Cytat Napisał kardamina Zobacz post
...Chciałam Ciebie spytać o kolory okien i drzwi.
Wybrałaś(wybraliście) okna dwukolorowe, na zewnątrz kolor, a wewnątrz białe. Powiedz mi, czym się głównie sugerowałaś przy takim wyborze? Oczywiście, pomijam tu kwestię finansową - bo to wiem, że okna z obustronnym kolorem profili są znacznie droższe. I drzwi wewnętrzne - czy, to są drzwi koloru venge?
Moja koleżanka remontowała swój domek rok przed nami i wstawiła białe okna, "...bo ciemne ją przytłaczają..." skutek tej decyzji jest taki, ze co 2 tygodnie czyści (szoruje) swoje białe ramy... Jak widać na zdjęciach mój dom stoi blisko ulicy (kurz, spaliny) a ponieważ mycie okien nie jest moim ulubionym zajęciem, więc zdecydowałam się na bardziej praktyczne rozwiązanie czyli "złoty dąb" i muszę powiedzieć, że jestem z tego wyboru bardzo zadowolona - POLECAM!
a dlaczego od środka białe? - tylko ekonomia! - w czasie budowy doszło kilka nie przewidzianych w budżecie wydatków i trzeba było "przesunąć środki" a przez to, że tak bardzo uparłam się na kolorowe okna (chociaż z zewnątrz) to do dzisiaj nie mam łazienki na górze coś za coś... ale było warto...
Drzwi wejściowe (zewnętrzne)też są w kolorze "złoty dąb" a wewnętrzne to "orzech"