dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 43 z 45
Pokaż wyniki od 841 do 860 z 891
  1. #841
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    "Dom - zbuduj sam"
    tak ... i w ramach jw kompendium wiedzy z architektury, konstrukcji, instalacji i ... zawsze dobrego, indywidualnego smaku.
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  2. #842

    Domyślnie

    Cytat Napisał ŁUKASZ ŁADZIŃSKI Zobacz post
    "Dom - zbuduj sam"
    tak ... i w ramach jw kompendium wiedzy z architektury, konstrukcji, instalacji i ... zawsze dobrego, indywidualnego smaku.
    do tego teorie kolorów wg katalogów w tym rozdziale omówimy czym różni się soczysta zieleń, od trawy po deszczu, a w kolejnym jak odróżnić kolor łososiowy od pstrągowego

  3. #843
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    ... ja proponuje na początek Kandyńskiego " Punkt i linia a płaszczyzna ... " a potem powolutku w przestrzeń 3D
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  4. #844
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał agamemnon91 Zobacz post
    Dokładnie, zgadzam się z moimi przedmówcami
    Dom to inwestycja na całe życie, jak już coś robić (remontować, urządzać) to też bym proponowała zasięgnąć opinii fachowca. Oprócz projektu podpowie, czy nasza koncepcja odnośnie doboru również materiałów będzie ok
    Problem w tym, że tych fachowców (jak i przy budowie domu) ze świecą szukać. Płaci się chore pieniądze i otrzymuje gniota, jak w przypadku wielu projektów domów.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #845

    Domyślnie

    Cytat Napisał OlaB. Zobacz post
    witam!

    Znalazłam ale fajnie drogi jestja tylko chciałam dla włąsnych celow a 1000 zl mnie nie stac zeby dacdzieki za odpowiedzi
    Proponuje wejsc na strone ikei i tam sa programy calkowicie darmowe. Ma Pan w nich wymiarowanie, nie trzeba kupować mebli ale można podpatrzeć ich rozwiązania.

    Pozdrawiam
    Kasia

  6. #846
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar P Design
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-510
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Design_Max Zobacz post
    Wojtku, sprawdź sobie InteriCAD T6. Ma znacznie większe możliwości of ARCONa, nie wspominając o znacznie lepszych wizualizacjach.
    Odświeżam również rozglądam się za programem do projektowania wnętrz, najlepiej bez dodatkowych modułów renderujących i płatnych subskrypcji. Wizualizacje InteriCADa rzeczywiście robią wrażenie, jednak może ktoś opisać pracę w programie? Czy jest podobna np. do Sketchupa z vrayem?

  7. #847

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Jeżeli ktoś poszukuje oprogramowania do projektowania kuchni, to mam do sprzedania CAD Kuchnie MAX. Oferta wystawiona jest na OLX: https://www.olx.pl/oferta/cad-kuchni...9-IDrkOXJ.html

  8. #848

    Domyślnie Program do projektowania wnętrz i spaceru wirtualnego

    Cześć. Znacie jakiś program do projektowania budynku, wnętrz, elewacji z możliwością spaceru wirtualnego po budynku? Potrzebuję zrobić przykładowy projekt domu i wrzucić go na swoja stronę aby klient mógł pooglądać, wejść do środka ( wirtualny spacer). Z góry dzięki

  9. #849
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    SketchUp
    Poza tym CAD z modelowaniem 3D
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 19-03-2018 o 13:34

  10. #850

  11. #851

    Domyślnie

    Czy posiada ktoś pełna wersję programu PRO100? niekoniecznie musi to być najnowsza wersja

  12. #852
    Banned
    Mniszkaa

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Skawina
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    1

    Domyślnie projektowanie wnętrz

    w jakich programach projektujecie?

  13. #853
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Koleżanko ...w Neuronach - mózgowych

    A tak naprawdę to próbowałem swoich sił w Roomstyler – 3D Room Planning Tool fajna zabawa. Jednak chyba najlepiej wynająć profesjonalistę, mają swoje wizje i dobre programy.
    Pozdrawiam
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  14. #854
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Waldis77
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Szczecinek
    Kod pocztowy
    73-362
    Posty
    1

    Domyślnie

    Do mnie jakoś nie trafiają tego typu programy, nie chciałbym też powierzać swojego wnętrza innym ludziom, bo zawsze mam swoje wizje. Moim niezawodnym programem od lat jest kartka w kratkę i ołówek

  15. #855
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    trochę nie w temacie ale kartka ( bez kratki ) i ołówek, długopis, pisak, .... jak najbardziej
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  16. #856
    Banned
    WojtekJackowski

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Stalowa Wola
    Kod pocztowy
    37-450
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tak samo jak Łukasz Ładziński jestem zdania, że kartka i ołówek to dobre rozwiązanie. Chyba, że ktoś chce się zająć profesjonalnie designem to koniecznie dobry program i komputer. Oczywiście miesiące, jesli nie lata nauki, ale koniec końców to może się okazać opłacalne zajęcie

  17. #857
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tojek84

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Stargard
    Posty
    63
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Program do projektowania

    Szukam programu do projektowania domów i wnętrz, począwszy od możliwości naniesienia działki i wkomponowania w nią domu, program najlepiej jakby był jakiś prosty i intuicyjny, taki dla amatorów na początek. Czy możecie coś polecić?

  18. #858

  19. #859

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tojek84 Zobacz post
    Szukam programu do projektowania domów i wnętrz, począwszy od możliwości naniesienia działki i wkomponowania w nią domu, program najlepiej jakby był jakiś prosty i intuicyjny, taki dla amatorów na początek. Czy możecie coś polecić?
    Dołączam do pytania, również by mi się coś takiego przydało

  20. #860
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar P Design
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-510
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał etomix Zobacz post
    Dołączam do pytania, również by mi się coś takiego przydało
    kupiłem InteriCADa i dzialam. Po dwoch dniach szkolenia jakos idzie. Poki co jestem zadowolony.

Strona 43 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony