dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: jak połączyć ściany

Domyślnie jak połączyć ściany

Doradzcie mi w jaki sposób połączyć ściankę działową ( z bet. komór.) ze ścianą nośną ( po czasie okazało się, że muszę taką wybudować .ale przecież nie będzie trzymała się powietrza ani tylko podłogi -bo chyba po czasie runie)

Domyślnie

Ciao

Murujac scianke dzialowa wstaw kotwy co dwa rzedy. Tynk ze sciany nosnej na powierzchni polaczenia powinien byc zerwany wczesniej

3. Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa? Adaptacja budynku gospodarczego. Pensjonat w starej stajni

Domyślnie

podobny mam problem.
    Dzwoniłem do Ytonga i pani mi powiedziała że mam zgiąć w połowie (na kąt 90 st.) blaszke do mocowania ścianek działowych i jedną stronę przybić gwoździami (o przekroju kwadratowym) a drugą wpuścić w fugę. I wg zaleceń montażowych Ytonga robić tak co 2 albo 3 warstwe.

Wcześniej myślałem że najlepiej będzie wydrapać rowek w ścianie na szerokość ściany działowej i ją podkleić.

Dzisiaj mam jeszcze raz zadzwonić i pogadać z jednym gościem co miał w piątek urlop.
    D-30 się buduje

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia