dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 45
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 891
  1. #481

    Domyślnie

    Dodam tylko jak zapisuję te priny screeny
    1)alt+ Print screen-mam ruchomy obraz i
    2)wklejam to w painta-mogę przesuwając tzw dłonią ukryć poza obrazem wygląd komputerowego ekranu

    3)obrysowuję przerywana linią
    4)wycinam i ponownie wklejam do Painta zapisując jak JPG. I takie fotki wychodzą
    Fajowo się bawi tym programem.
    Jak wam sie podoba projekt mojej małej łazienki, dodam że scianę po prawej mam faktycznie z cegły recznie formowanej- tylko po środku pas z umywalka jest w tynku, lazienka mała 1,9x2,1m tzw gościnna.
    Dla chcącego nic trudnego!

  2. #482

    Domyślnie

    to moje wstępne projekciki z pro100 demo:






  3. #483

    Domyślnie

    No to mnie dobiłyście z tymi grzejnikami! skąd takie macie? robione ,,ręcznie" z podzespołów czy ściagniete z neta?! bo tez chcę!

    kor_nick - bardzo podoba mi się aranżacja tej małej łazienki - i układ sprzetu i rozmieszczenie płytek - ten pasek jest super.
    Ta druga łązienka tez fajna, cho dla mnie za dużo dekorów. Ale widziałam wczoraj te płytki w sklepie sa bardzo ładne.

    acca5 - bardzo ładny i dopracowany projekt z Sensuala, ale wg mnie trochę za duzo rodzajów tej płytki. Te płytki są takie bogate, robią wrażenie i wydaje mi się, że w takiej ilości i konfiguracjach przytłaczają. Te cegły w rzeczywistości będa chyba bardziej pomarańczowe?

  4. #484
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    O, rany! Ja jeszcze nic tak naprawdę nie zrobiłam. Otworzę program, coś tam zmajstruję, popatrzę i robię Alt-F4.

    kor_nick - też mi chodzą po głowie płytki Sublime.

    acca - jestem pod wrażeniem. Bardzo ciekawy projekt. Ineso ma rację, że za dużo pomysłów. Według mnie powinnaś trochę uspokoić aranżację przy kibelku.
    marta

  5. #485

    Domyślnie

    Ineso grzejniki znajdziesz w -elementy-wyposażenie łazienek-ravak-grzejniki ; Co do łazienki sensual wiem,że za dużo kolorów -najbardziej podobami sie prysznic i sama obudowa kibelka reszta musi być spokojna- to tylko próbka jakby to wykonać, dziś jeszcze modzę inny projekt.Ściana z cegła jest bardziej w pomarańczu. wyobrażcie że ona jest wypukła do środka łazienki tu mam dylemat jak zaranżować boki tej ściany bo jest przestrzeń ok 15cm miedzy nią a ścianą z kaloryferkiem.-chyba dam lustra do podłogi. I jak zaranzować srodek gdzie jest umywalka- bo jest to gladka ściana wypukła- czym ją obłożyć wokól środkowego lustra i umywalki- musi zgrywać się ze ścianą z prysznicem.
    Jak osiągnąć efekt ze światłami? wieczorową porą?-
    Kor_nick -ładna mała łazieneczka
    Dla chcącego nic trudnego!

  6. #486

    Domyślnie

    Nie mam takiego katalogu w Elementach Wypos. łazienek A moge prosić o przesłanie pliku?

  7. #487

    Domyślnie

    podaj e-maila
    Dla chcącego nic trudnego!

  8. #488
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    Jak osiągnąć efekt ze światłami? wieczorową porą?
    Wstaw do łazienki jakiś element z Biblioteki -> Elementy -> Oświetlenie. Tam jest spory wybór różnego typu oświetlenia.

    Po "zainstalowaniu" światła, wchodzisz w Widok -> Wizualizacja fotorealistyczna. Klikasz, trochę poczekaj zanim zadziała. Lampki włączają się pojedynczo, SUPER SPRAWA!!
    marta

  9. #489

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    Ineso grzejniki znajdziesz w -elementy-wyposażenie łazienek-ravak-grzejniki ; Co do łazienki sensual wiem,że za dużo kolorów -najbardziej podobami sie prysznic i sama obudowa kibelka reszta musi być spokojna- to tylko próbka jakby to wykonać, dziś jeszcze modzę inny projekt.Ściana z cegła jest bardziej w pomarańczu. wyobrażcie że ona jest wypukła do środka łazienki tu mam dylemat jak zaranżować boki tej ściany bo jest przestrzeń ok 15cm miedzy nią a ścianą z kaloryferkiem.-chyba dam lustra do podłogi. I jak zaranzować srodek gdzie jest umywalka- bo jest to gladka ściana wypukła- czym ją obłożyć wokól środkowego lustra i umywalki- musi zgrywać się ze ścianą z prysznicem.
    Jak osiągnąć efekt ze światłami? wieczorową porą?-
    Kor_nick -ładna mała łazieneczka
    Moje przemyslenia są takie:
    - obudowa prysznica super, zostawic
    - tam, gdzie grzejnik - zamienic płytki na zwykłe, bo ten mini dekor zle wygląda zza grzejnika
    - nad kibelkiem- ta półka powinna byc z pomaramczowej mozaiki, a ten pasek z dekorem z serc dla mnie jest zbedny i powinno tam byc gladko (ta plytka co za grzejnikiem)
    -pomaranczowe cegły dadzą chyba super efekt ja bym ten pas z umywalka wyłozyla zwykla plytka, ale cieniujac z gory do dołu (czyli pomarancz u gory, potem plytka tonalna, a na samym dole znow ta najjasniejsza)
    -nie wiem o jakim pasku mówisz? tego nie widac na projekcie? nie dasz rady wstawic?
    -acha czemu przy suficie są małe płytki podłgowe?to chyba tez psuje harmonię

    Ale podziwiam Twoją pracę - nie jest łatwo z takiej ilości i róznorodności płytek coś wyczarowac zgrabnego!!! jak dobrze, że u mnie tylko dwa kolory zwykłe

  10. #490

    Domyślnie

    trochę offtopic, ale..
    co sądzicie o szafce z płytek i która wersja lepsza? pierwotnie była niebieska, ale ktoś mi doradził, że za dużo mam niebieskiego, co pomniejsza małą łazienkę, więc kombinuje inaczej..


  11. #491
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Ineso, rzeczywiście łazienka malusia. Biała półka wygląda lżej. Niebieski gzyms może zostać.
    marta

  12. #492

    Domyślnie

    Podsyłam fotki po poprawkach małej łazienki

    Dla chcącego nic trudnego!

  13. #493

    Domyślnie

    Podsyłam fotki po poprawkach małej łazienki


    tu widać przerwę między wypukłą ścianą a bokami lazienki -Lustra? chyba tak
    Dla chcącego nic trudnego!

  14. #494

    Domyślnie Najlepszy program do porjektowania łazienek, kuchni, wnętrz

    Witam, poszukuję dobrego programu do projektowania łazienek, kuchni itp. Najważniejsza jest dla mnie glazura i terakota, luksfery, gdyż zajmuję się wykańczaniem pomieszczeń glazurą, terakotą, oraz kompleksowym wykończeniem łazienek. Chciałbym rozszerzyć działalność właśnie o projektowanie. Dlatego poszukuję profesjonalnego programu, w którym łatwo będę mógł dodawać biblioteki kafelek i wyposażenia ze stron producentów, zaprojektować układ i miejsca cięć kafli, w którym będę mógł obliczać zużycie materiału itp. Obecnie zacząłem pracę w programie PRO100 4.42, ale słyszałem że są lepsze programy do moich zastosowań, dlatego proszę o polecenie najlepszych programów do projektowania, z jakich korzystają zawodowcy. Z góry dziękuję i pozdrawiam

  15. #495
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie Re: Najlepszy program do porjektowania łazienek, kuchni, wnę

    ArchiCAD

  16. #496

    Domyślnie

    dzięki, przeczytałem jeszcze, że jako uzupełnienie jest artlanitis?? i mógłby ktoś napisać jakie są najnowsze wejsje w PL tych programów? z góry dzięki

  17. #497
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie

    http://www.archicad.pl/documents/start.html

    Na tej stronie masz również bezpłatną wersję edukacyjną wraz z dodatkiem

  18. #498

    Domyślnie

    dzięki, przyda się. Mam pytanie, czy jest polska wersja językowa ArchiCAD 12? to samo się tyczy Artlantis Studio?
    pozdrawiam

  19. #499

  20. #500

    Domyślnie

    tylko jak go opanować- lat przynajmniej dwóch trzeba aby latac po nim, do lazienki proponuje PRO100, do kuchni alno.
    Dla chcącego nic trudnego!

Strona 25 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony