dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 37 z 45
Pokaż wyniki od 721 do 740 z 891
  1. #721

  2. #722

    Domyślnie

    Zaczynam zabawę z tym programem - http://www.projektujemy.meble.pl/ Na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo prosty, ale przy okazji również funkcjonalny. Może jak na razie moje dzieła projektowe nie są genialne, ale wciąż się uczę i liczę, że będę potrafił stworzyć coś naprawdę fajnego

  3. #723

    Domyślnie

    Na razie to tylko zabawa, ale chętnie przygotowałbym samodzielnie np. odpowiedni projekt do mojego osobistego pokoju, bo dawno zupełnie niczego tam nie zmieniałem

  4. #724

    Domyślnie

    Na razie nie ma co pokazywać Siedzę nad tym problemem zbyt krótko - ale kiedy będę miał do oceny konkretny projekt, który nadaje się do pokazania, to na pewno go zobaczycie

  5. #725

    Domyślnie

    Szukam bezpłatnego programu do projektowania wnętrz zawierającego meble Ikea - przede wszystkim chodzi mi o sofy Kivik i Ektorp, ale też inne meble. Zna ktoś?

  6. #726
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joanna_2

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    5

    Domyślnie Projekty mebli


    to nie jest program do aranżacji...
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-04-2013 o 14:16

  7. #727

    Domyślnie

    Ja tam pamiętam jak moja córa sobie projektowała pokój w... grze The Sims i o dziwo jakieś meble z Ikei też tam były (ona jest fanka i wszystkie te pakiety dokupowała).

  8. #728

    Domyślnie

    Doradźcie mi, proszę, skąd mogę pobrać najnowszą darmową wersję sketchup po polsku? Przeczytałam gdzieś, że wersja 8.0 jest spolszczona, zainstalowałam ją, ale niestety nie jest spolszczona. Gdzie szukać polskiej?
    Ostatnio edytowane przez martahp ; 02-07-2013 o 20:17
    "dziwny jest ten świat..."

  9. #729
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KozlowskiMarcin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Wrocławki
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał martahp Zobacz post
    Gdzie szukać polskiej?
    Z tego co ja szukałem tak owa nie istnieje, ale nie sądzę, żebyś nie dał sobie rady w angielskiej, może jeden wieczór, maksymalnie dwa są potrzebne z słownikiem w ręku, a potem idzie się bawić. Ja znowu zastanawiał bym się nad tym softem http://abrys.com.pl/fusion/produkty.html to się nazywało kiedyś fusion2020 a teraz jest samo fusion... bo wykorzystujemy to w robocie do wizualizacji pomieszczeń, mam ten program + młodego od Photoschopa, który dodatkowo poprawia i efekt jest bardzo dobry.

    Z całą pewnością żadnego programu do układania samych płytek to nie potrzeba, możesz do tego skorzystać nawet z darmowej wersji pro100, wizualizacja tam trochę kuleje, ale zakładam, że chodzi o sam układ, a nie koniecznie o zabawę z światłem.

    Pozdrawiam i gdyby ktoś miał pytania w związku z płytkami mogę coś podpowiedzieć jak ktoś chce może pisać na priva, albo tutaj jakbym nie odwiedzał

  10. #730
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anna24265

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    1

    Domyślnie KD MAX - ma ktoś doświadczenie

    Witam wszystkich,
    Mam pytanie poszukuję programu umożliwiającego stworzenie aranżacji kuchni. Przeglądając strony trafiłam na takie oto cudo 3dcax.pl. Czy miał ktoś styczność z tym programem? Jak wygląda obsługa i samo działanie programu. Z opisu wynika, że to porządne narzędzie pracy.

  11. #731

    Domyślnie

    A ile płacą za reklamowanie tego "cuda" na forum?

    Cytat Napisał anna24265 Zobacz post
    Witam wszystkich,
    Mam pytanie poszukuję programu umożliwiającego stworzenie aranżacji kuchni. Przeglądając strony trafiłam na takie oto cudo 3dcax.pl. Czy miał ktoś styczność z tym programem? Jak wygląda obsługa i samo działanie programu. Z opisu wynika, że to porządne narzędzie pracy.
    Budujemy "Cyprysa" (pracownia Horyzont)
    Dom 165 m2 p.u. Ściany: silikat. Dachówka Euronit. Okna 3-szyb. Schuco. WM+reku. Działka 1500 m2 Ważne daty: 28.03.2012 zakup działki 17.07.2012 PnB 24.10.2012 fundamenty 19.11.2012 stropy 09.01.2013 dach 11.01.2013 SSO 22.05.2013 SSZ 15.06.2013 instalacje 22.06.2013 tynki wewn. 26.06.2013 wylewki 27.07.2013 ocieplenie poddasza 22.08.2013 PnU 29.08.2013 MIESZKAMY! 04.2014 taras 09.2016 ogrodz. frontowe 07.2017 kominek 09.2019 założenie ogrodu

  12. #732

    Domyślnie

    Sketchup jest super, w szczegolnosci gdy wykorzysta sie renderowanie. Najlepszy jest chyba VRay, ale jest tylko w wersji 30 dniowej. Troche trzeba sie z nim pobawic, ale oferuje ogromne mozliwosci (raczej nie dla beginnerow).
    Plusem jest tez to, ze mozna korzystac z bazy obiektow online. Na necie mozna znalezc darmowe obiekty w formacie skp [moderowano]

    Z tym programem mozna sporo czasu stracic, bo wciaga
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 04-10-2013 o 13:54

  13. #733

    Domyślnie

    Oj, wciąga, wciąga.
    "dziwny jest ten świat..."

  14. #734
    Banned
    kowalt

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-569
    Posty
    71

    Domyślnie

    Ja do projektowania wnętrz wykorzystuje program 3ds Max - Interior. Bardzo fajny, intuicyjny. Można w nim wizualizować naprawdę nawet te najcięższe przypadki. Nie poradziłabym sobie gdyby nie ten 7 godzinny kurs . Jest tam tyle opcji, funkcjonalności i możliwości, że bez tego typu pomocy nie dałabym rady.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 15-01-2014 o 17:27 Powód: usuwanie reklam

  15. #735
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar MateuszMateusz
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    41-306
    Posty
    312

    Domyślnie

    Właśnie pobieram nowość, czyli: http://www.programosy.pl/program,dre...-software.html czy ktoś już miał okazje się tym bawić?

  16. #736
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ViDesi*

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie Programy do projektowania - szybki przegląd

    Programy do Projektowania mają swoje plusy i minusy. Minusy to długoletnia nauka ich obsługi. A Plusy do ich częściowa lub kompletna Automatyzacja.
    Sprawdź co wybrać w linku poniżej , czy uczyć się od zera - a może jednak skorzystać z automatu: Zapraszam

    http://architekturawzyciu.blogspot.c...ualizacji.html

  17. #737
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mizguś

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-526
    Posty
    4

    Domyślnie

    a czy ktoś z Was korzystał już z programu http://imoplan.pl/ ?
    wyczytałem na innym forum co prawda, że to jakaś nowość, za free, można zrobić aranżację całego mieszkania i zobaczyć nawet widok w 3D

  18. #738
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nathan666

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    3

    Domyślnie

    słyszałem o tym programie http://imoplan.pl/ na razie jeszcze nie korzystałem ale będę chciał go wypróbować

  19. #739
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    taaa i specjalnie się zalogowałeś, by podzielić się tą informacją...

  20. #740
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mizguś

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-526
    Posty
    4

    Domyślnie

    wczoraj się zarejestrowałem, okazało się że nie trzeba pobierać tego programu, dodatkowy plus, bo nie zaśmieca pamięci kompa
    na razie metodą prób i błędów coś tam próbuję zdziałać, zobaczymy

Strona 37 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony