dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 130 z 1568
Pokaż wyniki od 2.581 do 2.600 z 31350
  1. #2581

    Domyślnie

    Jareko, dziekuje za odpowiedz Och, gdybym budowała drugi dom, to byłabym bogatsza o rózne doswiadczenia, ale cóz jest jak jest i teraz kwestia aby dobrze poprawili te powypaczane okna.Beczka zrobiła sie do srodka czyli szczescie w nieszczesciu. Specjalnie wzielam firme nie z tych tanich, tylko drogich, nie z tych "garażowników" tylko dużą, ale widzę, ze na to nie ma reguły

  2. #2582
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Ciekawe jak oni zamierzają pościągać te okna dyblami. Przecież dybel nie ściąga. On się kotwi przez pokręcanie śrubą, która rozpiera skrzydełka dybla - nic tam się w nim nie ściąga. Ściągnąć mogą jedynie śruby.
    A jeszcze piankę trzeba usunąć ze szczeliny.
    Apropo. - Grubość ścianek ma wpływ na cenę profili i nic więcej.

  3. #2583

    Domyślnie

    Dobra, reasumując. Na co mam się zgodzić lub na co nie, jak przyjadą jutro ponaprawiac okna:
    Wszystkie okna, które są krzywo w poziomie i pionie, kazać im obsadzać od nowa na dyble oczywiście, ale przedtem maja powycinać pianke i niestety musza uszkodzić w związku z tym tynk.
    czy wystarczy tylko dac dyble, tak jak to powiedziała mi pani z firmy w której kupowałam okna??

  4. #2584
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    [quote="minuszka"]I znów Jareko i Pchełek - pomocy!!
    Zgłosiłam reklamację, w piątek byli montazyści, obejrzeli, podumali i stwierdzili, ze fakt okna są powypaczane.

    ...masz problem i to spory z tymi oknami - sugerował bym Ci nie dopuszczać do poprawek ekipy, która spartoliła montaż. Niech producent wystawi nową ekipę. Śmiem twierdzić, że poprawianie dyblami należy zrobić umiejętnie natomiast myślę, że najpierw należałoby spróbować wyjąć okna i ponownie je spasować do ościeża. Czuję, że chłopaki montując żle wypoziomowali i dodatkowo masz za duże otwory - pianka uszczelniająca powinna zajmować max. 2,5 cm pomiędzy ramiakiem ościeżnicy a murem ościeża. Jeśli jest większa odległość to należy zastosować profil poszeżający - pianowanie powoduje wybrzuszenie profili PVC

    Pozdrawiam

  5. #2585
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    [quote="bobo30"]
    Cytat Napisał jareko
    bobo30 nie wymiekaj - toc to najpiekniejszy wiek dla kobiety
    wiedzialem wiedzialem ze zareagujesz
    Korzystaj poki 30 na karku choc najpiekniejsza jest 40 - ka Wiesz ..... ryczaca coz by to znaczyc nie mialo
    I nie ma co udawac zawstydzenie
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #2586
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchelek
    Ciekawe jak oni zamierzają pościągać te okna dyblami. Przecież dybel nie ściąga. .....
    Umiejetnie stosowany sciaga uwierz mi Pchelku - sciaga i to ladnie
    A co dych okien nieszczesnych ja bym tam jednak odzalowal te tynki i do ponownego monmtazu ich zmusil
    Hmmm.... tylko patrz im dokladnie na rece gdyz wyjac w calosci okno z PCV to dopiero jest sztuka - naprawde sztuka - nie zartuje sobie teraz
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #2587
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Poniewaz ten watek uciekl z pierwszej strony i pojawiaja sie podobne, ktorych rozwiazanie tutaj znalesc mozna - celem przypomnienia, ze temat wlasciwie tylko okienny istnieje to napisalem - pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow
    zanim zapytasz - poszukaj odpowiedzi
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #2588
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    jareko - ato to Ty wiesz i ja [że dybel ściąga]. Przy pewnej zasadzie jego osadzania. Jaka to zasada to nasza tajemnica.

  9. #2589
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Mam pytanie - jak wkleić np. zdjęcie do postu (w tym miejscu) z folderu moje dokumenty ?

    No mam problem !

  10. #2590
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchelek
    jareko - ato to Ty wiesz i ja [że dybel ściąga]. Przy pewnej zasadzie jego osadzania. Jaka to zasada to nasza tajemnica.
    Dlatego Jureczku nas sie pytaja
    Ale czasem mam dosc Po cos mnie tu sciagnal? Palce od pisania mnie bola czasem Zwlaszcza ostatnio - ludziska wygodni sie staja - miast poczytac w temacie - wiedze swa zglebic ogolna - rzucaja pytanie na ktore odpowiedz znajda tydzien moze miesiac wczesniej - na dodatek bardzo wyczerpujaca gdyz prawie burza mozgow za kazdym razem miedzy nami sie odbywa
    Och - Gosciu - przepraszam - TY jak i Charlie takze bierzecie w tym swoj udzial - ze zapomnialem o Was - przepraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #2591
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Ale jakich fajnych ludzi się poznaje. A ponadto MURATOR organizuje spotkania forumowiczów. Piwo, romanse, dyskusje do rana.
    Ja mam też profilty zawodowe - ścigane przez forumowiczów firmy zlecają badania, jest bardzo dużo ekspertyz od forumowiczów - to mała kasa - ale daje dużo innych zleceń. Często wystarczą pisemne porady lub telefoniczne - to bezpłatnie. Ale jest to sposób na porządkowanie rynku. Słabe firmy wypadają.

  12. #2592
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Pchelek - Nie zartuj - piwko? romanse? rozpusta? kiedy najblizsze takie spotkanie?[/b]
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #2593

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie
    Mam pytanie - jak wkleić np. zdjęcie do postu (w tym miejscu) z folderu moje dokumenty ?

    No mam problem !
    z folderu moje dokumenty raczej sie nie da. Trzeba najpierw zdjęcie umieścic na publicznym serwerze. Potem poczytać FAQ (można też przed ).

  14. #2594

    Domyślnie

    Jakiś czas temu podjęłam decyzję co do okien. Dziś jednak dostałam ciekawą ofertę cenową na okna z firmy słowińscy www.slowinscy.pl . Nie wiem jednak czego mogę się spodziewać po tej firmie. Czy ktoś miał doświadczenia z tą firmą. (okna drewniane) Proszę o pomoc i radę.

  15. #2595

    Domyślnie

    Pchełku i Jareko - dobrze, że jesteście na tym forum. Po prostu tyle i .... aż tyle.

  16. #2596

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Pchelek - Nie zartuj - piwko? romanse? rozpusta? kiedy najblizsze takie spotkanie?[/b]
    romanse? jakie romanse?
    ja myślałam że to bardzo przyzwoite forum - budowlane ...
    ale wracając do konkretów - czy ktoś coś może powiedzieć o firmie- o oknach firmy- DAKO. Poza tym okna sprzedawane przez firmę Prym_Pol z Wrocławia (mają Aluplast i Roplasto). Szczególnie interesowałyby mnie jakieś ewentualne negatywne opinie ...
    Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam
    Beata

  17. #2597
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał MALINKA
    Jakiś czas temu podjęłam decyzję co do okien. Dziś jednak dostałam ciekawą ofertę cenową na okna z firmy słowińscy www.slowinscy.pl . Nie wiem jednak czego mogę się spodziewać po tej firmie. Czy ktoś miał doświadczenia z tą firmą. (okna drewniane) Proszę o pomoc i radę.
    Bardzo dobra firma - mają niezłe notowania w branży. Siedziba w Słupcy. Wybierz mahoń - jest śliczny (wg. mnie).

    Pozdrawiam

  18. #2598

    Domyślnie

    Cytat Napisał Charlie
    Cytat Napisał MALINKA
    Jakiś czas temu podjęłam decyzję co do okien. Dziś jednak dostałam ciekawą ofertę cenową na okna z firmy słowińscy www.slowinscy.pl . Nie wiem jednak czego mogę się spodziewać po tej firmie. Czy ktoś miał doświadczenia z tą firmą. (okna drewniane) Proszę o pomoc i radę.
    Bardzo dobra firma - mają niezłe notowania w branży. Siedziba w Słupcy. Wybierz mahoń - jest śliczny (wg. mnie).

    Pozdrawiam
    Dzięki

    A jakieś negatywne opinie ktoś słyszał?????

  19. #2599
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Beata - DAKO to jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nie szukaj dalej.

  20. #2600

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Poniewaz ten watek uciekl z pierwszej strony i pojawiaja sie podobne, ktorych rozwiazanie tutaj znalesc mozna - celem przypomnienia, ze temat wlasciwie tylko okienny istnieje to napisalem - pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow
    zanim zapytasz - poszukaj odpowiedzi
    A czy nie wydaje Ci się, że temat okien nie powinien stać sie wkońcu odzielnym forem w wymianie doświadczeń. Jeden temat szukam dobrych okien posiada prawie 2 600 !odpowiedzi i prawie 100 000 wyświetlen, 44 strony.
    Gdyby istniało oddzielne forum dotyczące okien, drzwi, bram rolet i tego wszystkiego co jest ze stolarka zwizazanego, nie było by takiej sytuacji że temat niedawno wałkowany ze wzgledu ze spada na drugą, trzecią stronę jest od początku zaczynany przez nowego forumowicza. Pozatym znalezienie tego co nas interesuje w szukam dobrych okien nie jest sprawą łatwą. Przy takiej ilości odpowiedzi niejednego może zniechęcić.
    Ciekaw jestem co Redakcja Forum na to?
    dla porównania inne fora na wymianie doćwiadczen:
    - co w muratorze, skomentuj 2900 postów (odpowiedzi)
    - co w muratorze, skomentuj 2950 postów,
    - zrób to sam 2600,
    - dokumenty własne 650,

Strona 130 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony