dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 18
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 358
  1. #181
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pięknie! Wszystko w moim klimacie. I oczywiście, że Twoja koza daje radę. Pewnie u mnie by też stała dzisiaj koza, ale musiałam pójść na kompromis z mężem. Niestety mój mąż zupełnie nie czuje moich klimatów ( chociaż czuje się w nich chyba dobrze) tylko przekonać go czasami do czegość to trudna sprawa. U Ciebie już tak domowo, przytulne u mnie daleko jeszcze do tego i ten sam problem z kaską. Oj długo będą u nas świecić same żarówki. A i wieszak w przedpokoju mam kupiony prawie taki sam jak Twój
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 10-08-2014 o 21:27

  2. #182
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    After i before są zaskakujące. Bardzo ciekawe to after.

    Czy na before to był fornir?

    Widzę, że listwa przypodłogowa skręca Ci w stronę okna. Czy poświęciłabyś chwilkę i zrobiła dla mnie fotkę jak ten zakręt wygląda, tzn. jak daleko sięga w stronę okna? Bo męczę się i zastanawiam czy u siebie urwać listwy tak jak kończy się ściana, czy pociągnąć dalej.
    Przepraszam, że tak długo nie odpisywałam, ale ostatnie dni to ciągłe szorowanie, mycie itp. Jeśli chodzi o witrynę to mebel w wersji pierwotnej był zwykłym meblem fornirowanym. A co do listw to w salonie owszem listwa sięga aż do samej ramy okiennej, ale tylko w tym oknie gdyż jest to okno otwierane przesuwnie. W pozostałych oknach balkonowych, które otwierają się tradycyjnie listwa kończy się razem ze ścianą a we wnęce okiennej jest niziutka listwa. Gdyby była dalej ta wysoka to okno nie otworzyłoby się całkowicie, po prostu przeszkadzałaby.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0522.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	103,6 KB
ID:	274498Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0524.jpg
Wyświetleń:	194
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	274499

    Jeszcze zdjęcie góry witrynki, bo bardzo mi się podoba

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0516.jpg
Wyświetleń:	218
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	274500
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 12-08-2014 o 10:39

  3. #183

    Domyślnie

    Baardzo dziekuje,za mile slowa Jest juz prawie, bo nie mam jeszcze kompletnej kuchni,gdyz Ikea nie daje rady z frontami, bo brakuje blatu na wyspie, nie mam plyty gazowej,kinkietow w lazience,sypialni, bo sie maluje i jeszcze calej masy drobiazgow,ale da sie juz zyc) Mam nadzieje, ze u Ciebie rowniez, w kazdym razie trzymam kciuki za bliski final Szoruj,myj, scieraj maluj i pokazuj, chwal sie , bo jest czym ! Natomiast z tymi listwami nie ogarniam co chodzi...Ja mam te same pozakladane do konca drzwi balkonowych, bo przeciez rama drzwi jest na tyle szeroka, ze bez problemu listwa sie miesci i nie przeszkadza. Pozdrawiam

  4. #184
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i urlop przeleciał, a my mieszkamy już dwa tygodnie w nowym domku. Przeprowadzka mnie wykończyła. Schudłam trzy kilo, nieprzespane noce, wieczny bałagan... uporasz się z jednymi kartonami, a tutaj dowożą Ci następne. Nie ma czasu na jedzenie, spanie, zajmowanie się dziećmi, ale po ciężkim pierwszym tygodniu nadszedł drugi, w którym odetchnęłam i poczułam się jak na wczasach. Nowe miejsce do wszystkiego musisz się przyzwyczaić. Najbardziej dobija mnie latanie po schodach, ciągle czegoś zapominam i znowu na górę W starym domku miałam wszystko na jednym poziomie i prawie w zasięgu ręki w końcu to było tylko 51 m2, a nie prawie 180 m2. Ale pomimo tego wszystkiego - jest cudownie, wszystko pachnie nowością, przez dom nieustanie przewijały się dzieciaki sąsiadów,to było naprawdę fajne. Zaliczyliśmy już też parapetówkę, a kolejne przed nami. No, ale pewnie wszyscy czekacie na zdjęcia. No to zacznę od kuchni, która bardzo mi się podoba, są pewne poprawki, które wygarnę stolarzowi, gdy się pojawi, no i nie ma jeszcze zmywarki, dlatego dziura między meblami nadal straszy. Nie ma też ławy do siedzenia pod oknami w wykuszu, ale jest nowa lodówka, moja wymarzona. No to oceniajcie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130855.jpg
Wyświetleń:	544
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	277779Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130872.jpg
Wyświetleń:	552
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	277780Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130859.jpg
Wyświetleń:	537
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	277781Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130870.jpg
Wyświetleń:	490
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	277782Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130871.jpg
Wyświetleń:	490
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	277783
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 02-09-2014 o 12:52

  5. #185
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sypialnia. Meble stare przewiezione z poprzedniego domku
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130847.jpg
Wyświetleń:	475
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	277787Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130849.jpg
Wyświetleń:	489
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	277788Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130848.jpg
Wyświetleń:	441
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	277789

  6. #186
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pokój małej księżniczki na razie jeszcze bez mebelków, ale ściana w romby wreszcie pomalowana
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130846.jpg
Wyświetleń:	458
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	277790Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130843.jpg
Wyświetleń:	442
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	277791Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130844.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	277792

  7. #187
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i jeszcze pokój najstarszego synka na razie biurko i łóżko muszą mu wystarczyć
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130854.jpg
Wyświetleń:	424
Rozmiar:	85,6 KB
ID:	277793
    No i takie tam obrazki w kuchni
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130866.jpg
Wyświetleń:	425
Rozmiar:	93,7 KB
ID:	277794Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130865.jpg
Wyświetleń:	419
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	277795Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130862.jpg
Wyświetleń:	422
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	277796Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130867.jpg
Wyświetleń:	363
Rozmiar:	97,5 KB
ID:	277797
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 01-09-2014 o 12:54

  8. #188

    Domyślnie

    Wszystko musi wystarczyc i wystarcza w zupelnosci"_). bo jest pięknie,swiezo i nowo Jest wszystko co potrzeba na tzw ,, już",a dom powinien obrastać we wszystko inne powoli i z przemyśleniem. Czasami wydaje się, ze nie możemy poszukać na cos odpowiedniego miejsca,a potem ono znajduje się samo, bo doroslismy do tego .Kuchnia wyszla cudnie,a gorenje tez by była moim faworytem!! Co z salonem, ze nie zasluzyl na zdjatko???) A łazienki? Trzymam kciuki za szybkie odnalezienie się w tych metrach i poczucie bycia na swoim!

  9. #189

    Domyślnie

    I jeszcze zauwazylam tablice a jak!!

  10. #190
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Salon i łazienki też będą, jeszcze został do obfotografowania pokój "średniego" dziecka. Po prostu ciągle brakuje chwili czasu. A dzisiaj skromny przedpokój. To ten wieszak podobny do Twojego Toska
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130875.jpg
Wyświetleń:	187
Rozmiar:	107,5 KB
ID:	278001Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130876.jpg
Wyświetleń:	202
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	278002

  11. #191

    Domyślnie

    Bez kitu, baaardzo podobny,ale mój jest z odzysku..Znalazlam go w garażu moich rodzicow, był brązowy,wiec nadałam mu nowe zycie,a to lubie najbardziej! Ciesze się Twoja radoscia kobieto i czekam na zdjęcia dalszych zapewne fajnych zaulkow domu

  12. #192
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzisiaj odsłona mojego salonu. Kanapa z fotelem jest nieco sfatygowana. W przyszłości dostanie nowe, jasne ubranko. Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości. Wiadomo chodzi o kasę. Na razie musi pozostać taka jaka jest. Pewnie przy okazji odnawiania sofy i fotela krzesła przy stole też się załapią. No to fotorelacja
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130877.jpg
Wyświetleń:	605
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	278576Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130878.jpg
Wyświetleń:	635
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	278577Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130880.jpg
Wyświetleń:	602
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	278578Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130883.jpg
Wyświetleń:	629
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	278579

    A to nasz taras dosłownie zbity w pół godziny przed przyjściem gości. W końcu trzeba było na czymś grila postawić
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1130881.jpg
Wyświetleń:	535
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	278581

  13. #193
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    JAK PIĘKNIE U WAS!!! Kuchnia rewelacyjna! Ta witryna/kredens bomba!!!

  14. #194

    Domyślnie

    Cudnie, przestrzennie i klimatycznie!! Kominek przemega ,meble choć,, stare"-,dla mnie, to lepiej , to bardzo fajnie wpisują się w atmosferę domu. Faktycznie pokrycie sofy wymaga zmiany sukienki,zeby korelowaly z kuchnia i innymi pomieszczeniami,ale spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Fajne by były materialy np w krate bezowo-biala....Bardzo ciekawa jestem dalszego ocieplania wnetrz Ogolnie bardzo dobre wrazenia,baardzo

  15. #195
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oj! Toska Twoje pochwały mnie podnoszą na duchu. A jeśli chodzi o zmianę szatki dla mojej kanapy to znalazłam coś takiego i nawet bardzo mi się ten pomysł spodobał.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FR-AM120WWAK0AFFR-1.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	78,0 KB
ID:	279382
    Muszę wreszcie wybrać się do tapicera i pogadać o szczegółach

  16. #196

    Domyślnie

    Nie bylo mnie troche w odwiedzinach u Ciebie, bo ogolnie mnie nie bylo.-Wczasowalam sie troche i dobrze mi z tym bylo, oj jak dobrze! I co bylas u tapicera,wymyslilas cos? Urzadzasz dalej, czy raczej delektujesz sie stanem obecnym? U mnie sypialnia dziala,tylko dalej czekam na blat do wyspy,no i te brakujace kinkiety do lazienki,ale jest proges, bo podobno dotarly la,la,la) ,wiec musze je odebrac. Jak sobie przeczytalam swoj ostatni wpis, to dotarlo do mnie, ze nie napisalam nic o kuchni...Sluchaj,jest wspaniala!!!! Nic nie szkodzi, ze cala nowiutka, bo ma klimat-naprawde.Juz czujesz sie jak u siebie w domu, czy dalej jak na goscinnych wystepach? Pozdrawiam serdecznie,a krzeslo ze zdjecia jest tez bardzo w moich klimatach

  17. #197
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Basiu, dawno mnie u Ciebie nie było! gratulacje z powodu przeprowadzki!
    Bardzo ładna kuchnia, wyjątkowe te oszklenia z trzech stron tej dużej nadstawki - bardzo ciekawy pomysł.
    Odrobinę nie pasuje mi tylko lodówka - tak jakoś pusto nad nią.

    Czy te romby malowaliście całkiem ręcznie - czy przy pomocy jakichś szablonów? Bo inaczej to iście benedyktyńska praca

    I widok z tarasu, ten brak innych domów, po prostu bajka

  18. #198
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Toska Zobacz post
    Nie bylo mnie troche w odwiedzinach u Ciebie, bo ogolnie mnie nie bylo.-Wczasowalam sie troche i dobrze mi z tym bylo, oj jak dobrze! I co bylas u tapicera,wymyslilas cos? Urzadzasz dalej, czy raczej delektujesz sie stanem obecnym? U mnie sypialnia dziala,tylko dalej czekam na blat do wyspy,no i te brakujace kinkiety do lazienki,ale jest proges, bo podobno dotarly la,la,la) ,wiec musze je odebrac. Jak sobie przeczytalam swoj ostatni wpis, to dotarlo do mnie, ze nie napisalam nic o kuchni...Sluchaj,jest wspaniala!!!! Nic nie szkodzi, ze cala nowiutka, bo ma klimat-naprawde.Juz czujesz sie jak u siebie w domu, czy dalej jak na goscinnych wystepach? Pozdrawiam serdecznie,a krzeslo ze zdjecia jest tez bardzo w moich klimatach
    Do tapicera jeszcze nie dotarłam, muszę niestety wybierać co ważniejsze na dzień dzisiejszy przy urządzaniu, pieniądze na tapicera poszły więc na zmywarkę i na deski tarasowe , które najpierw miały być potem mąż je niby odmówił, a tu ni z gruszki ni z pietruszki nagle zjawiły się na naszym placu. Siłą rzeczy są, wiec taras będzie, ale chyba dopiero na wiosnę. W tym roku chyba nie damy rady. Tak więc moja kanapa została odstawiona na dalszy plan. Mogę powiedzieć, że chyba się już zadomowiłam na dobre. Jeśli chodzi o urządzanie to oczywiście ciągle pojawiają się jakieś drobne rzeczy, dla mojego męża to pierdoły jak mówi, ale ja nimi próbuje ocieplić wnętrza . Postaram się wrzucić zdjęcia wieczorem

  19. #199
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Basiu, dawno mnie u Ciebie nie było! gratulacje z powodu przeprowadzki!
    Bardzo ładna kuchnia, wyjątkowe te oszklenia z trzech stron tej dużej nadstawki - bardzo ciekawy pomysł.
    Odrobinę nie pasuje mi tylko lodówka - tak jakoś pusto nad nią.

    Czy te romby malowaliście całkiem ręcznie - czy przy pomocy jakichś szablonów? Bo inaczej to iście benedyktyńska praca

    I widok z tarasu, ten brak innych domów, po prostu bajka
    Masz rację DorkaS, że nad lodówką pusto, po jakimś czasie tez to zauważyłam, dlatego na lodówce wylądował już duży kosz. W pierwszej wizji mojej kuchni planowałam zabudowę nad lodówką tak jak na jednym z tych zdjęć, ale nijak by się to miało do mojej szklanej witryny. Tak naprawdę to ciężko było znaleźć jakieś sensowne miejsce na lodówkę, ale w sumie chyba nie wyszło najgorzej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	RICHMOND_2.jpg
Wyświetleń:	247
Rozmiar:	109,7 KB
ID:	283047
    Jeśli chodzi o romby to malowane od szablonu,ale nie polecam. Przy pierwszych dwóch ścianach było jeszcze okej, ale potem szablon zaczął się rwać i na końcu dosłownie używałam już jednego malutkiego rombika. Następnym razem po prostu kupię tapetę.

  20. #200
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pasjona

    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    8

    Domyślnie

    Twoja kuchnia jest przepiękna, bardzo zazdroszczę! Jakbyś była moją sąsiadką to byłabym nieprzyzwoicie często w odwiedzinach

Strona 10 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony