dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Joanna_68

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    6

    Domyślnie Promocja JOPKA - co sądzicie?

    Czy ktoś kupił materiał na budowę domu od firmy JOPEK. Oni mają teraz taką promocję na komplet tzn. ściany, dach i klinkier. Interesuje mnie czy ktoś skorzystał i czy jest zadowolony.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie korzystałem, słyszałe wiele złego np o dachówce

  3. #3

    Domyślnie

    Nie korzystałem, słyszałe wiele złego np o dachówce

  4. #4

    Domyślnie

    Wiele niepochlebnych opinii na temat ceramiki sanitarnej i gresu, który też produkują.

    nie polecam

  5. #5

    Domyślnie

    Cegła bardo dobra (parametry techniczne lepsze od POROTHERMU (nie nasiąkają wodą jak Porotherm), natomiast mają problemy z dotrzymaniem wymiarów.
    Mają tez jedną wadę - zapewniaja transport ale brak jest rozładunku - to spowodowało, że postanowiłam kupić cegłę z KOZŁOWIC (drożej od POROTHERMU, ale jakoś nieporównywalnie lepsza)

  6. #6

    Domyślnie

    A co powiecie o POROMURZE z Biegonic?

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    JOPEK jest o.k.

    ceramika sanitarna i gres są produkowane w JOPEXie!!!

    dachówka (bardzo dobra) cegły itp w FCB Wacław Jopek! Inna fabryka, inny włąsciciel.

    ceramika sanitarna JOPEX jest d d... , ale gres mają bdb

    Oferta JOPKA (nie JOPEXu) jest jak najbardziej O.K.

  8. #8

    Domyślnie

    Gdzieś tu na forum była informacja o tym, jak to na jednej ze słynnych miejskich budowli (chyba w Białymstoku - było z rok temu i dokładnie nie pamiętam) po roku użytkowania musieli zmienić dachówkę z Jopka na inną. Wysłałem (email) zapytanie w tej sprawie do producenta. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi (dla porównania podobne wątpliwości z jakością zgłaszałem także w Optirocu, RuppCeramice, Inco-Veritas, Rockwool i za każdym razem dostawałem rzeczową odpowiedź, co badzo było istotne dla mnie przy wyborze ich produktów).

    Ale może zły kanał komunikacji wybrałem?

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    sorki, ale powtarzacie slogany potarzane przez przedstwicieli innych firm i handlowców mających duże marże od konkurecji FCB W. JOPEK. zachodnia polska w dużej mierze kryta jest czerwoną dachówką jopka (wymiana starej poniemieckiej dachówki) i nie ma z nią problemów! niemcy kiedyś kryli dachóka ze zwykłych cegielni, i dachówka ta (tyż karpiówka) leżała po 80-100 lat na dachach. jopek polezy tez przynajmniej tyle samo.

    jako analogię polecam wątki pisane porzez ADAMOS48. gość jest z innej branzy, ale rzeczowo pisze, ze niejeden raz producenci próbują wciskać kit, obrabiając "d..." konkurencji, pisząc bdury itp. liczy się doświadczenie (własnie patrze na wiele dachów krytych jopkiem - zero problemów, nikt po nich nie łazi, nie naprawia, nie wymienia)!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony