dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie otwór na przewody zasilające okno fakro FTP-V

    Dzień dobry

    Posiadam okno FTP-V 78/140 FAKRO (45407 7022)

    Chce do niej zamontować roletę zewnętrzną ARZ ELECTRO 230

    Okno ma juz swoje lata, nie wiem ile ale nie ma otworu na przeciągniecie zasilania do rolety. Wiem, ze młodsze roczniki taki otwór mają zabezpieczony zaślepką.

    Czy ja mogę samodzielnie taki otwór wywiercić, moze jakaś podpowiedź czy to jest otwór na wprost? Może jakieś zdjęcie rysunek?
    Boje się prowadzić przewód inna drogą, nie chce uszkodzić dachu, membrany itd
    chyba, ze jest jakis magiczny sposob doprowadzenia prądu do kasety rolety (dom wielorodzinny)

    Z góry bardzo dziękuje

    Pozdrawiam serdecznie

    Krzysztof

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Przepust wywiercony w ościeżnicy okna dachowego służący do przeprowadzenia kabla od dodatku zewnętrznego (rolet, markiz) ma średnicę 8 mm. Nawiercenie takiego otworu możliwe jest tylko w drewnianych oknach dachowych FT, FY. Okno dachowe od wnętrza nie może być zabudowane płytami g-k. Wykonując takie nawiercenie w ościeżnicy okna użytkownik robi to na własną odpowiedzialność.

    Rekomendowanym sposobem przeprowadzenia przewodu od dodatku zewnętrznego na poddasze, w przypadku braku przepustu w ościeżnicy okna jest przeprowadzenie przewodu pod pokryciem dachowym zgodnie z rysunkiem 14 zaprezentowanym poniżej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMZ Electro 230.JPG
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	468704

    W celach poglądowych zachęcamy do zapoznania się z instrukcją montażu rolety ARZ Electro 230, która dostępna jest pod tym adresem: https://www.fakro.pl/att/COMMON/prof...electro230.pdf


    Zwymiarowane informacje dotyczące przepustu służącego do przeprowadzenia przewodu od dodatku zewnętrznego zaprezentowane są na poniższych grafikach

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fa6bcf701d590467f37b3cf465ce11d4.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	8,4 KB
ID:	468705

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	888d6f0c3bfca21adaee71b159c434a8.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	16,2 KB
ID:	468706

    Pozdrawiamy
    infolinia 18 444 0 400
    [email protected]

    Z poważaniem
    Ekspert FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony