dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 45
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 891
  1. #561

    Domyślnie

    Mój post może nie związany z programem, ale znalazłem fajne projekty łazienek na stronie: http://www.farbkolor.pl/galeria.php
    Tu była reklama

  2. #562

    Domyślnie

    Cytat Napisał kor_nick
    to moje wstępne projekciki z pro100 demo:


    A co to za model wanny? Bardzo mi się podoba.

  3. #563
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    toldii82

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    1

    Domyślnie szukam dobrego programu do projektowania wnętrz

    Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie programu do projektowania wnętrz, szuakm jakiegoś dobrego programu, który robi dobre wizualizacje, chce otworzyć biuro projektowania wnętrz i zastanawiam nad kupnem programu, do tej pory pracowałem na Pro100 i Arconie, nie są tragiczne, ale potrzebowałbym coś z większymi możliwościami.
    Z góry dziękuje za pomoc

  4. #564
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czuker

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    2

    Domyślnie Program Kafelek - dodanie wzoru płytki

    Witam,

    Czy w programie kafelek możliwe jest dodanie innego wzoru kafli niż domyśle? A jeśli tak to jak się do tego zabrać.

    Pozdrawiam
    darek

  5. #565

    Domyślnie Programy co projektowania

    Fajny program do projektu łazienki i nie tylko, niestety "Pewnego" producenta, ładnie widać 3D, można zapisać JPG.
    http://www.instalki.pl/programy/down...or_Paradyz.php
    Ma ktoś inne?

  6. #566
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar m&k
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    494
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    widzisz ten podpis pod nickiem?
    "WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi"

    użyj funkcji SZUKAJ temat był wałkowany wielokrotnie na forum
    tu narazie jest ściernisko..

    EMANUELA II

    komentarze do dziennika

  7. #567

    Domyślnie

    Witam, ja używam funkcji 'Szukaj', co żeby nie denerwować Forumowiczów , oj używam, ale:

    1. Pomimo, że udało mi się znaleźć ze 3 wątki na temat programów do projektowania to uważam, że wyszukiwarka jest BARDZO nieprecyzyjna i nawet jeśli pobawię się w zaznaczanie opcji rozszerzonego wyszukiwania, to i tak jeszcze nigdy nie wyświetlił mi się wynik z konkretnie wyszukiwaną frazą, jakby jej w ogóle nie było, po czym jakiś czas później trafiam przypadkiem na wątek, który w TYTULE ma dokładnie tą frazę. A z komputerami i internetem jestem zaprzyjaźniona, nawet bardzo. Więc to nie jest do końca tak, że ktoś się LENI poszukać.

    2. W wątkach o projektowaniu wnętrz (tych, które udało mi się wyśledzić) nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: który program (nieprofesjonalny) pozwoli mi narysować nietypowy kształt pomieszczenia, konkretnie pomieszczenie w kształcie L z wykuszem? Może ktoś podpowie? Próbowałam (i tu odpowiadam na pytanie Natalii) w : IKEA home planner, PRO100, Kitchen Draw i Power Net+. W Sweet Home 3D się udało, ale tam z kolei miałam problem z obracaniem widoku 3D....

    HELP

  8. #568

    Domyślnie

    Aga-Białystok ja projekt z wykuszem robiłam sobie w PRO100



  9. #569

    Domyślnie

    no właśnie ja kompletnie nie czaję jak tam wstawić na siatkę te ściany... co prawda to wersja demo, w której nawet nie można zapisać obrazu, ale chyba raczej to ja nie mogę wpaść na to jak tą ścianę zrobić... ale dzięki, w takim razie postaram się zagłębić w temat

  10. #570

    Domyślnie

    Ja zrobiłam sobie w tym programie ze ścian cały kształt domu (parter) i dopiero potem go meblowałam Jak się pozna pomocne funkcje wcale to tak dużo czasu nie zajmuje Przydatna jest funkcja "duplikuj"
    Żeby utworzyć ścianę wystarczy kliknąć po lewej stronie na ikonkę "nowy element" a potem kliknąć myszką gdzieś w pomieszczeniu i pojawia się nowy element, który po ustawieniu odpowiednich wymiarów i nadaniu koloru zmienia się w ścianę Jeśli chcesz jednak utworzyć ścianę z oknem musisz użyć 4 elementów i okna co widać poniżej:



    Hmm.. wypadałoby jednak pracować na pełnej wersji bo szkoda żeby tyle pracy poszło na marne.. jak się ma zapisany projekt i jakiś nowy pomysł wpadnie do głowy zawsze można wprowadzić zmiany i zobaczyć jak to będzie wyglądało

  11. #571

    Domyślnie

    jak to dobrze,że istnieje to forum dzięki wielkie zetka! a więc to o to chodzi z tym nowym elementem będę próbować... przy okazji zaopatrzyłam się w 'Zaprojektuj swój dom' i też jest niezły

  12. #572

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga-Białystok
    jak to dobrze,że istnieje to forum dzięki wielkie zetka! a więc to o to chodzi z tym nowym elementem będę próbować... przy okazji zaopatrzyłam się w 'Zaprojektuj swój dom' i też jest niezły
    to taki program??? mozna go kupic z gazetką czy masz z netu??

  13. #573

  14. #574
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie Programy komputerowe - kuchnie i lazienki

    Mam pytanie, jakich uzywacie programow do projektowania kuchni/lazienek (moga byc pod programy CADowskie takze Autodeska).
    Ma toto wygladac ladnie Moga byc amatorskie i takie stosowane przez studia.

    Korzystalam z wyszukiwarki, ale nic mi nie chce wyszukac, nie mam czasu przekopywac sie przez forum recznie.

  15. #575

    Domyślnie

    zależy czy chcesz darmowe czy płatne.
    ja korzystam z bajeranckiego programu cabinet vison, ale nie ma wersji demo, a kosztuje duuużo
    lubię też projektować w zwykłych programach CADowskich, tzn sama projektuję meble i pomieszczenia, bez korzystania z biblioteki. ja mam SolidWorks. z tego co wiem, to wersje edukacyjne, kosztuja grosze, werse pełne kosztuje tysiace euro

  16. #576
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar azalka
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    968
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    A czy zechcialabys pokazac jakies przyklady projektow? Chodzi mi o wersje finalne.
    Wiem, ze te programy sa baaardzo drogie Chcialabym sciagnac demko, poprobowac.

    Podgladalam ArtiCada, ale tam trzeba sie jakos specjalnie starac nawet o wersje demo.
    Czy kojarzysz Chief Architect i co o tym myslisz?

  17. #577

    Domyślnie

    to cabinet vision


    tych programów o któych piszesz nie znam
    maż mi poleca Arcon

    próbowałam robić w pro100, ale w wersji demo maja słabą biblioteke i jakoś mało intuicyjnie działa.
    najlepiej idzie mi w solidworks, ale dośc długo. nie mam przykłądów teraz, bo mam komp po reinstalacji i nie mam zainstalowanego tego programu, wiec nie mogę nic otworzyc

    http://dobreprogramy.pl/index.php?a=68&dz=8

  18. #578
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    felcad

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie FelCAD - program do układania kafelek

    Zachęcam do wypróbowania programu FelCAD - www.felcad.pl

  19. #579

    Domyślnie program do projektowania łazienki

    czy znacie jakiś fajny darmowy program do projektowania łazienek?

  20. #580

    Domyślnie cad

    Z tego co wiem są takie programy serii cad takie jak cad meble, cad kuchnie, cad łazienki.

    Swego czasu interesowałem się programem do kuchni ale był za drogi. Zerknij tutaj może coś cię zainteresuje http://www.cadprojekt.com.pl/cad-decor.html
    Pozdrawiam marcin
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

Strona 29 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony