dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?

Głosujących
596. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Drewno

    72 12,08%
  • PCV

    483 81,04%
  • Aluminum i inne

    41 6,88%
Strona 583 z 1568
Pokaż wyniki od 11.641 do 11.660 z 31350
  1. #11641
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Wyprodukowanie okna czy drzwi z jakiegokolwiek materiału to nie jest prosta sprawa - partaczy jest więcej w tej branży niż pefekcjonistów
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  2. #11642

    Domyślnie Re: MILEWSKI

    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał BRAT PAWEŁ
    OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.
    PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.

  3. #11643
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie Re: MILEWSKI

    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał BRAT PAWEŁ
    OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.
    PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.
    A to w związku z czym i o kim?

  4. #11644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Gdyby padła nazwa to uznałbym że to walka między konkurencją
    ale póki co to jest to jedynie czarny PR dla okien drewnianych. Na szczęście jest to w miarę zaznaczone, że dotyczy jakiejś konkretnej firmy.. Może lepiej nie przywoływać jej nazwy, a skupić się jedynie na tym, że przed zakupem warto zobaczyć okno na żywo - niekoniecznie ekspozycyjne, bo te w miejszych firmach potrafią być "doszlifowane".

  5. #11645

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia
    Gdyby padła nazwa to uznałbym że to walka między konkurencją :wink:
    ale póki co to jest to jedynie czarny PR dla okien drewnianych. Na szczęście jest to w miarę zaznaczone, że dotyczy jakiejś konkretnej firmy.. Może lepiej nie przywoływać jej nazwy, a skupić się jedynie na tym, że przed zakupem warto zobaczyć okno na żywo - niekoniecznie ekspozycyjne, bo te w miejszych firmach potrafią być "doszlifowane".
    nie, mogę śmiało napissać Firma ,,milewski,, spod Częstochowy .Właśnie w tej chwili otrzymałam drugi wyrok ich wskazujący . Za partactwo itp.
    PRZED TAKĄ FIRMĄ TRZEBA SIĘ OSTRZC11111111111111111111

  6. #11646

    Domyślnie Re: MILEWSKI

    Cytat Napisał bwojtek
    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał BRAT PAWEŁ
    OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.
    PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO SĄDU.
    A to w związku z czym i o kim?

    Tak , bo przeczytałam na stronach jak ,,babeczki,, sie pytają o DOBRĄ ,, Firmę i jedna drugiej radzi firmę ,,Milewski,, spod Częstochowy , a ja dziś otrzymałam drugi wyrok wskazujący ich za partactwo, nieuczciwość, złą jakość drewna, itp.Zreszą opisywałam i mówiłam o tym jak szukałam pomocy podczas toczenia się sprawy jaką wytoczyłam im !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #11647

    Domyślnie Re: MILEWSKI

    Cytat Napisał bwojtek
    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał w-z-57
    Cytat Napisał BRAT PAWEŁ
    OKNA TEJ FIERMY Z OKOLIC CZĘSTOCHOWY KUPIŁA MOJA SIOSTRA. CENA ŚREDNIA W STOSUNKU DO INNYCH PRODUCENTÓW NA RYNKU A JAKOŚĆ OKROPNA POZA TYM WSZĘDZIE PEŁNO DZIUR W DREWNIE MACHONIU .\BEZNADZIEJNY KONTAKT Z SERWISEM A WŁAŚCICIELA CIĄGLE NIE MA ZAWSZE GDZIEŚ JEST POZA FIRMĄ , CIĘŻKO SIĘ TAM DODZWONIĆ DO NIEGO TO JUŻ WOGÓLE. PRACOWNICY Z KTÓRYMI UDAŁO SIĘ KIEDYŚ POROZMAWIAĆ JUŻ TAM NIE PRACUJĄ | FIRMA TŁMACZY ,ŻE DZIURY SĄ DOPUSZCZALNE PRZEZ NORMY ALE NIE POWIEDZIAŁA JAKIE.
    PO ROKU UŻYTKOWANIA WSZYSTKIE BALKONY WYPACZONE . LISTWY TRZYMAJACE SZYBY NIERÓWNE , PRZY MYCIU RAM ŚCIERKA ZACHACZA O NIERÓWNE ŁĄCZENIA. W ŚRODKU OKNIEN TEŻ PEŁNO ZAMALOWANYCH TROCIN WYGLĄDA TO JAK SIERŚĆ. DRZWI DROGIE I BEZNADZIEJNE JAKBY NIEDOROBIONE OCZYWIŚCIE SIĘ WYPACZYŁY. SPRAWA JUŻ POSZŁA DO
















    SĄDU.
    A to w związku z czym i o kim?












    lidszu napisał:
    barranki2 napisał:
    W rzeczy samej :wink: . Mahoń merantu wybarwiany rzekomo na kolor teak, aczkolwiek to należy traktować dość umownie :D . Firma Milewski spod Częstochowy - mieli bardzo dobrą ofertę, a ich okna u naszego znajomego żyją już 10 lat bez uszczerbku, a – łagodnie rzecz ujmując - niespecjalnie o nie dba. Aż się zdziwiliśmy, bo wyglądają jak nowe.
    Oczywiście w wolnej chwili zapraszamy na "macanie", co jest procederem dość rozpowszechnionym w tem towarzystwie :wink:

    na pewno nie omieszkam zjawić się na macanko, bo mnie bardzo interesują drewniane okna, więc tym bardziej niedługo wproszę się z wizytą

    Idę szukać ww firmy i ich oferty :D

  8. #11648

    Domyślnie

    Cytat Napisał pchelek
    bo takich mamy genialnych producentow - takie przypadki to juz codziennosc -
    Zacinam sie zawsze jak barbarzyncy produkuja okna i potem nastepni barbarzyncy je montuja
    witaj!
    Pisałam kiedyś Tobie o pomoc w sprawie firmy Milewski, a po tem ,ze się z nimi sądze to było ok 4 lata temu.Wygrałam z nimi dwie sprawy w sądzie .Pierwszą w tamtym roku za złą jakość drewna, partactwo , dziury po kornikach, ok, 20 szt.,,łoódek ,, czyli wstawek na jednym oknie , oprócz tego sęki na widocznym , frontowym miejscu , cieknaca żywicz, niezamykajace sioę okna ii drzwi przez cały rok od dnia zamontowanoia, puchnace okna, ramym, drzwi - czyste partactwo,
    Drugą sprawe wygrałam i dzis właśnie otrzymałam drugi wyrok sadu - o przegranej milewskiego , gdyż nie chciał , ani płacić na poczatku, ani wymontować -swoich ,,partactw,,.Wię c musiałam wziąc firmę , aby mi wymontowała tę tandetę ,gdyz gdy wygrałam sprawę w sądzie 31.03,2008 to miałam 2 miesiące do zrobienia nowych, aby te mógł sobie wziął .Ale on nawet tego nie potrafił zrobić i znów jak zwykle złamamł prawo i nic sobie z niego nie robił.I znów załozyłam sprawe w sądzie , gdyż nie chciał mi zwrócić pieniędzy za stolarkę choć tak było zasądzone , a co dopiero wymontować , i dlatego znów spotkaliśmy się na ławie w sadzie. KŁMAŁ I KŁAMAMŁ, kŁAMSTWO TO JEGO SPECJALNOŚĆ. ale i tal znów porzezgrał i dzis dostałam wyrok z uzasadnieniem iznów ,, poległ,,,tak jak na to zapracował.
    BROŃ PANIE BOŻE PRZED TAKIM DRUGIM!!!!!!!!!11111BROŃ@!!!!!!!!!!!11

    OBIECAŁAM ,ŻE NAPISZĘ JAK SIE WSZYSTKO SKOŃCZY , NO I ODPISUJĘ
    WYGRAŁAM, WYGRAŁAM, WYGRAŁAM , PRECZ Z KŁAMCAMI I OSZUSTAMI, BEZ HONORU I SUMIENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  9. #11649
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    cieszę się W-Z 57, że sprawiedliwość stanęła po Twojej stronie - tak powinno być.

    P.S. masz świetny styl pisania - ujęłąś mnie tym
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  10. #11650

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Mam wielką prośbę o pomoc.
    Przeglądam sieć w poszukiwaniu informacji o oknach i tutaj trafiłem.
    Być może już takie pytania padały - ale nie jestem w stanie przegryźć się przez wszystkie strony.

    Poszukuję okien do mojego nowo budowanego domu i mam problem z dwoma drzwiami balkonowymi.
    Mam dwa otwory: 384cmx230(wys) i 240x230(wys)
    Bardzo podobają nam się drzwi podnoszono-przesuwne (HS).
    Rozmawiałem z kilkoma przedstawicielami:
    - Jezierski
    - Oknoplast
    - M&S
    - Empol

    i jeden z nich powiedział, żebym w żadnym wypadku nie brał takich drzwi PCV - tylko w drewnie - bo nie wytrzymają ciężaru. Dodam, że chciałbym szyby P4.
    Czy ktoś może poradzić czy to prawda, czy też się chciał pozbyć konkurencji?
    Czy ktoś może poradzić które profile PCV się bardziej sprawdzą przy tego typu otworach - czyli która z tych firm będzie najlepsza? Chyba, że możecie jeszcze poradzić inną firmę z Wrocławia.

    z góry dzięki za pomoc.

  11. #11651
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    cos pamietam z tej sprawy skopanych okien - drewnianych z sekami i zywica - a moze sa jakies fotki ??? Zbieram takie "cuda techniki" - przydatne sa do publikacji o partaczach - bedzietaka wkrotce o oknach drewnianych - o PVC juz sa trzy

  12. #11652
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zorba,
    w sprawie HS`ów było juz tu wiele razy pisane. Wystarczy się cofnąć i przeczytać kilkanaście stron - ostatnie pół roku wystarczy.
    Albo sortując posty - użyj opcji "szukaj"

  13. #11653

    Domyślnie

    Dzieki,

    Sprobuje w takim razie troche poczytac ostatnich miesiecy dyskusji, jak bede mial watpliwosci to bede pytal,

    dzieki.

  14. #11654
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    warto warto poczytać
    bo co do Hs jest tu generalnie spór co do szczelności a każde pytanie o to samo bez przywołania nowych faktów wywołuje czasem irytację stron tego "HaeSowego konfliktu"

  15. #11655
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    greeger

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, wszystkich!
    Przestudiowałem uważnie temat dobrych okien. Długo z żoną szukaliśmy producenta solidnych okien drewnianych. Nasz wybór padł na okna firmy SITAK z Lubszy - www.sitak.com.pl. (strona nie zawiera zbyt bogatej oferty, ale polecam zobaczyć ich wyroby na żywo). Zamówione przez nas okna są bardzo porządnie wykonane. Fachowa i miła obsługa była dodatkowym atutem. Zdecydowaliśmy się również na zamówienie w tej fimie okiennic, drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz parapetów.

    Pozdrawiam
    Grzegorz

  16. #11656
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Agi144

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1

    Domyślnie szukam dobrych okien

    Witam

    Mam mały problem, zamierzam wymienić okna na plastikowe i tak naprawdę to nie wiem jak ugryź ten temat.
    Idąc do firm zajmujących się wymianą okien, każda zachwala inne okna, krytykując konkurencje ,mówią o specjalnych uszczelkach, okuciach,energooszczędności itp. używają fachowej terminologii która jest mi obca i tak naprawdę niewiele wiem o czym mowa.
    Waham się jakie okna są najlepsze i niekoniecznie najdroższe
    Dodam że w jednym z pomieszczeń jest duża wilgotność przy kiepskiej cyrkulacji powietrza(szczególnie jest to uciążliwe zimą)
    Proszę napiszcie na co muszę zwrócić uwagę, jakie parametry są najlepsze(i co oznaczają?) może jakieś firmy godne polecenia?
    AGI

  17. #11657
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MRS.CONSTR.

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    838
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał zorba76
    Dzieki,

    Sprobuje w takim razie troche poczytac ostatnich miesiecy dyskusji, jak bede mial watpliwosci to bede pytal,

    dzieki.
    http://forum.muratordom.pl/szukam-do...kien,t2695.htm

    Tu masz duzo o oknach

  18. #11658
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    MRS.CONSTR.
    to było złośliwe?
    owszem, to super wątek o oknach, ale te prawie 200stron i 7 lat wpisów.. lektura na długie wieczory - podziwiam wszystkich którzy je wszystkie przeczytali.
    Na dobrą sprawę wystarczy wrócić się do pół roku wstecz - tematy się ciągle powtarzają.

  19. #11659
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MRS.CONSTR.

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    838
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Eee tam od razu zlosliwe

    Zawsze to jakis sposob na spedzenie kilku wolnych godzin ,jak ktos ma taki zapasik wolnego czasu

  20. #11660
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Otwory okienne mam powiększone, tak żeby pod nadproże zmieściła się skrzynka roletowa. Chcę ją mieć zupełnie schowaną.
    W jaki sposób montuje sie do nadproża i do muru skrzynkę roletową? Czy są jakieś kotwy do tego przeznaczone?

Strona 583 z 1568

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony