dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 18
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 358
  1. #301
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Słuchajcie dzisiaj będzie stół, już do mnie jedzie....jeszcze chwila

  2. #302

    Domyślnie

    Czekamy na zdjęcia
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  3. #303
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Są zdjęcia










    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 06-07-2015 o 06:28

  4. #304
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Renata B
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Sigtuna
    Posty
    256
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W koncu dojechal! Ale jaki piekny
    Po staropolsku, czyli co nam w duszy gra...
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...rot-do-korzeni

  5. #305
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak naczekałam się trochę na ten stół, prawie 1,5 miesiąca opóźnienia, ale wybaczam stół jest piękny i myślę, że nie będzie to ostatni mebel jaki zamówię w daro meble.
    Krzesła oczywiście na razie pozostają stare.





    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 06-07-2015 o 06:33

  6. #306

    Domyślnie

    Jest klasa Stół naprawdę cudny, aż sobie zapiszę skąd go zdobyć
    Miał być "Dworek wśród pól"...

    ...jest nasze mieszkanie...

    a będzie nasz dom

  7. #307

    Domyślnie

    Fiu, fiu....zajebioza.Stol bardzo, bardzo fajny, zwlaszcza,ze faktura drewna na blacie niezbyt rowna, czyli taka surowa jak mi sie podoba. Widze,ze stol jest rozkladany i moje pytanie brzmi, na jaka dlugosc sie rozklada i czy czesc rozkladana to tez drewno, czy plyta pokryta drewnem? Stroik sznurkowy tez zasluguje na uwage

  8. #308
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tak stół ma wkładkę 50 cm całą drewnianą, ciężką jak cholera, po rozłożeniu stół ma długość 230 cm. Wkładki niestety nie można schować pod stołem, bo jest za szeroka,także muszę ją chować w garderobie. Tylko wkładki 40 cm wchodzą pod stół. Ja zdecydowałam się na 50 cm, bo zależało mi na dużym stole. Sam blat jest naprawdę surowy, ma dużo sęków i nierówności. Wianek sznurkowy zakupiony w Greendeco.

  9. #309
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Walczymy z tarasem nareszcie się robi, za to sprawa z tynkowaniem na kolor się rypła. Firma wystawiła taką wycenę, że zrezygnowaliśmy z nich. Wzięliśmy inną firmę, ale termin dopiero na październik. Mogę dalej dumać nad kolorem Ponieważ tynkowanie się przesunęło w czasie postanowiliśmy zrobić więc taras, później przy tynkowaniu będziemy musieli go bardzo dobrze zabezpieczyć. No trudno, ale jest lato i ja chcę w tym roku posiedzieć i wypić kawę na tarasie Poza tym walczę z chwastami w świeżo zasianej trawce, zakupiłam też pierwsze roślinki. W pierwszej kolejności moją ulubioną lawendę, którą obsadzę dookoła taras.

  10. #310
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Historia naszego tarasu dobiega powoli końca. Można powiedzieć, że była burzliwa i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. A wszystko rozbijało się o kolor naszych desek tarasowych. Jak wiecie ja zakochana w bieli i szarości, po obejrzeniu tarasów u Asi z Green Canoe, a potem u Kasi z Mój dom - moje miejsce zapragnęłam mieć białe deski, jak u Asi. Wiedziałam jednak z mężem nie będzie łatwo. Zakupiłam więc olej po kryjomu i pomalowałam jedną deskę, potem czekałam na właściwy moment. No niestety tym razem nie potrafiłam przekonać męża, powiedział że białe deski w życiu. Wtedy natknęłam się na werandę Kasi. Deska szara więc znowu kupiłam puszkę szarego oleju i pomyślałam skoro białej nie chce to szara przejdzie bez problemu. O jak się pomyliłam tym razem moje argumenty na nic się zdały. Mąż się zaparł i koniec końców deska została potraktowana olejem bezbarwnym, zachowując swój naturalny kolor. Taras nie jest jeszcze całkiem skończony została wykończeniówka, ale pochwalę się już zdjęciami.

  11. #311
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie
















  12. #312
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sija

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiaimirek Zobacz post
    No to znowu się pochwalę. Pierwszy mebel stanął w salonie. Moja witryna w nowej odsłonie. Jeszcze tylko półki muszę do niej włożyć i gotowe.

    Tak było

    Załącznik 273738Załącznik 273739

    A tak jest

    Załącznik 273740Załącznik 273741Załącznik 273742
    Witam, mam pytanie odnośnie tej witryny, bo jestem zachwycona tym co z nią zrobiłaś czy ona jest zrobiona z drewna czy to jakaś zwykła płyta. Mogłabyś szerszej napisać jak ją odnowiłas krok po kroku? Mam witrynę w ciemnym kolorze z brw (wiadomo jeśli chodzi o jakość materiału z jakiego jest wykonana to szału nie ma) myślisz że mogłabym zrobić z nią coś podobnego? Mam jeszcze stolik i krzesła z brw również ciemne i też myślałam żeby je pomalować, tylko zastanawiam się czy ta farba będzie się trzymać na takich bardziej używanych meblach jak stół i krzesła. A jeszcze pytanko odnośnie Twoich "starych" mebli w sypialni- czy myślałaś o tym żeby je też pomalować ?Bardzo proszę o odp. Chałupa przepiękna, nie mogę się napatrzeć

  13. #313
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sija Zobacz post
    Witam, mam pytanie odnośnie tej witryny, bo jestem zachwycona tym co z nią zrobiłaś czy ona jest zrobiona z drewna czy to jakaś zwykła płyta. Mogłabyś szerszej napisać jak ją odnowiłas krok po kroku? Mam witrynę w ciemnym kolorze z brw (wiadomo jeśli chodzi o jakość materiału z jakiego jest wykonana to szału nie ma) myślisz że mogłabym zrobić z nią coś podobnego? Mam jeszcze stolik i krzesła z brw również ciemne i też myślałam żeby je pomalować, tylko zastanawiam się czy ta farba będzie się trzymać na takich bardziej używanych meblach jak stół i krzesła. A jeszcze pytanko odnośnie Twoich "starych" mebli w sypialni- czy myślałaś o tym żeby je też pomalować ?Bardzo proszę o odp. Chałupa przepiękna, nie mogę się napatrzeć
    Witaj Sija. Jak można zauważyć na zdjęciu przed pomalowaniem to meble są zrobione ze sklejki, boki to tektura taka jaką zawsze meble mają z tyłu. Farby Anie Sloan naprawdę nadają się na każdy rodzaj mebli. Poza tym nie trzeba ich szlifować jedynie przed malowaniem dokładnie je umyłam i odtłuściłam benzyną ekstrakcyjną. Musisz pamiętać, że po nałożeniu tej farby koniecznie jest, aby utwardzić ją woskiem z tej samej firmy. Możesz to zrobić woskiem bezbarwnym jak ja, albo wybrać wosk ciemny też daje fajne efekty. Farba po nałożeniu wygląda jakbyś pomalowała meble kredą, dlatego wosk jest konieczny. Co do stołu w moim starym stole pomalowałam tylko nogi, blat pozostawiłam bez zmiany, ale obecnie pojawił się nowy produkt - lakier właśnie do stosowania na blaty stołów, elementy bardziej narażone na użytkowanie. Krzeseł jeszcze nie robiłam, chociaż po zakupie nowego stołu bardzo mnie kusi żeby spróbować, tym bardziej, że chcę wymienić tapicerkę na siedziskach. Co do mebli w sypialni to podobają mi się takie jak są, raczej nigdy nie będę ich przemalowywać. Jak już to wymienię na serię Hurdal z Ikea. Coraz bardziej widziałabym sypialnię w naturalnym drewnie, pasowałaby do sufitu

  14. #314
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Słuchajcie muszę się Wam pochwalić wspaniałą wiadomością. Wzięłam ostatnio udział w konkursie Dekorii z okazji 10 - lecia. Należało przesłać zdjęcie swojego wnętrza z dowolnym produktem ze sklepu Dekoria. Oczywiście posłałam zdjęcie mojej kuchni, właśnie w kuchni mam rolety z tego sklepu i poduszki na ławie. Nie uwierzycie zdobyłam Pierwsze miejsce!!!! Wszystkim moja kuchnia bardzo się podobała, same pozytywne komentarze pojawiały się pod moim zdjęciem. Jestem bardzo szczęśliwa, tym bardziej, że moje okna w salonie nadal gołe. Mam nadzieję, że już niedługo powieszę w nich wybrane rolety ze sklepu Dekoria. A w domku niby wiele się nie dzieje, ale zawsze nawet te najmniejsze zmiany cieszą. Dzisiaj zasłony w sypialni. To nie jedyny pokój, który dostał zasłonki do okna w ostatnim czasie. Zasłonki pojawiły się też w gabineciku, ale to innym razem pokażę.




    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 12-10-2015 o 11:55

  15. #315
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    Basiu gratulacje! całkowicie zasłużone!

  16. #316
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Gratuluję miejsca na podium

    Piękne zasłonki, czy przez przypadek udało Ci się trafić w motyw regionu?

  17. #317
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorkaS Zobacz post
    Gratuluję miejsca na podium

    Piękne zasłonki, czy przez przypadek udało Ci się trafić w motyw regionu?
    DorkaS to zdaje się są łowickie wzory, a ja ze Śląska jestem

  18. #318
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Czyli nie trafione

    Dlaczego żadnych zdjęć nie widać?

  19. #319
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0440.jpg
Wyświetleń:	204
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	334219
    Nie wiem co z tymi zdjęciami wklejam jeszcze raz moje zasłonki. Mam jakiś problem, bo nie wszystkie zdjęcia chcą mi się zapisać

  20. #320
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i zamówiłam rolety do pokoju, prezent z dekoria.pl zrealizowany. A w między czasie coś tam znowu przerabiam, znowu mnie wzięło na przeróbki. Choć na nadmiar czasu nie narzekam. Myślę, ze niedługo będę mogła się pochwalić odmienionym salonem. Zapadła też decyzja,że po Nowym Roku żegnamy się ze starą kanapą i kupujemy nową. Jednak nie będę obijała tej starej. Styl ludwikowski zaczyna odbiegać od stylu jaki klaruje się w salonie.

Strona 16 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony