dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 139
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2761
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    ...Chciałam Ciebie spytać o kolory okien i drzwi.
    Wybrałaś(wybraliście) okna dwukolorowe, na zewnątrz kolor, a wewnątrz białe. Powiedz mi, czym się głównie sugerowałaś przy takim wyborze? Oczywiście, pomijam tu kwestię finansową - bo to wiem, że okna z obustronnym kolorem profili są znacznie droższe. I drzwi wewnętrzne - czy, to są drzwi koloru venge?
    Moja koleżanka remontowała swój domek rok przed nami i wstawiła białe okna, "...bo ciemne ją przytłaczają..." skutek tej decyzji jest taki, ze co 2 tygodnie czyści (szoruje) swoje białe ramy... Jak widać na zdjęciach mój dom stoi blisko ulicy (kurz, spaliny) a ponieważ mycie okien nie jest moim ulubionym zajęciem, więc zdecydowałam się na bardziej praktyczne rozwiązanie czyli "złoty dąb" i muszę powiedzieć, że jestem z tego wyboru bardzo zadowolona - POLECAM!
    a dlaczego od środka białe? - tylko ekonomia! - w czasie budowy doszło kilka nie przewidzianych w budżecie wydatków i trzeba było "przesunąć środki" a przez to, że tak bardzo uparłam się na kolorowe okna (chociaż z zewnątrz) to do dzisiaj nie mam łazienki na górze coś za coś... ale było warto...
    Drzwi wejściowe (zewnętrzne)też są w kolorze "złoty dąb" a wewnętrzne to "orzech"
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  2. #22
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    hehe... mnie tego polecać nie musisz - u mnie kolor w oknach jest postanowiony No, chyba żeby znów cosik wyskoczyło, np. jakieś 'drobne' stuknięcie samochodem przez córcię... ech, lepiej nie...
    Ja obstaję raczej przy wygodnictwie i estetyce (o finansach nie myślę - pomyślę o nich dopiero, jak będzie ich końcowa wycena). Mnie tylko zastanawia, czy tego białego nie widać z zewnątrz. Szczerze mówiąc, nie mam gdzie podejrzeć takich okien - tu, gzie mieszkam ludziska montują, albo białe albo kolor...
    Odcienie "orzecha" są różne
    Ostatnio edytowane przez kardamina ; 15-05-2011 o 20:25
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Witaj, Gosiu, moja imienniczko!

    Ależ u Ciebie jest pięknie! Wykończyliście wnętrza w moim stylu, dlatego tak mi się podobają.
    Bardzo szybko się uwinęliście: 5 miesięcy od gruzu do mebelków to rekord świata. Chyba trafialiście na fajne, rzetelne i słowne ekipy. Mój fachowiec same kafelki kładł 4 miesiące Ale ładnie wszystko Wam wyszło, gratuluję.
    Czekam na więcej zdjęć, może ogrodu? I jeśli masz zdjęcia wnętrz sprzed remontu, to też pokaż, proszę.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Margoth* Zobacz post
    Witaj, Gosiu, moja imienniczko!

    Ależ u Ciebie jest pięknie! Wykończyliście wnętrza w moim stylu, dlatego tak mi się podobają.
    Bardzo szybko się uwinęliście: 5 miesięcy od gruzu do mebelków to rekord świata. Chyba trafialiście na fajne, rzetelne i słowne ekipy. Mój fachowiec same kafelki kładł 4 miesiące Ale ładnie wszystko Wam wyszło, gratuluję.
    Czekam na więcej zdjęć, może ogrodu? I jeśli masz zdjęcia wnętrz sprzed remontu, to też pokaż, proszę.
    Witam imienniczkę i dziękuję za miłe słowa... cieszę się, że jest jeszcze ktoś kto podziela moje "klasyczne" upodobania Nowoczesny styl podoba mi się u innych, ale jakoś nie pasuje do mnie (do mojej rodzinki, do naszego życia), dlatego właśnie nasz dom urządziliśmy niezbyt nowocześnie ale tak aby był "nasz" abyśmy się w nim dobrze czuli, bo przecież dom jest do mieszkania a nie na wystawę

    A jeśli chodzi o sam remont i jego czas to rzeczywiści mieliśmy bardzo solidną ekipę budowlaną i hydraulików a z innymi było różnie (pisałam o tym wcześniej)...
    wszystko było tak ustalone aby jedni drugim nie wchodzili w drogę ale niestety nie zawsze to wychodziło i tak pewnego dnia na "mojej budowie" pracowało 15 "fachowców" (elektrycy na górze, tynkarze na parterze, hydraulicy w piwnicy i "ociepleniowcy" na zewnątrz) - to był najgorszy dzień... niby każda ekipa pracowała gdzie indziej ale i tak jedni drugim patrzyli na ręce i krytykowali...
    Natomiast prawie całą wykończeniówkę robiliśmy sami, więc nikt nie liczył czasu... rano do pracy potem szybki obiad i 2 zmiana na budowie do północy a weekendy "do upadłego" ale i tak kończyliśmy (nadal kończymy) po przeprowadzce... jutro w końcu zaczynamy robić łazienkę na górze...

    Wczoraj skończyłam moją pralnio-suszarnio - prasowalnię, nie jest to co prawda jakieś artystyczne cudo ale się "pochwalę" bo jest "moim dzieckiem" i zrobiłam ją praktycznie bez dodatkowych nakładów finansowych... wykorzystałam resztki płytek pozostałych z remontu dolnej łazienki, na podłodze położyłam płytki z odzysku (przed remontem były na dolnych holu), a ściany pomalowałam farbą powstałą z wymieszania resztek, zamocowałam też stary drążek prysznicowy na wieszaki oraz małą podręczną półkę...

    Na koniec oczywiście przetestowałam nowe pomieszczenie...








    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rw (164).jpg
Wyświetleń:	323
Rozmiar:	82,3 KB
ID:	389670   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rw (171).jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	389671   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rw (170).jpg
Wyświetleń:	324
Rozmiar:	80,3 KB
ID:	389672   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rw (166).jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	389673  
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 21-05-2017 o 22:33
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    W pierwszy majowy weekend mój mąż zrobił "nowe" schodki przy wejściu do domu... wejście wyglądało zdecydowanie lepiej ale efekt psuł "stary" (6-letni) chodnik z polbruku, który był uległ częściowemu zniszczeniu w czasie remontu...
    Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy rozebrać stary chodnik i zrobić nowy a przy okazji zrobić opaski wokół domu...

    Wszystko zrobiliśmy sami (z pomocą teścia), więc koszt tej inwestycji nie był taki straszny...


    Pracowaliśmy całą rodzinką ale tylko popołudniami, więc zajęło nam to cały tydzień... ale uważam, ze było warto

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	polbruk 1.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	98,4 KB
ID:	389680 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	polbruk.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	389681 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	polbruk 3.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	89,1 KB
ID:	389682 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	polbruk 5.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	389684
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 21-05-2017 o 22:54 Powód: uzupełnienie zdjęć, które gdzieś zniknęły :-(
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie *wokół domu

    A teraz kilka słów o tym co jest wokół domu...

    Nasza działka ma w sumie 10 arów ale bardzo nietypowy kształt... klin między dwoma ulicami...
    Jest to teren wiejski, więc myślę iż nikogo nie zdziwi, że w czasach mojego dzieciństwa było to typowe wiejskie podwórko z zabudowaniami gospodarczymi jeszcze z czasów przedwojennych...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1992.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	389685
    Dom nie miał werandy a brama wjazdowa i furtka "strzegły prywatności" mieszkańców

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1992 (2).jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	87,4 KB
ID:	389686

    ...minęło kilka lat... przed domem stanęła weranda, budynki gospodarcze opustoszały (stały się niepotrzebne)... a moja mama znalazła nowe hobby... kwiaty

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2000 - WAKACJE.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	65,3 KB
ID:	389687

    ...rok później, moja mama przepisała wszystko na mnie i tak stałam się właścicielką "OJCOWIZNY"...

    Gdy zamieszkaliśmy na naszej posesji, zgodnie z wcześniejszymi planami zabraliśmy sie za porządki na podwórku...

    Zburzyliśmy stodołę, która stała na rogu działki, wszystkie szopki i wysoki płot... został tylko budynek gospodarczy z czerwonej cegły... (widok z werandy)

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1998.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	389688

    ...mieliśmy co robić przez całe wakacje zanim uporządkowaliśmy teren...na początek wywieźć gruz, potem uporządkować drewno (opału mieliśmy na kilka lat, zrobić nowe ogrodzenie i na końcu 11 przyczep ziemi aby wyrównać teren i zasiać trawkę jeszcze przed zimą...

    Przez zimę myśleliśmy nad dalszym zagospodarowaniem... a wiosną przystąpiliśmy do działania....

    ...posadziliśmy kilka iglaczków, zrobiliśmy pergolę i małe oczko wodne, a do tego trochę innych roślinek i tak to wyglądało pod koniec wakacji...




    Od tamtego czasu minęło kilka lat... więc i nasze podwórze troszkę się zmieniło...
    drzewka nieco urosły...pergola zmieniła się w altankę... pojawiły się podjazdy i chodniczki... oraz inne praktyczne rzeczy przydatne mieszkańcom tej posesji...

    Tak wygląda podwórko z okna naszej sypialni....







    a tak już z ziemi...








    Jak widać trawa bardzo ucierpiała przez remont naszego domu, ale na razie nic z nią nie robimy, bo latem będziemy jeszcze remontowali dach na budynku gospodarczym a trawą zajmiemy się dopiero wiosną następnego roku
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 21-05-2017 o 23:39
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  7. #27

    Domyślnie

    Gratuluję super tempa i efektów także. Trudno uwierzyć, że domek w kilka miesięcy może zmienić się aż tak.
    Ale co mnie na kolana powaliło - ta "brama wjazdowa i furtka" włącznie z dziewczynką w białej sukienusi Patrzę i stają mi przed oczyma wspomnienia z dzieciństwa, podobny płotek przed domem i cała gama innych obrazów, dzięki którym cieplej się robi na sercu... Pozdrawiam. I czekam na ciąg dalszy.
    '...jeszcze by można rzekę w oddali i cień od dłoni, i woń konwalii dziką;
    ławkę przy murze, a mur przy sadzie i taką drogę, która prowadzi donikąd...'

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie ... teraz kolej na łazienkę...

    ...ta dziewczynka to ja kilka... lat temu... ale od tamtego czasu troszeczkę się zmieniłam

    ...W naszym domu w tym tygodniu też się trochę zmieniło... od wtorku wolny czas po pracy spędzamy w łazience na górze...

    Nie zdążyliśmy zrobić jej przed przeprowadzką (zabrakło funduszy i czasu), więc zamontowaliśmy tylko to co najważniejsze, aby dzieci nie musiały biegać za potrzebą na dół...



    od wtorku nasza łazienka zaczęła zmieniać oblicze....
    ...tak wygląda ściana z "sedesem"



    ...tu pod skosem będzie wanna...



    ...a to jest blat do umywalki

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (01).jpg
Wyświetleń:	319
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	389695   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (2).jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	389696   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (5).jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	389697   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rw (160).jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	389698  
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 21-05-2017 o 23:53
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  9. #29

    Domyślnie

    Wow, niesamowita zmiana Będę śledzić postępy

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    "...ta dziewczynka to ja kilka... lat temu... ale od tamtego czasu troszeczkę się zmieniłam "

    A co?? przestałaś już nosić białą kokardę????

    -------
    Ładna kolekcja płytek - ciepłe kolory i fajny dekor ciekawa jestem koloru na podłodze
    Ja mam, niestety, niebieskie pamiętające czasy PRL'u - nie podobają się mi absolutnie... może, dlatego, że nie lubię niebieskiego koloru?
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  11. #31

    Domyślnie

    fantastyczna metamorfoza i do tego w rekordowym tempie - gratuluje!

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kardamina Zobacz post
    ...A co?? przestałaś już nosić białą kokardę????
    ...no wiesz kokardy wyszły z mody więc z tej rozpaczy obcięłam włosy...
    ____________

    ...a na podłodze będzie ta sama kolekcja a dokładniej kolor taki jak te ciemniejsze płytki na ścianie...



    ...natomiast w czasach PRL-u mieliśmy w łazience płytki podobne do Twoich tylko, że różowe 4 lata temu wymieniliśmy je na beżowo-brązowe i są do dzisiaj i na razie nie planujemy ich zmieniać (łazienka na dole)
    Ja po prostu bardziej lubię ciepłe kolory... chociaż niebieski też bardzo lubię i w starym domu miałam nawet błękitną sypialnię
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 25-05-2011 o 19:24
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ... w naszej łazience dzisiaj pojawiły się płytki na podłodze, niestety zdjęcia zrobię dopiero jak będzie można po niej chodzić...


    ... dzisiaj również odwiedził mnie pewien miły pan... rzeczoznawca przysłany przez bank... robił dokumentację fotograficzną naszego domu... będą sprawdzać (liczyć) czy dobrze wykorzystaliśmy kredyt, który nam dali na remont... jestem ciekawa co stwierdzą ...
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 09-01-2012 o 17:55
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ...a tak wygląda nasza łazienka na górze jesteśmy z niej szczególnie dumni, bo zrobiliśmy ją w całości sami... od projektu po wykończenie
    ... co prawda jeśli chodzi o płytki to ja tylko fugowałam i sprzątałam ale zawsze to coś...


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (10).jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	389700Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (11).jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	389701Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (9).jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	90,5 KB
ID:	389702Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (12).jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	86,9 KB
ID:	389703

    ...za to ten element wykończenia jest tylko mój...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka na górze - (13).jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	389704
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 22-05-2017 o 00:00
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kardamina
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Posty
    870
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Co stwierdzą - to stwirdzą, że kasa nie została przepuszczona (jak u mojego sąsiada) i tyle.
    Oni, chyba przed każdą następną transzą przychodzą i strzelają fotki później dają lub zabierają wszystko. Ale.... skoro u Ciebie wiszą firanki w pokojach - to chyba nie jest tak źle...
    Recykling mojego 60-latka z plusem - czyli wszystko o tym, jak to "staruszek" zmienia się w dom z moich marzeń...

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    My już wszystkie transze mamy za sobą teraz czas na rozliczenie...

    ... jakby się uprzeć to te największe prace wykończeniowe mamy za sobą... oczywiście w wielu przypadkach musieliśmy znaleźć kompromis między tym co chcieliśmy a tym co mogliśmy ale ogólnie jest OK ... a to ze nie mamy mebli to drobny szczegół.... nie można mieć wszystkiego od razu, bo nie byłoby o czym marzyć i do czego dążyć...
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 09-01-2012 o 18:46
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    W poniedziałek zaczęliśmy pracę nad pokoikiem Julki...
    Moja córeczka jest jeszcze na etapie księżniczek, wiec uparła się na różowy kolor i nie chciała słyszeć o niczym innym...

    Wedle życzenia właścicielki pomalowaliśmy ściany na delikatny róż ale było strasznie mdło, więc dodaliśmy trochę ostrzejszych kolorów aby ożywić pokoik...

    ...ustawiliśmy mebelki, rozpakowaliśmy kartony i dzisiejszą noc nasza królewna spędziła już w "nowym" pokoiku

    ...pokoik wymaga jeszcze dopieszczenia... m.in. dokończenia galerii nad komodą i paru innych dodatków...

    ...dzisiaj uszyłam firankę i teraz pokoik wygląda tak:









    ... na wymianę czeka jeszcze łóżko... ale na razie nie znalazłam takiego jakie bym chciała więc szukam dalej...

    ...jako ciekawostkę dodam, że pokój ma 9 katów, więc do standardowych nie należy......
    Ostatnio edytowane przez gopax ; 09-01-2012 o 18:46 Powód: dodanie zdjęć, które zniknęły...
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Świetnie Wam idzie z tą wykończeniówką , gratulacje
    Ostatnio edytowane przez kubel30 ; 27-05-2011 o 00:27

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    ...oj wykańczamy się nawzajem pytanie kto kogo pierwszy wykończy? my dom czy on nas????
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar gopax
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Wielkopolska
    Posty
    2.459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Następny w kolejce będzie pokój syna a potem mój gabinecik i nasza sypialnia...
    ...oczywiście kolejność może ulec zmianie na skutek zmiany okoliczności, potrzeb, itp...

    ... ostatnio szukałam mebli do pokoju synka... niby jest na rynku duży wybór ale ja mam chyba zbyt wygórowane wymagania, bo jak znajdę coś co odpowiadałoby mi wizualnie to albo wymiary są nie takie albo cena kosmiczna i tak sobie myślę, że może narysuję sobie to co bym chciała, pomierzę to co trzeba, zamówię materiał i przez wakacje poskładam, bo na razie w pokoju małego jest łózko, mały stoliczek i duuuuużo miejsca na podłodze na jego zabawki...




    Ostatnio edytowane przez gopax ; 09-01-2012 o 19:04
    ♥ (*`•.¸ Gosia¸.•´*) ♥

    metamorfoza naszego szaraczka i nie tylko

Strona 2 z 139

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony