dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Opłaty w LO dla dorosłych

    czesc, chce się upewnić w sprawie ważnej kwestii w szkołach dla dorosłych, konkretnie w prywatnych LO: jak dokładnie wygląda kwestia opłat? Za co sie płaci, tzn za semestr osobno i za egzaminy osobno? czy jak na stronie szkoły pisze ze sa zajęcia dodatkowe to też dodatkowo płatne? bo o tym już nie napisali…

  2. #2

    Domyślnie

    Chyba nie płaci sie za egzaminy, to jest wliczone w czesne, ale dodatkowe to pewnie niekoniecznie

  3. #3

    Domyślnie

    Różne szkoły stosują różne praktyki, więc najlepiej byłoby zasięgnąć informacji w konkretnym liceum dla dorosłych, które Cię interesuje. Jeżeli czegoś nie ma na stronie internetowej, zawsze można zadzwonić i dopytać o szczegóły. Ja mogę odpowiedzieć co najwyżej w imieniu Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, że czesne wynosi u nas 100 zł miesięcznie i poza tym nie ma żadnych dodatkowych opłat za egzaminy kwalifikujące na kolejny semestr.

  4. #4

    Domyślnie

    to mniej niz w tej co ją mam na celowniku, a jak często są zjazdy? ile realnie tych godzin wychodzi?

  5. #5

    Domyślnie

    Standardowo spotykamy się dwa razy w miesiącu w soboty i niedziele od 9:00 rano. Szczegółowy harmonogram zajęć przedstawiamy zawsze na początku semestru. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: (12) 422 00 75 lub adresem mailowym: [email protected].

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Czy koniecznie musisz wybrać LO dla dorosłych prywatne? Istnieją takie szkoły zupełnie bezpłatne - szukaj Centrów Kształcenia Ustawicznego - tam takie licea są


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony