dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 208 z 1568
Pokaż wyniki od 4.141 do 4.160 z 31350
  1. #4141
    Kleco
    Guest
    Kleco

    Domyślnie

    DZIEKI BARDZO ZA WSZYSTKIE POSTY
    Niestety juz wybralem. Jednak VEKA dwustronnie barwiona ze szprosami i montażem (15800zł). Za SALAMANDRA jednostronnie barwionego z montażem bez szprosow krzykneli mi 20000zł. Dosyc duza roznica.
    Zreszta i tak za 10 lat czeka nas wszytkich wymiana okien na 15-komorowe o wspolczynniku k=0,1.
    JESZCZE RAZ DZIEKI

  2. #4142
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarzeb
    ..zostalo mi do wyboru Thyssen lub Roplasto. Okucia te same - Roto NT.
    Co sadzicie o tym? Jeden i drugi 5 komorowy (Lord i 7001). Ceny porownywalne
    Roplasto w niskiej wersji powinno być tańsze. Zależy czego oczekujesz? czy sztywności czy ilości plastiku w powierzchni okna? Roplasto posiada większy asortyment ram i skrzydeł , z których można zmajstrować okno - np.połączenie niskiej ramy i skrzydła 10,5 cm i jeśli na tym ci zalezy to bierz, z tym że jest to wiotkie zestawienie, wzmocnienie mizerne .
    I pomimo tego, że Roplasto ma jeszcze wysoką ramę i skrzydło- znacznie sztywniejsze od powyższego- ja stawiałbym na Thyssena.

  3. #4143
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kleco
    ...Jednak VEKA dwustronnie barwiona ze szprosami i montażem (15800zł). Za SALAMANDRA jednostronnie barwionego z montażem bez szprosow krzykneli mi 20000zł. Dosyc duza roznica.
    Nie znam Twoich okien , ale ta różnica wydaje mi się zbyt duża- albo ten z Veki sie pomylił albo ten z Salamandra chciał cię orżnąć bez litości. Salamander jest droższy, ale w jednostronnym kolorze i bez szprosów jeszcze wyszedł 4 patyki więcej , czyli ponad 20 %
    Trzeba było jeszcze połazić ? Gdzie tak Ci śpieszno?

  4. #4144
    Kleco
    Guest
    Kleco

    Domyślnie

    Łazenia to ja mam juz serdecznie dosc.
    Z Veka juz podpisalem umowe i dalem zaliczke (watpie zeby sie pomylili, chyba ze im komputer nawala bo to "ON" wszystko wyliczyl ja tylko jeszcze wywalczylem lepsze klamki i parapety zewnetrzne po dobrej cenie)
    Mysle ze cena jest dobra (13 okien w tym dwa łukowe jak to w Manueli)

  5. #4145
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    kleco dobrze wyrałeś
    A za 15 lat to domy nie będą miały okien a tylko wirtualnie na ścianie sobie je wyświetlisz i co dwa dni będziesz zmieniał z drewnianego w plastikowe i kolory będą rozmaite - rano radosne i różowe wieczorem ciemne i senne.

  6. #4146

    Domyślnie

    o dziwo roplasto jest drozsze
    Najbardziej zastanawiajace, ze wszystkie oferty na profilu Thyssena sa najbardziej konkurencyjna cenowo???

    dzis dostalem jeszcze jedna ofrte ciekawa cenowo na profil KBE tyle, ze niestety 3komorowy

    wiem z tutejszych wypowiedzi, ze ewent. zalety i przewagi 5komorowych sa dyskusyjne ale jak za ta sama cene (a nawet ciutek taniej)
    pzdr

  7. #4147
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Ropplasto drozej od Thysena? Thysen najtanszy? Zastanawiajace dane tutaj nam podsylasz - cos mi sie ta wycenka w Thysenie przestaje podobac
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  8. #4148
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarzeb
    ...o dziwo roplasto jest drozsze
    Najbardziej zastanawiajace, ze wszystkie oferty na profilu Thyssena sa najbardziej konkurencyjna cenowo??? :

    Teraz większość thyssenowców sprzedaje Lorda w promocji- być może stąd ta tańsza oferta.
    Kliknij na Roplasto i powiedz, który profil chcą Ci ożenić tak drogo- np. z tego dolnego lewego obrazka?
    Roplasto, KBE, Thyssen- dalej skłaniam się ku Thyssenowi

  9. #4149
    Kleco
    Guest
    Kleco

    Domyślnie

    I TO JEST NAJLEPSZE PODSUMOWANIE TEGO WĄTKU

  10. #4150

    Domyślnie

    sorry Stary nie trafilem jeszcze do Roplasto..

    Jareko - trzy (!) wyceny na tym profilu najtansze!!! I stad sie tak zapalilem - nawet jak jedna firma krzak to druga...

    Natomiast po ogladaniu Thyssen-a wielki bol. Lord jakos nie spotkal sie z naszym uznaniem ale to nie problem - sa inne profile jak Ad i Prestige. Tylko jakosc tego PVC
    strasznie matowy - jakis trzeciorzed - i to u wszystkich
    Jak to pozniej umyc?

  11. #4151

    Domyślnie witam! dylemat -które okna lepsze veka czy rechau?

    witam! dylemat -które okna lepsze veka czy rechau? oba oklejane 5-ciokomorowe...
    dziekuję i pozdrawiam...

  12. #4152

    Domyślnie

    ja wybrałem veki z oknoplastu(awans złoty dąb),bardzo dobra jakość wykonania,ładny profil i przede wszystkim profesionalna i miła obsługa klijenta(przedstawicielstwo w gliwicach,ul. Zubrzyckiego
    pozdrawiam T.M.

  13. #4153
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Dylemat podobny do pytania o wyższość świąt Wielkiej Nocy nad Śiętami Bożego Narodzenia.

    Chyba za bardzo się nie przejmuj.

  14. #4154

    Domyślnie

    To samo.
    Zerknij na okucia.
    Brilance rehau (profil) chyba jest w niemczech robiony. Moze to jakas pociecha
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  15. #4155
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Poznanianka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Oba profile są bardzo dobre i REHAU i VEKA ale okna to nie tylko profile. Z najlepszych profilii można zrobić najgorsze okna. Zwracaj uwagę na całość okna - okucia, profile, jakość wykonania, zakład, w którym są robione. Idź do producenta i sobie poodglądaj w jaki sposób twoje przyszłe okna będą wykonane. No i ostatni moment w którym można popsuć najlepsze okna - montaż....
    Ja mam okna na profilu REHAU Briillant (produkowanym w polskiej fabryce w Śremie....) i jestem bardzo zadowolona. Ale sprawdziłam firmę, która produkuje te okna i zadbałam o dobry montaż...

  16. #4156
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Poznanianka

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zgudi , zauważyłam że jesteś z Koszalina. Masz w okolicy dobrego producenta na Vece (Brokat Kołobrzeg) i na REHAU (Redan Połczyn Zdrój)

  17. #4157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    rzuc moneta
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #4158

    Domyślnie

    Nie wiem, czy lepszy, ale dla mnie ładniejszy jest profil REHAU Brillant niż VECA Avans. Może dlatego, że wysokość zamkniętego skrzydła z ościeżnicą jest zdecydowanie niższa niż w VECA (więcej szyby, mnie plastiku).

  19. #4159

    Domyślnie

    rzuciłem i o dziwo staneła w pionie ...ale numer....hiiiiihi

  20. #4160
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    skoro tak - zainteresuj sie innymi oknami
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

Strona 208 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony