dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 45
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 891
  1. #821
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rustler Zobacz post
    ok, ale który według ciebie jest najlepszy?
    To bardzo dziwne pytanie Każdy niemal wymaga innej "filozofii" pracy , większość opiera się na podstawowych funkcjach ze standardu weterana auto-cad .
    Do wnętrz polecam, to co Łukasz Ładziński. WTC co prawda nie zaprojektujesz ale wnętrze tak. Intuicyjny interfejs, po kilku godzinach zabawy można jako tako hulać.

  2. #822
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Grazka87

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zdecydowanie taniej od zakupu wyjdzie wizyta u projektanta

  3. #823

    Domyślnie

    To zależy u jakiego projektanta.
    Dobry projektant bierze więcej kasy niż warty jest program na którym pracuje. Ja, szukając projektanta dla siebie, wybierałem tylko tych z bogatym portfolio. Najtańszy za projekt niewielkiego mieszkania liczył sobie tyle ile trzeba zapłacić za bardzo dobry program + szkolenie z jego obsługi.

    Początkujący projektanci liczą sobie mniej. Ale ich umiejętności i projekty często niewiele wykraczają poza możliwości darmowego oprogramowania.

  4. #824
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sniper Zobacz post
    Najtańszy za projekt niewielkiego mieszkania liczył sobie tyle ile trzeba zapłacić za bardzo dobry program + szkolenie z jego obsługi.
    wolny rynek, tak więc i ma do tego prawo
    ale faktycznie nie ma takiego programu w którym wpisujesz „ mieszkanie – rysuj się ”, czy też „ dom – projektuj się ” – sam się nie narysuje, nie zaprojektuje i jaki by program nie był jest tylko i wyłącznie narzędziem do przedstawienia projektu w takiej czy innej formie ( rzutów, wizualizacji, … ) i nie zastąpi doświadczenia, czy też większej / mniejszej odpowiedzialności zawodowego projektanta, zwłaszcza dla projektów wielobranżowych.
    Może przy projektach mieszkań, wnętrz jest nieco inaczej, bo i odpowiedzialność zawodowa mniejsza niż przy budynkach , choć i tu zdarzają się przypadki przewrócenia np. regału ponieważ ktoś np. zapomniał o mocowaniu do ściany i grawitacji jako takiej
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  5. #825
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mariuszekk

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-380
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja również szukam takiego , liczę na pomoc

  6. #826

    Domyślnie

    za darmo nikt ci prjektu nie zrobi

  7. #827

    Domyślnie Najlepsze najnowsze programy do aranżacji wnętrz oraz elewacji domu

    Witam,

    Poszukuje nazwy najlepszego obecnie programy do aranżacji domu oraz elewacji. Tak by posiadał w bazie lub ewentualnie posiadał możliwośc importowania elementów od producentów

    Czy możecie polecić jakiś tutuł

    Na program mogę wydać około 1000 do 1500 zł

    Dziękuje

  8. #828

    Domyślnie

    Mam pytanko skąd bierzecie tekstury płytek, paneli?

  9. #829
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika9093

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Łańcut
    Kod pocztowy
    37-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Proponuje program sketch up

  10. #830

    Domyślnie

    Cześć.

    Ja właśnie zamówiłem sobie na 30 dni program CAD DECOR PRO za 270 zł brutto. Program normalnej wersji kosztuje 8900 zł. Dam znać czy było warto wydać te 270 zł.

  11. #831

    Domyślnie

    Witam Wszystkich!
    Czy ktoś mógłby mi doradzić program do aranżacji łazienki?Żona wybrała płytki z ceramika opoczno i chciałbym zrobić projekt właśnie z tych konkretnych płytek.
    Jaki program ma bibliotekę ceramiki opoczno lub pozwoli na dodanie jpg tych płytek?
    Z góry dziękuję za pomoc

  12. #832
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    ... w SketchUp możesz dołączyć dowolną teksturę ( w tym teksturę płytki ) i ustawić ją dowolnie, skalować, przesuwać ... itd
    ale pewnie są bardziej specjalistyczne programy dedykowane tylko i wyłącznie łazience.
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  13. #833

    Domyślnie

    skąd wziąć tekstury, żeby pasowały w programie?

  14. #834
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    Google / texture / ...
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  15. #835

    Domyślnie

    Mamy koncepcję 2 łazienek, ale muszę je pokazać fachowcowi do wyceny i stąd pytanie: jaki program (freeware, shareware) zawiera dużą bibliotekę urządzeń łazienkowych i kafli? Najlepiej takich które obecnie są na rynku, ew. skąd je ściągnąć?

  16. #836
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ps.Sylwia

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, czy mógłby mi ktoś doradzić jakiś darmowy program w którym mogę sama zaprojektować sobie mebel? Chodzi mi dokładnie o blat narożny + nieskomplikowane szafki, które łączyłyby łóżko z szafą..

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6bc71db3c7a83292

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  17. #837

    Domyślnie

    Cytat Napisał martahp Zobacz post
    Ale przecież w projektowaniu wnętrz nie chodzi jedynie o umiejętność obsługi takiego, czy innego programu. Projektant posiada wiedzę z zakresu wielu dziedzin. Jeśli chcesz tylko rozmieścić meble, skorzystaj z jakiegoś bezpłatnego programu wymienionego wcześniej. Programy zaawansowane są płatne i drogie. Jednak musisz znać choćby podstawy ergonomii. Jeśli nie czujesz się na siłach i nie masz pomysłu na wnętrza, skorzystaj z pomocy projektanta.
    Nic dodać nic ująć, ludzie coraz częściej na własną rękę (najcześciej z marnym skutkiem) szukając oszczędności rzucają na się te wszystkie programy nie mając elementarnej wiedzy, którą taki fachowiec posiada. Czy to źle, że ktoś za swoją wiedzę i doświadczenie chce porządnej zapłaty? Ale nie, dom i wnętrze zaprojektuje sam, komputer naprawię sam, wyremontuje sam, aby nie dać się naprawdę chyba w skrajnych przypadkach oszukać. Litości!

  18. #838
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    agamemnon91

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Posty
    184

    Domyślnie

    Dokładnie, zgadzam się z moimi przedmówcami
    Dom to inwestycja na całe życie, jak już coś robić (remontować, urządzać) to też bym proponowała zasięgnąć opinii fachowca. Oprócz projektu podpowie, czy nasza koncepcja odnośnie doboru również materiałów będzie ok

  19. #839

    Domyślnie

    co dla niektórych powinny być takie zestawy z IKEI - "Dom - zbuduj sam" takie Zosie-Samosie

  20. #840
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wojtekblaszczyk

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    2

    Domyślnie

    Panie i Panowie,
    Potrzebna pomoc. Poszukuję programów ARCON +6.0 oraz eLines 2.0 , to programy na których pracowałem 18 lat . Przyszła burza, piorun i wszytko szlak trafił. Może ktoś wie gdzie można kupić ten program lub ściągnąć jakąś wersje. odzywajcie się proszę i piszcie. [email protected]

Strona 42 z 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony