dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 358
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    [ATTACH]Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110489.jpg
Wyświetleń:	327
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	75964[/ATTACH]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110496.jpg
Wyświetleń:	338
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	75962   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110491.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	96,5 KB
ID:	75967  
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 22-09-2011 o 17:22

  2. #22
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    No i wreszcie dzisiaj zalaliśmy strop nad parterem. Strasznie długo to trwało te szałowanie potem zbrojenie, ale udało się. Dalej czeka nas zrobienie zewnętrznych schodów do piwnicy i przed domem i to na ten rok chyba wszystko będzie.

  3. #23
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na budowie nic się nie dzieje. Chyba nie damy rady już zrobić tych schodów. Murarze poszli na inną budowę i jakoś się nie kwapią, żeby do nas zajrzeć. Tragedii nie ma, ale jednak można by było coś jeszcze zrobić w tym roku.

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pogoda dopisuje. Wczoraj wzięłam się za porządki na budowie. Powoli odszałowujemy strop i znowu czeka mnie wyciąganie gwoździ z desek. Mamy też kupca na stemple więc się cieszę, że trochę kaski odzyskamy. No i zabraliśmy się jednak za te schody do piwnicy. Teściu wykopał już fundament, zbrojenie zamówione teraz czekamy na naszych murarzy. Mam nadzieję, że pogoda nam nie pokrzyżuje planów. Może zrobię jakieś fotki dzisiaj to wkleję

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Schody zrobione, strop odszałowany, część stempli sprzedanych, gwoździe z desek się wyciągają niby wszystko fajnie tylko z kredytem ....wszystko idzie do du... to tylko gorszy dzień....
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 08-11-2011 o 11:35

  6. #26

    Domyślnie

    Widzę sporawe zmiany w projekcie, ale zapewne jeszcze nie wszystkie. Myślę, że piwnica była dobrym rozwiązaniem, ja też chciałam ale mąż nie chciał . Proszę opisać jakie państwo wprowadzili zmiany w projekcie poza piwnicą i wykuszem w salonie. A tak na marginesie to z wyciągania gwoździ też mam praktykę, na początku wyciągałam młotkiem ze specjalną końcówką, a któregoś razu skorzystałam ze sprzętu jaki zostawili u nas na budowie murarze i od tamtej pory wiem że dobry sprzet to podstawa. Szkoda, tylko że nie wiem jak ten sprzęt się nazywał, bo jeszcze mam sporo gwoździ do wyciągnięcia, a murarzy i ich sprzętu nie ma. Ale w tą sobotę zamierzam jechać do sklepu metalowego, jak będą mieli to kupie.

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Nasz dom to lubczyk 2G odbicie lustrzane. Zmian trochę jest. Z tych najważniejszych to przede wszystkim właśnie wykusz w salonie, piwnica i schody ze spocznikiem. A i trochę wydłużyliśmy budynek od strony kuchni o jakiś metr. W ten sposób zwiększyła mi się trochę kuchnia i salon. No i w łazience na dole zrobiliśmy okno. Trochę zmniejszył się przez to gabinet, ale z tego okna jestem bardzo zadowolona. A tak poza tym wszystko jak w projekcie. Układ pomieszczeń pozostał bez zmian. Wprowadzając te zmiany inspirowałam się zdjęciami od robasa, który na stronie archonu powrzucał swoje zdjęcia i właśnie takie zmiany wprowadził no i bardzo mi się spodobał ten wykusz z przodu.Obiecywałam, że zrobię nowe zdjęcia i pokażę, ale ciągle brakuje czasu. A teraz tak szybko się ściemnia, że jak wracam z pracy to już nic nie widać. Może w sobotę coś popstrykam.
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 16-11-2011 o 07:41

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pięknie się prezentuje wasz domek justyska. Też zastanawiam się nad podniesieniem ścianki kolankowej. U was to bardzo fajnie wyszło.

  9. #29

    Domyślnie

    Mi też się bardzo podobał dom robasa, chyba nawet wzorując się na nim poszerzyliśmy światło drzwi wejściowych, aby zmieścić dwa naświetla. Nawet jego kolorystyka domu mi się podobała i te drzewka postawione obok wejścia do domu. Ten wykusz też chciałam, ale dziś nie żałuję, że go nie zrobiliśmy, bo tak też nam się podoba Czekam na kolejne zdjęcia

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Poczytałam, że zdecydowałaś się na okna z oknoplastu ja też wstępnie robiłam u nich wycenę, ale ja marzę o oknach trochę w "babcinym stylu". Niestety nie mogę na śląsku znaleźć firmy, która by robiła takie okna z PCV. Firm, które robią takie okna ale drewniane jest pełno a ja drewna się trochę boję. W oknoplaście niby kiedyś takie robili, ale wycofali się z tego. Znalazłam firmy w Świebodzinie, no ale kto mi przyjedzie z Poznania na Śląsk
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06_okna[1].jpg
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	26,0 KB
ID:	85524   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	61026794[1].jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	78,5 KB
ID:	85525  
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 17-11-2011 o 06:30

  11. #31

    Domyślnie

    Może jeszcze gdzieś znajdziesz, w szkołach jest pełno tego typu okien z PCV, no ale bez tych frezów i zdobień. Mi się podobają zwykłe prościutkie okienka byle dobrze powstawiali jak będą montować za rok

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Życzę wszystkim Wesołych Świąt i pokazuję moją choinkę
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110622.jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	91559   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110609.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	91560   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1110625.jpg
Wyświetleń:	135
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	91561  

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Na budowie cisza, z kredytem też cisza. Zaczynam powoli się "wypalać" i na razie nie chcę tego głośno mówić, ale powoli tracę nadzieję. Nie no muszę być twarda. Dobra szperałam ostatnio w internecie i już od dawna podobają mi się płytki cerkolor seria wenecka biała. Chciałam z nich wykończyć dolną łazienkę, ale natknęłam się na tubądzin.....No i pokazałam je mojemu M i wiecie co mi powiedział "oszalałaś takie babcine?" A mnie się właśnie takie babcine podobają...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	avignion_mini.jpg
Wyświetleń:	180
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	94558  
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 13-01-2012 o 08:07

  14. #34
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    takie drzwi mi się podobają. Niestety na taki kolor mój mąż nigdy by się nie zgodził, a ja chętnie bym zaszalała...

  15. #35

    Domyślnie

    Basiu, te drzwi są naprawdę ładne, gdyby pasowały do całej elewacji to warte grzechu. A płytki - dlaczego babcine? Zresztą czasami babcine ładniejsze od nowoczesnych. Ale najważniejsze - to mają się podobać, a jak je kto określa to sprawa drugorzędna. Powodzenia w wyborze i odwagi. Pzdr.

  16. #36

    Domyślnie

    Cześć Basiu, wpadłam z rewizytą i widzę, że fajne gniazdko się szykuje
    Bardzo podobają mi się kuchenne inspiracje, mam nadzieję, że uda Ci się osiągnąć wymarzony efekt.

    Z babcinych płytek nie rezygnuj - może Twoja druga połówka trochę się w końcu ugnie Mój mąż babcine klimaty na szczęście lubi, seria wenecka spodobała mu się chyba nawet bardziej niż mnie

    Pozdrawiam ciepło i życzę dużo powodzenia w realizacji kolejnych wnętrzarskich marzeń. Będę zaglądać

  17. #37
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam! Żeby nie było, że z nowym rokiem nic się nie dzieje. Tak w skrócie to z kredytem dalej walczymy, kolejny już bank na tapecie i końca nie widać, to już rok minął jak zaczęliśmy się starać o kredyt. No cóż póki co robi się dach co mnie bardzo cieszy...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0134.jpg
Wyświetleń:	379
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	123009Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG0133.jpg
Wyświetleń:	340
Rozmiar:	71,0 KB
ID:	123011

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Po miesięcznej przerwie panowie wrócili dokończyć dach. Domek nabiera wyglądu co mnie bardzo cieszy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120195.jpg
Wyświetleń:	366
Rozmiar:	99,9 KB
ID:	130780Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120196.jpg
Wyświetleń:	308
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	130781
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1120194.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	130779  

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Basiu, przeczytalam w innym wątku, że zdecydowaliście się na drewniane okna. Możesz zdradzić jak będą wyglądać? Jakie podziały zastosowaliście? Nie mogę się zdecydować i męczy mnie to okropnie...

  20. #40
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wiem co czujesz, sama to przeżywałam i nadal czuję niepokój czy dokonałam dobrego wyboru Okna będą ze szprosem konstrukcyjnym podzielone na cztery pola czyli tzw. krzyż w środku (trochę wyżej w moim wątku umieściłam zdjęcia okien jakie mi się marzą) U góry na listwie środkowej będzie głowiczka, a na dole stopka w śroku "krzyża" taki ozdobnik w formie małego kwadracika. Okna są z firmy Wiktorczyk.

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony