dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 29
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 568
  1. #301
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Yokasta nowy avatarek, taki z pazurkiem fajny!
    A z tym szlifowaniem to ja myślę, że on mnie tak trochę naciągnął z lenistwa...
    Teraz zacznie łazienkę w płytkach a'la trawertyn, tam już listew nie budziet

  2. #302
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Myślałam o marynistycznych dodatkach w granacie i bieli, może odrobinkę czerwieni. Ale nie jestem pewna, czy granat tam pasuje, jak myślisz?
    Jak ma być marynistycznie, to właśnie w takich kolorach sobie ją wyobrażam Granat, biel i błękit, czerwień minimalnie.
    Aguś, znalazłam kilka fajnych fotek łazienek w takim stylu, wrzucę Ci i popatrz sobie, może jeszcze coś Ci wpadnie do głowy

    Jak już obejrzysz, to daj znać to je usunę, żeby nie zaśmiecać Ci galerii






















    I na koniec łazienka smyków forumowej foksi- w stylu marynistycznym oczywiście










  3. #303
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aguś dzięki za fotki świetne! Bardzo się przydadzą. Nic nie usuwaj
    Lustra-koła ratunkowe rewelacja! Szukałam takich w sklepach internetowych, ale nie znalazłam Może jeszcze na allegro popatrzę, zawsze coś nowego może się pojawić

    Na razie z dodatków mam takie komplety ręczników


    i kinkiet, jak dla dzieci myślę super

    Myślałam o lampach w skandynawskim stylu, ale moje dzieci powiedziały, że brzydkie Wyrosną z tego, to kupimy nowe

    Bardzo podobają mi się takie rybki


    Mogłabym sama takie uszyć, tylko muszę znaleść taki materiał. A jak już znajdę to jeszcze kilka dodatków do pokoju z nich zrobię

  4. #304
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    qrczę, aga, moim zdaniem do tej łazienki marynistyczny klimat zupełnie nie pasuje Kolor tych płytek (taki zielono żółty), z niebieskim i czerwonym to może być kociokwik
    A czemu taki kolor płytek wybrałaś wiedząc, że chcesz iść w takie dodatki?
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  5. #305
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    qrczę, aga, moim zdaniem do tej łazienki marynistyczny klimat zupełnie nie pasuje Kolor tych płytek (taki zielono żółty), z niebieskim i czerwonym to może być kociokwik
    A czemu taki kolor płytek wybrałaś wiedząc, że chcesz iść w takie dodatki?
    Ja też się tego obawiam Czemu wybrałam, nie wiem, miałam jakieś zaćmienie umysłu chyba
    Załozyłam sobie ograniczony budżet na ta łazienkę. Bardzo podobały mi się te białe płytki i do nich tylko zielone, czerwone, albo te w paseczki były. Potem pożałowałam, że nie wzięłam zamiast nich błękitnej mozaiki

  6. #306
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Ja też się tego obawiam Czemu wybrałam, nie wiem, miałam jakieś zaćmienie umysłu chyba
    Załozyłam sobie ograniczony budżet na ta łazienkę. Bardzo podobały mi się te białe płytki i do nich tylko zielone, czerwone, albo te w paseczki były. Potem pożałowałam, że nie wzięłam zamiast nich błękitnej mozaiki
    cholercia, ja bymchyba trochę zmieniła plany
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  7. #307
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    cholercia, ja bymchyba trochę zmieniła plany
    Masz rację, zmienię
    Też czuję, że to nie pasi
    Za to pokój starszego synka będzie taki jak chciał "PIRACKI" - stąd taka wykładzina

  8. #308

    Domyślnie

    Ja też bym się zastanowiła nad tymi marynistycznymi dodatkami Aga gdyby te zielone płytki były niebieskie to jak najbardziej do tych raczej nie. Może zrób im tak dżunglę

  9. #309
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anbama Zobacz post
    Może zrób im tak dżunglę
    A wiesz, że też o tym pomyslałam Znalazłam nawet to

    Tylko nie wiem, czy się ten starszy nie obrazi , że takie dziecinne więc może to?

    Ale tu znów jest granat i niebieski,tyle że w towarzystwie zielenonego i żółtego, więc może nie byłoby źle?

  10. #310
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    nie spoko, obydwie propozycję... zielony i niebieski się nie gdyzie, ale marynistycznego klimatu na pewno nie stworzy Więc śmiało łącz z niebieskim, tylko nie staraj się udawać, że to przystań
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  11. #311
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    nie spoko, obydwie propozycję... zielony i niebieski się nie gdyzie, ale marynistycznego klimatu na pewno nie stworzy Więc śmiało łącz z niebieskim, tylko nie staraj się udawać, że to przystań
    Tak jest, kapitanie

  12. #312
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dobra dziewczyny było zabawnie, teraz coś na serio.
    Potrzebuję pomysł na szafkę lub konsolę i toaletkę do mojej łazienki. Całość ma stanąć pod skosem(podobnym jak u dzieci przy wannie). Cała wnęka mierzy prawie 2 m. Ma się tam znaleść okrągła umywalka nablatowa.
    Nie chcialabym stojącej szafki, bo szkoda zabierać przestrzeń z już i tak małej łazienki. Blat musi mieć głębokość 50 cm, żeby zmieścić umywalkę. Na szerokość całej wnęki będzie listro.
    Problemem jest to,że na scianie obok, tej pod skosem, znajdzie się bidet w odedłości ok 35 cm( czyli głęboka szuflada na końcu szafki nie wysunie do końca).
    Chciałabym też, żeby blat był z trawertynu.
    Wyobrażam to sobie mniej więcej tak


    A ta konsola mnie powaliła

    Tylko skąd ja wezmę takie nogi...albo taką szafkę?
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 28-05-2011 o 15:50

  13. #313
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dziewczyny, czy nie widziałyście gdzieś szafki podobnej do tej pierwszej? Całe popołudnie przeglądam net i nic nie znalazłam. Dziś byłam w studiu gdzie zamówiłam kuchnię, ale cenę dali taaaką kosmiczną

  14. #314
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Dziewczyny, czy nie widziałyście gdzieś szafki podobnej do tej pierwszej? Całe popołudnie przeglądam net i nic nie znalazłam. Dziś byłam w studiu gdzie zamówiłam kuchnię, ale cenę dali taaaką kosmiczną
    Aga, mało jest gotowych takich konsol. A jak już jest coś sensownego, to cena powala.
    Podrzucę Ci jakieś linki, ale to jeszcze nie jest to, czego szukasz.

    A z tą łazienką chłopców, to nie rezygnuj tak łatwo- przecież bazę już masz, a to tylko dodatki, które zmienisz za parę lat. Marynarskie są fajne- ja bym spróbowała

    Aaa znalazłam lustro w postaci koła ratunkowego- nie jest czerwone co prawda, ale zawsze
    http://toiowo.bazarek.pl/opis/225420...ratunkowe.html

    A konsolki tu (wiem, że niektóre powalają cenowo)
    http://top-lazienki.pl/vmchk/umywalk...ole-umywalkowe
    http://www.meble-klasyczne.pl/592_ko...ola-pad40.html
    http://www.twojabateria.pl/lazienka-...la-do-umywalki
    http://www.twojabateria.pl/lazienka-...0-cm-z-nozkami

  15. #315
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki Aguś, bardzo Jesteś kochana Jak zawsze można na ciebie liczyć
    Ta szafka to dla mnie masakra! Wymyśliłam sobie coś wyjątkowego i teraz dupa! Stoimy w miejscu, mąż się już niecierpliwi, 'czego ja w końcu chcę'. A dla mnie wszystkie te szafki na jedno kopyto. Miała być szeroka toaletka z kamieniem i ażurową szafką, a skończę na jakiejś gotowej z szufladami

  16. #316

  17. #317
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał anbama Zobacz post
    Aga znalazłam takie nogi do konsolki może Ci się spodobają

    http://img11.allegroimg.pl/photos/or.../85/1635048573
    Dzięki Dona piękne, tylko obawiam się że jak dla mnie za mocno zdobione. Mojej mamusi by się spodobały

  18. #318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga_domatorka Zobacz post
    Dzięki Aguś, bardzo Jesteś kochana Jak zawsze można na ciebie liczyć
    Ta szafka to dla mnie masakra! Wymyśliłam sobie coś wyjątkowego i teraz dupa! Stoimy w miejscu, mąż się już niecierpliwi, 'czego ja w końcu chcę'. A dla mnie wszystkie te szafki na jedno kopyto. Miała być szeroka toaletka z kamieniem i ażurową szafką, a skończę na jakiejś gotowej z szufladami
    Nie ma za co Aguś To sama przyjemność w szukaniu dla takiej fajnej osóbki, jak Ty
    A może zrób tą szafkę u stolarza? Naszkicuj mu wzór i wyceń. Studia kuchenne mają zwykle bardzo zawyżone ceny.
    Taka szafka jak chcesz, to bardzo modny teraz wzór również do salonów. Widziałam podobne w sklepach z meblami kolonialnymi

    http://innemeble.pl/
    http://www.farmakolonialna.pl/kategoria/56/meble-kolonialne-konsole


    W tym sklepie jest całe mnóstwo fajnych mebli w tym różne konsolki i co ważne można zamówić wg własnego wzoru. Sklep jest w Szczecinie
    http://www.modedevie.pl/

  19. #319
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aguś to jest strzeł w dziesiątkę! Jesteś nieoceniona! Ja uwielbiam meble w stylu kolonialnym Pisałam o tym kiedyś u Dony, pamiętasz?
    Ale do rzeczy. Wczoraj wymyśliłam wreszcie, jak mogę w prosty sposób zrobić fajna szafkę. Z blatu dębowego mozna zrobić blat i boki konsoli. Pod spód podwiesić 2 szuflady.
    W jednym z tych sklepów znalazłam konsolkę, ktora potwierdziła,że to dobry kierunek
    Będzie to wyglądało mniej więcej tak (tylko szuflady byłyby głębsze):

    Mamy juz umywalkę nablatową (biała ceramika). Z boku szafki mógłby być zamocowany drążek na ręczniki. Da dole poustawiałabym koszyki na drobiazgi.
    Kamienia co prawda nie będzie, ale po wizycie wczoraj na budowie stwierdziłam,że to nawet lepiej, bo brąz będzie tam świetnie pasował.
    Ostatnio edytowane przez aga_domatorka ; 30-05-2011 o 09:19

  20. #320
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aga_domatorka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    386
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi sie też ta konsola, moze nawet bardziej. Przedw wszystkim zamiast pełnych boków ma nogi. Ale też formę ciekawszą.


    Jak wam się podoobają?

Strona 16 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony