dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 80
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 1585
  1. #1441
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    voldol

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Puławy
    Kod pocztowy
    24-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    przy wzorniku trzeba zawsze brać poprawkę na to, że ten kolor jednak minimalnie będzie się różnił na szczęście u mnie żona ma głos w tej sprawie!

  2. #1442

    Domyślnie

    niestety tak to czasem bywa też tak miałem jak kupowałem farby. kupiłem niby jasne kolory, a i tak to potem na ścianie zupełnie inaczej wyglądało.

  3. #1443
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krzyszbielski

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-072
    Posty
    5

    Domyślnie

    Właśnie przymierzam się do wymiany okien. Stwierdziłem, że trochę zaszaleje i kupię okna w kolorze, a konkretnie te [SPAM] w kolorze Brylantowo niebieski. Jak myślicie, jakie drzwi i podłogę do tego dobrać? Bo na pewno nie mogę przesadzić z większą ilością niebieskiego
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 14-06-2016 o 17:59

  4. #1444
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyde Zobacz post
    Szczerze? Przy tak ogromnym wyborze farb (ileś tysięcy kolorów) nie zastanawiałam się zbyt długo. Miałam jakieś podstawowe typy, a reszta na żywioł, mniej więcej widzisz, a żeby się spinać z malowaniem próbkami itd... po co? ważne aby nie przesadzyć ze zbyt ożywioną kolorystyką. Do wnętrz z ciemnymi meblami jasne barwy a z białymi jasnymi meblami można pokusić się o ciemniejsze, ale jasne również będą pasować. Z jasnych wolę ciepłe odcienie.
    Pozdrawiam
    Mnie się wydaje, że warto jednak się chwilę zastanowić. Jednak teraz jest niewile kolorów, które nazywamy normalnie, teraz obowiązują ciekawe nazwy handlowe, które mniej lub bardziej pasują do danego odcienia. Ale kolory też potrafią być super, niemniej trudne do nazwania. Magnat ma cały zestaw takich kolorów, których sam bym sobie wcześniej bym nie wyobraził. Klasyczne odcienie są dla mnie zbyt intensywne, a te od Magnata są tak jakby w wersji light, ja to kupuję.

  5. #1445
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    katlak

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ausstethen
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witajcie moi drodzy. Mam pytanie, potrzebuję pomocy w doborze koloru ścian. Podłoga jest w kolorze dąb antyczny a meble dąb durance/dąb ciemny. Jaki kolor położylibyście do tego na ściany? Powiem tylko tyle- nie chcę beżowych, kawa z mlekiem, szarych itp. Najbardziej lubię zielony i ku temu się skłaniam ale jaki odcień? I może być inny kolor tylko nie wyżej wspomniane

  6. #1446
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jakiej firmy ta podłoga i meble? ten sam "kolor" wygląda inaczej u kazdego producenta... Jakie usłojenie?

    Takie połączenie wygląda nieładnie:




    Zobacz, jakie kolory pasują to nietypowych zieleni:





    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-07-2016 o 18:15

  7. #1447
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    katlak

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ausstethen
    Posty
    3

    Domyślnie

    Widziałem właśnie taki i choć mnie to nie razi to nie jestem przekonany. Panele są z Krono Original a meble planowo kolekcja INDIGO z mebli forte.

  8. #1448
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    katlak

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ausstethen
    Posty
    3

    Domyślnie

    A z innych kolorów oprócz zielonego?

  9. #1449
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    nikodem239

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Morąg
    Kod pocztowy
    14-300
    Posty
    9

    Domyślnie Kolor ściany oraz paneli podłogowych do mebli

    Witam, poszukuję koloru ściany i paneli do mebli:
    http://olstar24.pl/serwerzdjec/files...ieszane222.jpg
    Myślałem nad siwym kolorem ściany i do tego jasne panele?
    Oraz jakiego koloru wybrać tapczan, siwy czy brąz?

  10. #1450
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    brąz nie. Ale na przykład granatowy już tak.

  11. #1451

    Domyślnie

    Grantowe zdecydowanie w moim guście, może kiedyś się zdecyduję

  12. #1452
    Banned
    mankiewicz83

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    97-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moja żona wybrała styl skandynawski, a zatem mamy białe ściany, białe proste listwy przypodłogowe oraz białe drzwi. Panele są w kolorze jasnego dębu. Powiem, że na początku bałem się trochę tej bieli (że będzie jej za dużo), ale teraz jestem zadowolony. Wszystko ładnie ze sobą gra

  13. #1453

    Domyślnie

    Świetny pomysł z odcieniem dębu na podłodze i białych ścianach, musi wyglądać super. Zazdroszczę

  14. #1454
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gwiazdka.p

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-112
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja brałam wszystko, co było najbliższe beżowi

  15. #1455

    Domyślnie

    Ostatnio malowałam ściany w salonie i zdecydowałam się na połączenie jasnego grafitu z kolorem lekko przypominającym dojrzałą malinę, oczywiście dominujący jest grafit. Mam do tego jasne meble i grafitową, ale ciemniejszą kanapę.

  16. #1456

    Domyślnie

    Witam
    Mam nadzieję że pytam w dobrym temacie
    Mam problem z doborem koloru stołu do salonu. Stół duży + 8 krzeseł. Ściany pomalowane na jasny szary, narożnik w odcieniu szarości, okna w kolorze antracytowym, drzwi i listwy przypodłogowe białe, a podłoga w kolorze dębu- tak jak na zdjęciu. Meble planowałam zakupić białe. Teraz pytanie- jaki kolor stołu zakupić?? do czego go dopasować? Dodam tylko, że nie wchodzi w grę stół z białym blatem Załącznik 372571

  17. #1457
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bielony dąb na antracytowych lub czarnych nogach.

  18. #1458

    Domyślnie

    Stół w kolorze podłogi z białymi nogami

  19. #1459
    Banned
    agafia87

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja zawsze staram się najpierw brać próbki i przetestować na ścianie. Kiedyś miałam sytuację, że to co zamówiłam nijak miało się do rzeczywistości i teraz jestem ostrożna.

  20. #1460
    Banned
    Monia34

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-498
    Posty
    7

    Domyślnie

    tak, to ptrawda, najlepiej kupić próbkę, choć to do konca i tak nie będzie widoczne...zawsze próbka wydaje się ciemniejsza, poza tym istotne jest oświetlenie w pomieszczeniu...

Strona 73 z 80