dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 80
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.360 z 1585
  1. #1341

    Domyślnie

    A jakie kolory byście polecili do czerwieni (Purpurowa Róża ze Śnieżki Barwy Natury) i do czerwieni Magnata Ognisty Karneol?
    Chce w dużym,dobrze nasłonecznionym pokoju pomalować jedną ścianę na któryś z tych kolorów ale nie mam pomysłu na resztę ścian.

  2. #1342

  3. #1343
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dziadekTS

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    8

    Domyślnie

    do czerwonego to jak bym dał szary,. taki ciemny szary. żeby fajnie kontrastował z czerwienią. bo lubię takie połączenia.
    jedyne co to nie polecam zielonego. Bo kiedyś miałem dziewczynę to miała tak pomalowany pokój na czerwono-zielono i wyglądało to paaaaaaskudnie. nie polecam z całego serwa. okropieństwo.

  4. #1344
    Banned
    loko!5

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Znajdż w internecie i zamów dokładnie taki kolor-jeśli się nie będzie zgadzał reklamuj!

  5. #1345

  6. #1346

    Domyślnie

    Również wydaje mi się, że biel może być w takim przypadku dobrym rozwiązaniem, ewentualnie coś w stronę kremowego

  7. #1347

    Domyślnie

    mam podobny problem, zakupiłam kolekcję płytek do salonu i teraz zwątpiłam jakie dobrać fabry na ściany. pomieszczenie jest duże, jasne, ale ja nie mam kompletnie pomysłów.




    mebble będą: 2 komody w kolorze podłogi, kanapa jasny beż pufy workowate w jasnym beż i do tego stół

    jakie ściany widzicie? raczej nie widzę żadnych tapet do tego raczej jedno - ewnetualnie dwubarwne ściany farby.

  8. #1348

    Domyślnie Jaki kolor scian do mebli modrzew sibiu jasny?

    Witam! Potrzebuje pomocy w sprawie koloru ścian. Pokój 10m2, okna od wschodu, pozostałe pomieszczenia w pastelowych barwach. W pokoju znajdą się takie oto meble z tej kolekcji:
    https://www.brw.com.pl/gfx/brw/_thum...ZRmdiQiHtf.jpght
    Nasuwa mi się jakiś jasnoszary z delikatnym wrzosem albo bardzo bladym turkusem lub ciemniejszym szarym. Macie może jakieś inne propozycje?
    Ostatnio edytowane przez pawel1304 ; 23-08-2015 o 16:14

  9. #1349

    Domyślnie

    monikaa73, mogą być ściany całkiem jasne (beże, złamana biel, słomiany jak kolor tych skrzynek, zielonkawy), jak i ciemno brązowe jako kontrast. Jesli dasz beż, to może być mdławo. Ale na przykład jakiś lniany kolor i coś czarnego jako detal. Zamieszczone zdjęcia zawierają przyjemne dla oka podpowiedzi kolorystyczne

  10. #1350

    Domyślnie

    zestaw dwa kolory (jasny i ciemny) wtedy bedziesz miala znacznie ciekawszy efekt.

  11. #1351
    Banned
    zabudowlany

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-444
    Posty
    10

    Domyślnie

    tez tak myślę. wrzos by dobrze pasował z ciemnym szarym, ale już nie z jasnym, bo by wyszło mdlo

  12. #1352
    Banned
    daryjka90

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-800
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa73 Zobacz post
    mam podobny problem, zakupiłam kolekcję płytek do salonu i teraz zwątpiłam jakie dobrać fabry na ściany. pomieszczenie jest duże, jasne, ale ja nie mam kompletnie pomysłów.




    mebble będą: 2 komody w kolorze podłogi, kanapa jasny beż pufy workowate w jasnym beż i do tego stół

    jakie ściany widzicie? raczej nie widzę żadnych tapet do tego raczej jedno - ewnetualnie dwubarwne ściany farby.
    Proponowałabym złamaną biel albo coś w odcieniaź pastelwoej zieleni

  13. #1353
    Banned
    Jatamen

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kowary
    Kod pocztowy
    58-530
    Posty
    58

    Domyślnie

    Ja bym jednak wybrał biel, to chyba najlepszy wybór. Ewent. jasny szary

  14. #1354
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    Zdecydowanie postawiłbym na biel. Super będzie sie prezentowało

  15. #1355
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Semafori
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-890
    Posty
    59

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy. Chodzi o biuro, ma wyglądac nowowcześnie, ale kreatywnie. Do pomalowania zostało jedno pomieszczenie, w pozostałych dominują kolory: I ściany granat plus pomarańcz, szafy koloru stali, II ściany turkus plus szary, meble jasny pomarańcz, III ściany czerwień plus butelkowa zieleń, meble czarne.

    Wiem, że to pstrokato, ale właśnie o to chodzi. Jakieś pomysły na ostatnie pomieszczenie?

  16. #1356

    Domyślnie drzwi- do czego dobrać

    .
    Ostatnio edytowane przez evito ; 26-02-2016 o 18:29

  17. #1357
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Ja mam w kolorze okien na dole (mahoń albo wiśnia). Górę chciałam jasną, ale dobrałam kolorystycznie do schodów i podłogi. Kolor powinien się rzeczywiście odcinać choć troszkę, ale przy takim wnętrzu ładnie powinien też biały wyglądać. Tylko kolor okien trochę by nie pasował do reszty.

  18. #1358

    Domyślnie

    ja mam drzwi w kolorze ścian i jakos nie wyglada to źle. Po prostu trzeba się przyzwyczaić xD

  19. #1359
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Majowa Alicja

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-325
    Posty
    6

    Domyślnie

    Ja bym dopierała pod kolor podłogi, nie identyczne, ale o kilka tonów ciemniejsze albo jasniejsze

  20. #1360
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DAVIDOFSKI

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5

    Domyślnie

    zaraz obok drzwi wejściowych mam pawlacz. drzwi - kolor mahoniu, pawlacz jeszcze nie pomalowany, Dodam, że podłoga jest z ciemno szarej płytki. Jaki kolor pawlacza będzie tu pasował?

Strona 68 z 80