dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mrcin26

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-122
    Posty
    2

    Domyślnie długi odpływ, czy instalacja jest prawidłowa?

    cześć

    dom wybudowany przez dewelopera, nic już nie zmienię, trwa końcówka prac wykończeniowych

    na moje życzenie deweloper w łazience na piętrze zainstalował dodatkowe podejście do wanny.

    schemat instalacji w załaczniku, oczywiscie wejście w podłodze łazienki dla odpływu wanny i prysznica jest na tej samej wysokości

    dopiero teraz zacząłem się interesować czy nie będzie z takim projektem kłopotów (bulgotanie, zasysanie wody z syfonu itd)?

    Opis instalacji:
    odpływ z wanny jest połączony trójnikiem z odpływem prysznica w podłodze łazienki. trójnik przechodzi przez strop i dalej rurą pod stropem ,z delikatnym spadkiem idzie w wygłuszonej zabudowie w karton gipsie przez pomieszczenie poniżej łazienki, w stronę pionu. średnica odpływu prysznica i wanny to 50 mm (niebieska rura pod stropem - ta ze zdjęcia, jest na szczęście chyba większa niż 50mm ). Długość odpływ prysznica - pion wynosi 2.7m , a długość wanna - trójnik 2.5m . Czyli wanna jest oddalona od pionu o 2.7 + 2.5 = 5.2m, nie ma tam odpowietrzenia.

    poza tym odpływ z wc jest 30 cm nad wejściem wspólnej rury odpływowej prysznic + wanna i na podobnej wysokości co odpływ z podwójnej umywalki

    Dajcie znać, czy mogę się spodziewać problemów czy też mogę spać spokojnie..

    dzięki!

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schemat.JPG
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	57,7 KB
ID:	405325Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	schemat2.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	405326?...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dsc_0617.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	405459   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dsc_0618.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	92,8 KB
ID:	405460   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Dsc_0566.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	405461  
    Ostatnio edytowane przez mrcin26 ; 21-01-2018 o 00:31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony