dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 40 z 80
Pokaż wyniki od 781 do 800 z 1585
  1. #781

    Domyślnie

    niby elita, a komentarze bez sensu i uszczypliwe
    milczenie złotem ponoć...

    panele drewniane się nie nadają według nie - rysują się bardzo, nie dla mnie.
    Zamówiłam już płytki, dziękuję za pomoc.

  2. #782

    Domyślnie

    Jak w temacie mam dylemat, mam okna w kolorze złoty dąb, planuję drzwi zewnętrzne w tym także kolorze, podłoga w salonie jasny dąb - drewno (lub panele jak zabraknie $) schody -stopnice dębowe -naturalny -mat, w przedpokoju, kuchni + jadalni gres w szarym kolorze (masto paradyż lub signum ng) i nie wiem jakie dobrać drzwi wewnętrzne, podobają mi się bardzo drzwi Vasco, i z opinii na forum wnioskuję że są dobre (jakość-cena) jednak w wybranym modelu jest tylko mahoń lub orzech lub bardzo jasny dąb (nijak się ma do złotego dębu okien). Meble kuchenne planuję białe lakierowane fronty + fornirowane fronty w orzechu amerykańskim z bardzo wyrażnym usłojeniem, będą sąsiadować z drzwiami i oknem, kolory ścian to biel (kuchnia, jadalnia) i jasny szary (przedpokój, klatka schodowa).
    Proszę o podpowiedź czy wybrać z pośród tych dwóch ciemnych kolorów czy drzwi zrobić jasne i jakie listwy zastosować , bardzo podobają mi się jadnakowe w całym domu w kolorze drzwi. Ufff....

  3. #783

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorzowianka Zobacz post
    joliska, jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma - mam ogrzewanie pogłogowe na całej powierzchni domu, psy, koty, dzieci znoszące wszystkie brudy świata do domu, bez przerwy chodzę w szpilkach - no deski mi tu nie pasują nijak. W związku z tym, poszukuję czegoś co mimo bycia gresem, będzie przytulne
    Gorzowianka, mimo tego ze zamówiłaś już płytki, to myślę że zdjęcie pokazuje dokładnie to, czego szukałaś :Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Plytki_ceramiczne_Woodlike_dom_eu.jpg
Wyświetleń:	785
Rozmiar:	53,7 KB
ID:	128400
    Zimna, niebrudząca podłoga, a jednocześnie ten projekt robi super przytulne wrażenie. Ja zaczynam poważnie myśleć nad właśnie taką alternatywą. Daj znać, jak sprawują się płytki!
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 31-07-2012 o 11:23 Powód: zdjęcie zamiast linku

  4. #784
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Okropne to jest

  5. #785
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar kar_rinka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Olsztyn
    Dzielnica
    Jaroty
    Posty
    3

    Domyślnie

    przychylam się do stwierdzenia, że na jasnym mniej widac kurz!!! mam w salonie ciemne panele na podłodze i ciągle muszę przy nich zasuwać...
    płytki są dla mnie zbyt ascetyczne i zimne - jakie by nie byly

    jeden lubi jak mu cyganie grają a drugi jak mu nogi śmierdzą - nie dogodzisz

  6. #786
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misiakówna

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    tO
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    16

    Unhappy Kłopoty zkolorem

    Witajcie z tymi kolorami.....U mnie właśnie wylewki i czas podjąć decyzje co do koloru podłóg drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Jedyne co jest pewne to okna złoty dąb. Dom kupowaliśmy już z oknami, sama wybrałabym białe i wtedy nie byłoby problemu. Jeśli chodzi o podłogi do kuchni , wiatrołapu i holu gres bialutki imitujący delikatny marmur Opoczno lazio bianco 60x60. Salon myślałam o białym Quick stepie Wenge białe seria perspective UL1300, albo dąb bielony olejowany z tej samej serii. Mam możliwość kupna finish parkietu w kolorze dąb jasny ale troszke obawiam sie drewna a wszędzie mam podłogówkę. I teraz jaki kolor drzwi? Czy na podłogach dąb w połączeniu z białymi kaflami czy białe wenge z białymi kaflami? Jakie listwy przypodłogowe? Ten złoty dąb mi szyki psuje co począć Ratujcie

  7. #787

    Domyślnie

    Ja się również podepnę z kolorami... Mam dylematy co do kuchni i salonu.
    1. Kuchnia - białe meble lidingo z Ikea+blat najprawdpodobniej drewniany, jedna ściana z czerwonej cegły, reszta ścian - pomalowana farbą (jasnoszary, jasna oliwka, jasny beż, coś z palety pasteli?), podłoga: ? (kocham drewno, ale na dechy na podłodze w kuchni raczej się nie zdecydujemy), sufit - chcielibyśmy drewniany (jasne drewno przetarte na biało). Największym dylematem jest dla mnie podłoga - myśleliśmy o płytkach z serii Paradyż My Way (a'la drewnianych), ale to już chyba za dużo tego drewna będzie i będzie się gryzło... Okna mamy białe. Jak myślicie, jaką podłogę najlepiej zrobić przy białych meblach, drewnianym blacie i drewnianym suficie?

    2. Salon - ma 27m2, okna białe. 3 ściany mają ogrzewanie ścienne i tynk gliniany, który będzie pomalowany farbą w leciutkim pastelowym kolorze (coś jak wyżej), na podłodze średniojasne dechy albo parkiet, sufit z belkami stropowymi drewniany, jasnodrewniany kolor albo bielony jak w kuchni.

    Co o tym myślicie? Co warto zmienić? Jakieś propozycje, sugestie? Uwielbiamy drewno, ale nie chcemy też przesadzić - wszystko jednak musi się ze sobą ładnie komponowac...

  8. #788
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa72_krakow

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Sułkowice
    Kod pocztowy
    34-125
    Posty
    642

    Domyślnie

    A ja zakochalam sie w plytkach imitujacych drewno np. paradyz - i takie bede miec w domu. Mialam do czynienia z drewnianymi podlogami (trzy rozne mieszkania) bardzo dlugo - katastrofa, jezeli chodzi o utrzymanie czystosci, i wyglad po latach itp. - dlatego nigdy wiecej.
    Mysle, ze Gorzowianka juz sie nie pochwali swoja podloga, po tym jak zostala potraktowana....

  9. #789
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    _gosia_

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Wszystkich serdecznie
    forum czytam od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować.
    Piszecie bardzo dobre porady, z których niejednokrotnie już skorzystałam dlatego mam prośbę o pomoc w wyborze kolorów do naszego domku.
    Chodzi o salon z kuchnią i jadalnią.
    Rzut:


    Cały dom chcemy utrzymać w stylu raczej nowoczesnym, aczkolwiek czasami klasycznym.

    Kuchnia zamówiona szara - dolne szafki ciemne, górne popielate, blat szary w "mazie"
    i w kuchni chciałabym zielone ściany i dodatki


    do tego jest kominek - i obudowa z marmuru w kolorze jasnego beżu lub szarości - no właśnie jaki wybrać?

    Proszę o poradę na jaki kolor pomalować resztę ścian - nie chciałabym malować wszystkiego na szaro...

    Wydaje mi się, że nic już do siebie nie pasuje;(

  10. #790
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    misiakówna

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    tO
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    16

    Domyślnie

    Może przypomnę się nieśmiało....Proszę o rade w kwestii kolorów. Czas nagli a nie wiem jaką decyzję podjąć

  11. #791
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lidkaf2

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    1

    Domyślnie Jaki kolor drzwi do małego mieszkania

    Witam, Właśnie zmieniam drzwi w mieszkaniu i mam problem z kolorem. Ponieważ mieszkanie jest małe, chciałabym kolor jasny np. dąb, akacja, ale meble są w kolorze olcha, a co najważniejsze szafa wnękowa w przedpokoju jest w kolorze olcha i nie wiem jak by to wyglądało razem: drzwi jasne, a cały bok przedpokoju i pokój w olsze. Podłoga co prawda tez jest jasna - dąb. Co radzicie, dobrać drzwi pod meble czy mogą być w innej kolorystyce? Zaznaczam, że mieszkanie jest małe więc to wszysko będzie na kupie obok siebie (jedne drzwi będą przechodnie z pokoju do pokoju)

  12. #792

    Domyślnie jakie drzwi?

    Mam wielką prośbę o pomoc w dobraniu koloru drzwi wewnętrznych - przerasta mnie temat zgrania kolorystyki w domu - robota stoi a czasu brakuje (budynek musimy odebrać 30 września). Jaki kolor drzwi będzie pasował? Trepy na schodach będą jasne (jesion), płytki są beżowe (arkesia bege). Na zdj. centralnie drzwi do łazienki (z małym okienkiem)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	881
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	132039  
    Ostatnio edytowane przez Anna Pepa ; 19-08-2012 o 12:22

  13. #793
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Białe pełne

  14. #794

  15. #795

    Domyślnie

    Na początku brałam ten kolor pod uwagę, zniechęciły mnie jednak negatywne opinie znajomych - a brudzą się, żółkną - ciekawe jak jest naprawdę, czy białe drzwi sa niepraktyczne?

  16. #796
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie słuchaj głupot

  17. #797

    Domyślnie

    Robilam nawet wizualkę z różnymi kolorami - niewiele kolorów pasowało - małżonek obstawał przy wenge, ale strasznie by sie odcinały.

  18. #798
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    NIE!!!!!!!!!!!!! Macie piękną, klasyczną, jasną bazę - tylko jasne drzwi bez udziwnień!

  19. #799
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    luczi

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-225
    Posty
    1

    Domyślnie

    Dzień Dobry, jestem tu po raz pierwszy i proszę o podpowiedź:
    Urządzam piętro domu, w którym mam zamieszkać:
    Okna - biały plastik
    Schody łączące z parterem - drewniane - naturalny dąb
    Na górze jest już łazienka - płytki Opoczno zebrano krem i brąz.
    Drzwi wewnętrzne będą robione w tym samychm zakładzie co schody. Układanie podłóg i zamówienie drzwi to obecny etap, jednak nie wiem zupełnie jak je powinnam dobrać kolorystycznie.
    Dodam, ze na górze jest 3 sypialnie i łazienka.
    Przedpokój i kaltka schodowa są otwarte na parter więc planuję żeby kolor ścian zachować ten sam co na dole tj. ecru.
    Proszę o poradę jak dobrać kolor podłóg i drzwi. Czy podłogi powinny być w kolorze schodów, a drzwi ciemne, czy drzwi w kolorze schodów i podłogi także, czy jakieś inne rozwiązanie, co z kolorami ścian w sypialniach?
    Z góry dziękluję za pomoc.

  20. #800

    Domyślnie

    W obu przypadkach polecam dobieranie drzwi do podłogi. Jeżeli podłoga jest drewniana i meble też będą prawdopodobnie drewniane to najlepiej wybrać białe lakierowane proste drzwi.

Strona 40 z 80