dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta89

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Serdeczna prośba do rodziców - ankieta

    Witam serdecznie.

    Wiem, że to nie jest właściwe miejsce na tego typu prośbę, ale to forum to jedno z ostatnich kół ratunkowych dla mnie... potrzebuję mężczyzn, którzy byliby chętni wypełnić całkowicie anonimową ankietę i pomóc mi w skończeniu pracy licencjackiej

    Zwracam się z serdeczną prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej opinii na temat wychowywania dzieci. Jej wypełnienie nie zajmie Państwu więcej niż 10 min.

    Podaje linka do ankiety: http://www.ankietka.pl/ankieta/55769...-rodzicow.html

    Prośbę swą kieruje głownie do Panów, chętne Panie również mogą wypełnić jeśli znajdą chwilkę czasu lub podsunąć partnerowi.

    Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam
    Marta
    Ostatnio edytowane przez marta89 ; 05-04-2011 o 06:38

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar hes
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    2.858

    Domyślnie

    Miła Marto!
    Jeżeli już chodziło Ci o ankietę, to dlaczego nie zaznaczyłaś tego w tytule tematu?

    Taka sobie uwaga osobista: jakieś te ankiety takie dziwne, wszystkie na jedno kopyto. Rok temu dałem się namówić domokrążnemu ankieterowi
    na udzielenie"wywiadu". Po pół godzinie odpytywania pożałowałem swojej decyzji. Pytania były beznadziejnie bezsensowne, typu: Jakich medykamentów
    z podanej listy używa Pan w przypadkach przeziębień? Dlaczego akurat takich? Czy są skuteczne? Czy poleciłby Pan te środki znajomym? Z jakiego powodu?
    Czy wszyscy domownicy ich używają? Jak często? W jakich ilościach? itp.itd. Nigdy więcej nie wpuszczę ankietera za próg domu. Pozdrawiam.
    "- Patrz, Ewusiu, bocian leci.
    - Nieprawda! Nie ma bocianów!" (J.Tuwim)

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Jeśli może Ci to pomóc to proszę, chyba pierwsza moja ankieta.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta89

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Drogi Hes! (Hesie, Hes'e - wybacz, ale nie wiem jak odmienić Twój nick)

    Tytuł wątku już poprawiłam, choć pewnie teraz drastycznie spadnie liczba odwiedzin, bo Twoja niechęć do ankiet nie jest odosobniona. Taki jest już ich urok w większości przypadków, niestety... Mimo wszystko zachęcam do wypełnienia mojej.


    Drogi karoka65!

    Dziękuję bardzo za chwilę poświęconego czasu, pomogłeś mi bardzo. Mam nadzieję, że moja ankieta nie zniechęciła Cię do wszystkich innych skoro była pierwsza lub jedną z pierwszych.


    Czasu do oddana pracy coraz mniej i każda wypełniona ankieta jest teraz dla mnie bardzo ważna.

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bascom

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    częstochowa
    Posty
    65

    Domyślnie

    Ja też to wypełniłem choć nie ukrywam że unikam od pewnego czasu takich ankiet. Jakiś czas temu byłem na pikniku sponsorowanym przez ING zagadała ankieterka z kilkoma pytaniami. Odpowiedziałem poprosiła o nr telefonu (a po co ) szefowie sprawdzają czasami czy ankieta rzeczywiście była wypełniana przez dana osobę (podałem) no i się zaczęło naprawdę nie wiedziałem że ludzie są tak namolni. Przez 2 miesiące telefony czy nie chcę się ubezpieczyć na życie w ING a może żona itd. Nigdy więcej ankiet

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Pani Marto !
    W przeciwieństwie do poprzedników nie mam uprzedzeń do ankiet i ankieterów.
    Wypełniłem.
    Pozdrawiam.
    WARTO? WARTO!

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta89

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Bascom, dziękuje bardzo za poświęcony czas.

    Ja powiem szczerze nr telefonu chyba sama bym nie podała, cenie sobie swoją prywatność.

    Q-BIS, dziękuję

    Moja ankieta jest CAŁKOWICIE anonimowa, i jednak taka internetowa ankieta to nie to samo co taka przeprowadzana przez ankietera, ma się poczucie większej anonimowości.

    Rusza spis powszechny, 20 % polaków odpowie na bardzo osobiste pytania(m.in. liczba poronień, urodzeń martwych dzieci, zarobki....). Czułabym się niekomfortowo odpowiadając na takie pytania obcej osobie, jaką byłby rachmistrz, dlatego spisałam się przez internet, mam nadzieję, że mnie już nie odwiedzi.
    Ostatnio edytowane przez marta89 ; 05-04-2011 o 08:20

  8. #8

    Domyślnie

    Pytania może są ok w tej ankiecie ale odpowiedzi dziwnie sformowane.

  9. #9

    Domyślnie

    @marta89 ankietę wypełniłem
    pozdrawiam
    Wykończyć dom.....to jest wyzwanie

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Ponieważ jestem Ojcem ankietę wypełniłem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony