dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Protokó? odbioru instalacji wod-kan

Domyślnie Protokół odbioru instalacji wod-kan

Czy ktoś wie jak powinien wyglądać protokół odbioru instalacji wewnętrzej wod-kan, który należy wg przepisów przedstawić przy odbiorze budynku?
    A może ktoś może podesłać własny?
    Wiem, że może być pisany odręcznie, nie ma jakieś formularza, ale co powinno być w nim ujęto to zupełnie nie czuję.
    Natomiast konieczna jest na pewno pieczątka instalatora z uprawnieniami budowlanymi.

Bardzo pilne.
    Proszę o pomoc

Mobby

Domyślnie

Witam.

Razem z wykonawcą i kierownikiem robót sporządziliśmy protokół, w którym wykonawca oświadczał, że prace wykonano zgodnie z projektem i obowiązującymi normami. Potwierdził to kierownik, i ja jako inwestor. Wystarczyło.

3. Jak zmienić budynek gospodarczy na budynek mieszkalny. Łączenie konstrukcji Budynek gospodarczy. Adaptacja poddasza na cele mieszkalne Adaptacja budynku gospodarczego na mieszkalny. Kiedy będzie możliwa? Adaptacja budynku gospodarczego. Pensjonat w starej stajni

Domyślnie

W sumie jest to najlepsze rozwiązanie ujmujące całość i zgodnie z projektem, ale nie wiem czy po ostatniej zmianie przepisów nie będą chcieli czegoś więcej.
    Ja za namową kierownika budowy zmiany na etapie budowy, a dotyczące stropów w ogóle nie zgłaszałem. Wpisy zawierały również stwierdzenia, że wszystko zgodnie z projektem.
    Natomiast nie wiem czy formalne zapisy jako protokoły nie powinny być bardziej szczegółowe np. ilości punktów bądź inne bzdety, które "urzędas" może chcieć wykorzystać w przypadku niezgodności w wiadomym celu.

Mobby

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia