dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ogrzewanie z baterii butli propan - 30 kg - prośba o pomoc

    Witam,
    w związku z przeciągająca się procedurą podłączenia gazu ziemnego do mojego domku (instalacja wewnęrzna do skrzynki w ogrodzeniu jest już wykonana), zmuszony jestem do zamontowania tymczasowej instalacji - baterii 6-8 butli na propan (ma stać na dworze) która zasilałaby kocioł.
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów orientuje się czy w okolicy Warszawy/Piaseczna działa jakaś firma która wypożyczy lub sprzedaje takie instalacje?

  2. #2

    Domyślnie

    Prawdopodobnie "polski gaz" w Górze Kalwarii

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcyg Zobacz post
    Prawdopodobnie "polski gaz" w Górze Kalwarii
    Rozmawiałem z handlowcem i namawiał mnie na duży zbiornik.
    Mówił że przy zasilaniu kotła z baterii butli (6 sztuk) w przypadku gdzie odległość od butli do kotła jest duza ( u mnie ok 25 m) może być problem z ciśnieniem i kocioł nie zastartuje (kocioł 18 kW).
    Czy to podpucha żebym podpisał umowę na zbiornik czy prawda? Nigdzie nie mogę znaleźć informajci na ten temat.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jestem specjalistom od lpg ale jeśli masz zrobioną instalacje pod gaz ziemny to się upewnij czy możesz pod nią podpiąć butle. Instalacja pod lpg w budynku musi być wykonana dołem , kotłownia nie może być poniżej terenu, w kotłowni na wysokości 10cm nad posadzką musi być kratka. A czy te 25m to za daleko to ciężko powiedzieć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony