dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 304
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 6064
  1. #21

    Domyślnie

    Pięknie ...... liście takie rozwinięte, kwiaty lada dzień pokażą całe swoje piękno....no tak co klimat to klimat ......zawsze u Was było cieplej i noce gorące czego na Podhalu niestety nie ma . Rzadko kiedy ( nawet można powiedzieć wcale nie ma takich gorących nocy ( uwielbiałam wakacje u babci i dziadziusia ) zdażają się takie noce oj rzadko.....
    Wczoraj byłam w ogrodniczym i przyglądałam się kalinie kusiła mnie bardzo ( niestety nie wzięłam ponieważ mamy mały ogródek i nie ma miejsca na nią ....a szkoda......)

  2. #22

    Domyślnie

    P.S
    Beatko ten link na Twojej stronie czyli w stopce nie działa ( spróbuj jeszcze raz wkleić )
    Słonecznie pozdrawiam.... z nutą lodowatego wiaterku ..... ( kurcze czy nie może świecić samo słoneczko..... czy ten wiaterek musi być do pary ??? ).....

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Beatko, wreszcie i ja do Ciebie dotarłam i bardzo mnie to cieszy
    Kolejny ogród który przyczyni się do tego, by świat był piękniejszy.
    Pozwolisz, że się rozgoszczę?
    Róża w pojemniku przy altance robi wrażenie, ogromna i taka zdrowa.
    No i mam ogromna słabość do tamaryszków, a u siebie nie mam,
    dobrze, że mogę patrzeć na Twoje
    No i psinka piękna, nie broi w ogrodzie?
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    sara_78 witaj u mnie
    Bardzo dziękuję za miłe słowa, a mężuś cieszy się jak małe dziecko i dziękuje za pochwały W miejscu nowego karmnika stała budka lęgowa. W zeszłym roku wylęgły nam się małe W tym roku przestawiliśmy ją w inne miejsce. Mężulek teraz siedzi i obserwuje czy do "jego" karmnika przylatują ptaszki dzieciak)))

    anbama , niestety nie pamiętam nazwy mojej magnolii. Ona była przesadzana dwa lata temu z innego miejsca w ogrodzie gdzie był przeciąg, a ona tego nie "tolerowała" i nie odpłaciła mi się pięknym kwitnieniem Kiedy zmieniłam jej miejsce , to chyba jej podpasowało i proszę , aż...cztery kwiaty, radocha jak nie wiem co. No a w nocy przymroziło i po radości Ale mam nadzieję, że na drugi rok odbije.

    Andżeliko, u nas dzisiaj tak gorąco, że nie ma czym oddychać. Ale będzie padało...bo czuję w kościach, )))
    Ja swoją kalinę kupowałam przez allegro u pana polecanego przez kogoś tu na forum Na razie jest niewielka, jak się rozrośnie , będę ją trochę ciąć i już, też nie mam za dużo miejsca ale tak mi się podoba..... Brałam u niego również róże pnące SYMPHATIE. Posadzone są przy altance. W zeszłym roku kwitły przepięknie.
    A co do linku...to chyba ciemna jestem, nie mogę tego uruchomić, cały czas nie wchodzi coś się pierniczy.

    Tolu...witam Cię u mnie
    Takie słowa z Twoich "ust" miło "usłyszeć") Wasze ogrody oglądam już tyle czasu i nie miałam odwagi pokazać swojego...
    Powiem tak....uwielbiam swój ogród, chociaż jeszcze dużo w nim do zrobienia. Cały czas coś robimy, przesadzamy, dosadzamy itd.

    O róży właśnie pisałam wyżej Jest przecudna jak kwitnie, mam nadzieję, że będę mogła ją Wam pokazać
    Tamaryszki mam dwa, jeden starszy i jednego gówniarza ale też już, już zaczyna różowieć

    A psina...wychowana Początkowo przesadzał to co ja posadziłam Podsikiwał mi rośliny, więc założyliśmy siatkę...ale to dla niego nie była wielka przeszkoda, więc ją zdjęłam Teraz jest troszeczkę starszy i mądrzejszy uwielbia się w tym ogrodzie wylegiwać.


    Dziewczyny, nie macie pojęcia jak się cieszę , że do mnie zajrzałyście i piszecie Bardzo mi miło i zapraszam jak najczęściej!!!

    Pozdrawiam
    Beata
    LAZUR

    Beata

  5. #25

    Domyślnie

    Już pisałam o klimacie..., ale się powtórzę zazdoszczę tego ciepełka....a ja codziennie wnoszę i wynoszę moje kwiateczki, roślinki z domu na pole i z pola do domu nnnooo dobra teraz napiszę po "pańsku" z podwórka do domnu i z domku na dwór

    Jednym słowem dobrze wychowaliście bestyjkę czytaj psinkę.... co Wam szkód nie czyni w tak pięknym ogrodzie.... iii zapomniałam napisać masz zdolnego małża i Ty też oczywiście jesteś zdolniacha.....takie skrzynki, meble ogrodowe i hustawkę własnoręcznie wykonać

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Dzięki, dzięki...pochwały mile widziane, hihihi...mój małżonuś wtedy czuje się doceniony i ....ma coraz to nowe pomysły, i większy zapał do pracy A mnie się to podoba Wiadomo, żeby facet chciał cokolwiek "trza" go brać na dobre słówka, i nie tylko
    LAZUR

    Beata

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Przyszłam za Juszczakówką i nie żałuję Witam się i gratuluję pięęęęknego ogrodu, masz już spore roślinki
    I od razu mam pytanko- czy ta róża na pniu Ci nie przemarza zimą? Uwielbiam wszystko co szczepione na pniu, ale róży trochę się boję...

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witaj agawi w moich skromnych progach
    Dziękuję za dobre słowa

    Róże sadziłam trzy lata temu. W zeszłym roku jedna mi zmarzła, wymieniłam ją i tej zimy (a były przecież ostre mrozy) przetrwały. One pięknie kwitną. Jak znajdę w swoim archiwum to wkleję fotki z zeszłego roku. Na pniu mam trzy róże, polecam

    Pozdrawiam i zapraszam kiedy tylko zechcesz
    LAZUR

    Beata

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Wklejam następne roślinki, ku pamięci...

    Wszystkie roślinki, które mam wyhodowałam "od małego" Tym bardziej mnie cieszą
    Na początek mała sosenka Wsadzałam maleńką szczepkę dwa lata temu



    A to dla Ciebie Tolu Mały tamaryszek już kwitnie



    I dla Ciebie agawi fotka, na której widać dwie róże szczepione na pniu



    No i już zaczynają kwitnąć krzewuszki



    I na koniec dla wszystkich tu zaglądających



    Ostatnio edytowane przez bogumil ; 12-05-2011 o 21:21
    LAZUR

    Beata

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki za miłe przyjęcie i fotki Cudne masz te róże i chyba skuszę się na jedną w tym roku- tym bardziej, że to mój pierwszy pełny sezon ogródkowy Moja krzewuszka zasadzona na jesieni ma póki co same listki, mam nadzieję, że też zakwitnie

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    U nas dzisiaj zimno....brrr...a wczoraj się skusiłam i sadziłam już kwiaty. "Pozazdraszczałam" Wam dziewczyny, że Wy już macie)) i poleciałam na rynek
    No a na noc, musiałam je schować, bo bałam się , że zmarzną

    A oto one















    A teraz moja azalia



    i inne







    I na koniec ....piękna magnolia, która rośnie "w mojej pracy"))))



    Pozdrawiam wszystkich
    Beata
    LAZUR

    Beata

  12. #32

    Domyślnie

    Tamaryszek piękny i powiem, że pierwszy raz widzę taki krzew zastanawiam się czy w naszym klimacie przeżyje ? wydaje mi się bardzo delikatną rośliną....

    Jak dużo pięknych kompozycji kwiatowych, widzę że kocankę kupiłaś świetnie komponuje się z innymi roślinami....
    Petunie, surfinie i pelargonie .... wszystko ślicznie będzie kwitło...

    U nas dzisiaj też zimno, pada, wiatr..... roślinki siedzę w domu i mam nadzieję, że to już ostatni dzień..... wszak dzisiaj jest zimnej Zośki....

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Kocankę "zmałpowałam" od Ciebie
    Zawsze brałam do kompozycji komarzycę lub te białe...zapomniałam nazwy (starość...
    A co do pogody, to tak mnie WKURZA!!!! Cały tydzień jak chodzę do pracy ,....upał....jak weekend, zimno!!!
    Jestem wściekła, bo dzisiaj miałam "plana" wyleniuchować się na huśtawce, a tu nic...wieje!!!
    LAZUR

    Beata

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Ty laseczko
    Nie wiem, czy mam patrzeć na tą magnolię czy na Ciebie, bo uwagę od niej odwracasz skutecznie..
    U nas też dziś zimno i mokro, jak zwykle w niedzielę..

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Aniu, ale mnie zawstydziłaś!
    Oczywiście, że na magnolię
    LAZUR

    Beata

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    tak piękna...kobieta
    i magnolia jak to magnolia choć teraz dopiero się jej przyjrzałam i chyba z tysiąc pieknych kwiatków ma
    a tego białego który posadziłaś w pelargonii nie lubię bo zbyt szybko się rozrasta i "dusi" inne
    ja posadziłabym w oddzielnych doniczkach
    witam sie i czekam na fotki wnetrz domku
    może powiesz jako doświadczona czego mozna bylo uniknąc, co zrobilibyście inaczej czy wszystko super sie sprawdza

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    I ja się witam, chociaż już późno

    Ogród świetny, właścicielka piękniejsza od wszystkich kwiatków ale te kwiatki...no cud miód. Róż nie lubię, ale są boskie! Pewnie pięknie pachną koło altany podczas kwitnienia.....zazdroszczę no zazdroszczę jak nic!

    Ja do donic na parapety skusiłam się na cebulki a teraz czekam i czekam, jedne wypuszczają i już przekwitły a innych jeszcze nie ma ;(

    Pozdrawiam!
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    słońce...fotki domku będą, muszę najpierw świeże porobić. Wklejałam w różnych wątkach...kominek, kuchnie, wiatrołap....Ale to już jakiś czas temu. Będą świeże


    yokasta...witam Cię cieplutko, chociaż na dworze zimno
    Dziękuję za miłe słowa
    Co do róż, to je uwielbiam, nie ma piękniejszych kwiatów. Jak zakwitną te obok altany, to Ci je pokaże...na pewno się skusisz
    W doniczkach na tarasie muszę sadzić takie kwiaty, które przetrwają u mnie lato. Mam taki słoneczny taras, że słońce mi pali rośliny. W pierwszym roku, posadziłam mnóstwo surfinii, "uwiesiłam" z 4 donice od góry nad tarasem...pięknie wyglądało, ale słońce tak dawało, że nie wytrzymały
    LAZUR

    Beata

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał bogumil Zobacz post
    Kocankę "zmałpowałam" od Ciebie
    Zawsze brałam do kompozycji komarzycę lub te białe...zapomniałam nazwy (starość...
    I dobrze małpuj ile wlezie..... i nie wiesz jak bardzo się cieszę, że od takiego laika jak ja można też coś odgapić i wykorzystrać w praktyce.....

  20. #40

    Domyślnie

    Witam......co tam magnolia.....jak gwiazda przy niej stoi
    Kwiaty w doniczach równie urlokliwe. Pozdrawiam.

Strona 2 z 304

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony