dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    ag-ulka
    Guest
    ag-ulka

    Domyślnie kominek bez komina

    chciałabym założyć kominek ale nie mam koina i nie mogę go zrobić w domu prosze o pom oc!!!!!!!!!

  2. #2

    Domyślnie

    No to nie masz wyboru, pozostaje Ci tylko "podświetlana" atrapa kominka...

  3. #3

    Domyślnie

    jezeli budynek jest wolno stojacy niema przeszkod zeby zrobic komin

  4. #4

    Domyślnie

    są takie elektryczne - jak ktoś ma -5 na oba oczy to ujdzie. wygląda to tak, że jest taki niski stojaczek żeliwny a na tym całkiem udane atrapki zwęglonych szczapek. włączasz do kontaktu, spiralka się nagrzewa, atrapka świeci na czerwono i grzeje. zajmuje mało miejsca, a lato można sprzątnąć do komórki - same zalety.
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Zbyt malo danych wyjsciowych aby cokolwiek poradzic.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał bajzi
    są takie elektryczne - jak ktoś ma -5 na oba oczy to ujdzie. wygląda to tak, że jest taki niski stojaczek żeliwny a na tym całkiem udane atrapki zwęglonych szczapek. włączasz do kontaktu, spiralka się nagrzewa, atrapka świeci na czerwono i grzeje. zajmuje mało miejsca, a lato można sprzątnąć do komórki - same zalety.
    Bajzi - daj spokój. To o czym piszesz jest niewiele lepsze od kasety viedo z nagranym palącym sie ogniem. Dla zainteresowanych - taką kasete też można zakupić.

    ag-ulka - niestety ale bez komina nic nie da się zrobić. Pozostaje tylko wymurownie "ślepego" kominka atrapy.

  7. #7

    Domyślnie

    są też takie wygaszacze do monitora, nie?
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

  8. #8

    Domyślnie

    W październikowym "Dom & Wnętrze" było reklamowane cóś takiego, co pali się, a nie dymi- wygląda na zdjęciu jak kominek typu portal. Piszą, że toto jest na specjalne paliwo ciekłe, a polana, to atrapa wykonana bodajze z szamotu. Mam jednak wątpliwości czy to paliwo aby nie śmierdzi
    Na pewno ma przeagę nad elektrycznym grzejnikiem w postaci płomienia naturalnego
    Gośka

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Magośka - Być może chodziło o coś co przed 10-laty było reklamowane jako "Japońska rewelacja grzewcza" . Jest to promienik ciepła wykorzystujący oczyszczoną naftę jako materiał energetyczny. Mam coś takiego- oczywiście bez takiej finezyjnej obudowy o jakiej piszesz. Służyło do ogrzewania pomieszczenia gospodarczego. Ale zrezygnowałem z tego ustrojstwa. Smrodek w całym pomiezczeniu. Zwłaszcza podczas rozpalania lub dolewania nafty.
    Niemniej coby to nie było, jeśli nie będzie to kominek w którym pali się żywym ogniem prawdziwe drewno będzie to zwyczajny "ersatz".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony