dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 253
  1. #1

    Domyślnie Benedykt 2- dla budujących i chcących budować:)

    Na dzień dzisiejszy- wylewka betonowa zrobiona!!! Od środy będziemy się piąć w górę.




    Pozdrawiam wszystkich fanów Benedykta. BUDUJCIE!!! Warto
    Pozdrawiam,
    Dagne

  2. #2

    Domyślnie






    Jedno trzeba przyznać- dom jest wielki. A w dodatku to chyba najmniejszy z Benedyktów!!!
    Dagne

  3. #3

    Domyślnie

    A tak działka wyglądała zanim ją rozkopali, rozjeździli i zabudowali







    Dagne

  4. #4

    Domyślnie

    A gdzie budujecie tego Benedykta 2? My też zdecydowaliśmy się na Benedykta i nasze mury też powoli pną się.

  5. #5

    Domyślnie

    Witaj Dagne

    Zamiast zdjęć wyszły Ci tylko linki ponieważ skopiowałaś nie te adresy co trzeba.

    Skopiowałaś jak sądzę z "właściwości obrazka", ale "adres właściwości odnośnika", który wygląda tak:
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1111bb40f.html

    A trzeba skopiować adres, który jest trochę niżej ("właściwości obrazka") wyglądający tak:
    http://images28.fotosik.pl/5/19041851111bb40fm.jpg

    Jeżeli umieścisz go między [IMG] [/IMG] to powinno wyglądać tak:



    Natomiast jeżeli chcesz, aby było większego formatu to skopiuj adres zdjęcia oglądanego na fotosiku w powiększeniu a nie miniaturki. Wtedy zdjęcie będzie w takiej postaci:




    Pozdrawiam

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    wp03 Jesteś wielki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie dziękuję!!!!!!!!

  8. #8

    Domyślnie

    Witaj doska,
    Bencia budujemy pod Warszawą, przy Al. Krakowskiej w gminie Lesznowola. A Wy gdzie? No i na jakim etapie jesteście??? Strasznie jestem ciekawa. Może jakieś zdjęcia wyślesz??? Albo zamieścisz tutaj
    Pozdrawiam i czekam na info,
    Dagne

  9. #9

    Domyślnie

    My budujemy pod Wrocławiem a teraz powoli szykujemy sie do zalewania stropu nad garażem. Budujemy systemem gospodarczym i na razie bez ekipy. Już nie mogę doczekać się dachu

  10. #10

    Domyślnie

    Jejku, "stropy nad garażem" brzmią niezwykle ekscytująco Ja to się nie mogę doczekać aż pójdą w ogóle w górę. Jeśli pogoda dopisz to startują już jutro!!!

    Doska, czy jest szansa na obejrzenie jakiś kilku zdjęć z waszej budowy? Nawet na priv albo na mail. Byłabym bardzo zobowiązana.

    Pozdrawiam,
    Dagne

  11. #11

    Domyślnie

    Masz wiadomość na priv.

  12. #12

    Domyślnie

    No więc czas najwyższy na zdjęcia kolejne. Burze wymusiły chwilowy zastój, ale brniemy dalej, a poniżej postępy:

    ściana z kominkiem



    wejście



    korytarz- drzwi do spiżarni, sieni i wc



    No, to na razie wszystko. Od wtorku zaczynają nam robić strop nad parterem, to zamieszczę więcej dokumentacji

    Pozdrawiam,
    Dagne

  13. #13

  14. #14

    Domyślnie

    czemu nie masz nadprozy nad drzwiami?

  15. #15

    Domyślnie

    my też budujemy benedykta, ale u nas dopiero wylane ławy, chciałabym juz być na etapie stropu

  16. #16

    Domyślnie

    Widzę że wprowadziliście parę zmian do projektu, my idziemy niemalże zgodnie z projektem a i tak co chwila jakieś kwiatki wychodzą Gratuluję tempa postępu prac ani się obejrzysz a bedziesz miała strop

  17. #17

    Domyślnie

    Witam wszystkich benkolubnych

    No więc jeśli chodzi o nadproża to zdjęcia są z piątku, więc kilku rzeczy jeszcze tam brakowałoSama nadzoruję chwilowo budowę z daleka, bo z Mazur, ale zostawiłam na stanowisku narzeczonego Wiem, że dziś przywieźli już stropy więc jak wrócę w sobotę, to będę mogła spacerować po moim pseudo parterze

    Faktycznie wprowadziłam spora ilość zmian, ale to wszystko po to, żeby jak najbardziej dostosować projekt do naszych wymagań. Jak na razie wszystkie zmiany są udane więc się cieszę. Zobaczymy jak będzie z lukarną w łazience na górze, ma tam być okno 150x150 i to jest chyba najbardziej zastanawiająca zmiana Jakby co mogę przesłać rzuty wykonane przeze mnie w jakimś takim programie parteru i góry- jakby ktoś z was był zainteresowany jakie dokładnie zmiany wprowadziliśmy A jest ich sporo

    RenataS Nie martwcie się, u nas tez na początku szło bardzo powolutku, ale kierownik budowy nas uświadomił, że najtrudniejsze jest wyjście z ziemi. Jak już to się uda, to potem idzie raz dwa.

    Pozdrawiam wszystkich
    Dagne

  18. #18

    Domyślnie

    Caly czas zastanawiam sie nad tymi nadprozami nad drzwiami. Twierdzisz ze maja je zalozyc dopiero teraz, ale jak? Przeciez nadproza kladzie sie bezposrednio nad otwor drzwiowy, a nad otworami w Twoim domku jest juz klika rzedow cegiel ?

  19. #19

    Domyślnie

    hm..Przyznam, że specem nie jestem i chyba nie mam pojęcia. Z tego co widzę na zdjęciach (przypominam, iż na razie widziałam postęp tylko w wersji foto) to tam gdzie będą drzwi są porobione nadproża. Natomiast brak nadproży jest tam, gdzie są przejścia bez drzwi Po prostu są to przewężenia korytarzy, ale nie będą zamknięte drzwiami. Dlatego wydaje mi sie nie zrobili nadproży.

    To wszystko z moich obserwacji.

    Dagne

  20. #20

    Domyślnie

    a to pewnie prawidlowo zrobili ale dla pewnosci zapytaj ich jeszcze o to. A swoja droga to zwroc chlopakom uwage zeby czysciej robili a nie tak chlapia po scianach cementem. Jakos jestem przeczulona na tym puncie

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony