest sypialnią. No wiem, że kolory są "no-trendy" , ale ja jestem z nich zadowolona, tylko mam problem co dalej dobrać. Dzisiaj miałam zamawiać kanapę i nie umiałam się zdecydować. Skłaniam się ku brązowej, bo zielona za bardzo by się zlewała ze ścianą.
    Chyba.
    Znalazłam fajną stronkę : http://www.dulux.pl/narzedzia

  4. #704
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anna1235

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    bialystok
    Kod pocztowy
    15-097
    Posty
    47
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Witam, jak myslicie jaki wybrac kolor drzwi do okien złoty dąb, parapetó złoty dąb i schodów zloty dąb, podłoga gres ochra...dzieki.

  5. #705

    Domyślnie

    Mam wielki dylemat ,stoję przed wyborem stolarki okiennej i drzwiowej.Zauroczona jestem bielą ,ale wiem ,że ona jest bardzo wymagająca Jestem już kobietą w kwiecie wieku ,z problemami kręgosłupowymi,.Mąż namawia mnie na orzech ,ale boję się ,że stworzę ciemne wnętrza .Zastanawiam się nad dębem antycznym .Jak ten kolor bedzie się miał do białej elewacji ,jak bedzie wyglądał we wnętrzach ?A może ktoś już ma i chciałby się pochwalić.?

  6. #706

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRISTEL Zobacz post
    Mam wielki dylemat ,stoję przed wyborem stolarki okiennej i drzwiowej.Zauroczona jestem bielą ,ale wiem ,że ona jest bardzo wymagająca Jestem już kobietą w kwiecie wieku ,z problemami kręgosłupowymi,.Mąż namawia mnie na orzech ,ale boję się ,że stworzę ciemne wnętrza .Zastanawiam się nad dębem antycznym .Jak ten kolor bedzie się miał do białej elewacji ,jak bedzie wyglądał we wnętrzach ?A może ktoś już ma i chciałby się pochwalić.?
    Kristel, czy Twoje wątpliwości co do bieli dotyczą mycia okien i parapetów? Jeśli tak i jeśli chcecie okna pcv, to nie powinnaś się tym zupełnie martwić właśnie dziś rozmawiałam o tym z koleżanką, z którą mamy te same białe okna (znaczy tej samej firmy), jak łatwo się je myje. Nie mogę Ci co prawda polecić akurat tych, bo firma, w kt. kupiłyśmy zbankrutowała (model okna salamander SL), ale współczesne okna mają zaokrąglone profile skrzydeł i ram, wiec brud na nich tak nie osiada, a jeśli kupujesz w dobrej firmie, to pcv okien jest na tyle solidne, że sie nie zabarwia od brudu. Także nie decyduj się na okleine, jeśli nie jesteś do niej przekonana Ja do tych okien mam białe meble i drzwi, a na podłodze panel dąb viktoriański.

  7. #707

    Domyślnie

    Dzięki MIŚKA,tego mi było potrzeba ,właśnie tej konkretnej odpowiedzi.Będą białe ze szprosami ,szprosy wewnątrz lub na zewnatrz ,powiem szczerze ,ze zewnetrzne mi się lepiej podobają .Co do drzwi to musiałam iść na kompromis ,mąż chce dębowe i podłogę w dębie lub orzechowe ,ja oczywiście także chciałam białe .

  8. #708

    Domyślnie

    Białe drzwi są fajne, zwłaszcza jeśli są połączone z białymi oknami (ja tak mam). I jestem świeżo po czyszczeniu okien - w niczym nie przypomina to udręki z drewnianymi A podłogę jaką wybieracie - deski czy panele? Takze z doswiadczenia polecałabym porządne panele, bo łatwo się czyści i nie trzeba tak uważać, jak z deskami, bo się mniej niszczą. I tu akurat konkretnego producenta bym poleciła, balterio - są piekne i naprawdę wysokiej jakosci

  9. #709

    Domyślnie

    Rozważamy panele Balterio dąb tasmański, ale zastanawiamy się czy one nie są za ciemne Zawsze chcieliśmy mieć ciemną, ciepłą w kolorze podłogę. Mieszkanie chcemy urządzić w stylu raczej nowoczesnym, nie rustykalnym, kuchnia biała na wysoki połysk, blat czarny, łazienka biało-czarna. Ściany białe, ewentualnie delikatnie złamana szarość, mąż chciałby drzwi drewniane- musiałyby być zatem ciemniejsze od podłogi. Co sądzicie???

  10. #710
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Wiesz, co sądzę Ale nie z ciemnymi drzwiami - będzie naprawdę ciemno i niekoniecznie z efektem nowoczesności...

  11. #711

    Domyślnie

    W doborze kolorów kierowałem się prostotą i klasycznymi kolorami:
    -okna, drzwi i listwy przypodłogowe: ciemny dąb
    -gres polerowany: jasny beż
    -ściany i sufit,jednolite: biała czekolada.
    Bez ekstrawagancji ale nam się podoba (to najważniejsze).

  12. #712

    Domyślnie

    Joliska, dzięki Twojemu wnętrzu stanie chyba na dębie tasmańskim Zastanawiamy się tylko czy V fuga a'la deska będzie pasować do nowoczesnego wnętrza. Drzwi chyba uda mi się przeforsować białe

  13. #713

    Domyślnie

    Ciemne drewniane drzwi stanowczo nie, bylyby przytłaczajace i psuły efekt ładnej podłogi. Ja bym pposzukała czegoś, co podkreśli ten nowoczesny wystrój

  14. #714

    Domyślnie

    Leży kawałek dębu tasmańskiego na podłodze i chyba na nim stanie białe drzwi mnie powalają na kolana

  15. #715
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    I tak trzymaj

  16. #716

    Domyślnie

    Białe drzwi i białe listwy przypodłogowe to wygląda super!!! i lekko.

  17. #717

    Domyślnie

    Cytat Napisał milady Zobacz post
    Leży kawałek dębu tasmańskiego na podłodze i chyba na nim stanie białe drzwi mnie powalają na kolana
    No to juz niech tam zostanie na tej podłodze Jak będziesz mieć jakieś zdjecia, to się pochwal

  18. #718
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucjatoja

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    ciechocinek
    Kod pocztowy
    87-720
    Posty
    23

    Domyślnie

    Stoję przed wyborem drzwi wewnętrznych i chyba oszaleję. Stolarka okienna orzech, drzwi wejściowe orzech, drzwi między garażem, a domem orzech, podłogi w pokojach kolor dąb skandynawski (taki jasny chłodny), w przedpokoju podłogówka - kafelki nie wybrane. I teraz jakie drzwi wew? Mi bardzo , bardzo podobają się białe np z polskone, mąż jest za sosnowymi a'la orzech z dallasa. Jesli zostaniemy przy białych to jakie listwy podłogowe, czy nie będzie się gryzło z ciemnymi oknami? aha, i włączniki są już kupione kremowe;-( tak myślałam o kremowych ścianach, co by włączniki pasowały. No i jakie schody? bo te wszystkie drzwi są przy schodach. Poradźcie proszę!

  19. #719
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Pokaż ten dąb, bo Google wyrzucają takie:




  20. #720
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lucjatoja

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    ciechocinek
    Kod pocztowy
    87-720
    Posty
    23

    Domyślnie

    ten pierwszy od góry. Kupiliśmy, bo był bardzo tani, a dobrej jakości . To koniec budowy więc pustki w kieszeni.

Strona 36 z 80