dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 63
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1258
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Skoro już doszło do, mam nadzieję, szczerej rozmowy-pogadajmy.
    Ale bez zwracania uwagi na gawiedź. Za Bohuniem forumowym
    sam nie przepadam, choć prywatnie podobno to fajny gość. Cóż,
    nie każdy musi umieć pisać...

    Nikt. Wydaje mi się, że sobie coś ubzdurałeś. Podejrzewam, że
    przyczyna tkwi właśnie w tym że nie ogarniasz wiedzy, którą np
    ja posiadam i czasem puszczasz kiksa, na który wręcz trudno
    zareagować. Trudno Ci ocenić merytoryczny charakter wypowiedzi,
    reagujesz tak jak Ci serce podpowiada, a serce jak to serce, o kominku
    gówno wie.

    Przykro mi , że dostałeś bana...
    Jak najbardziej masz rację może tylko z ta różnicą ,że nie nie ogarniam wiedzy którą ty masz ale jej czasami zrozumieć nie mogę.Nie wojuję z tobą na wiedzę kto lepszy a kto gorszy bo było by to śmieszne ale chcę wymóc na tobie i nie tylko ,że jeśli już ja sprzedajecie to róbcie do godnie jak przystało na branże.Z tym sercem to prawda ale aby biło musi być w nie tchnięte życie a życie to już poważniejszy temat

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    Jak najbardziej masz rację może tylko z ta różnicą ,że nie nie ogarniam wiedzy którą ty masz ale jej czasami zrozumieć nie mogę.Nie wojuję z tobą na wiedzę kto lepszy a kto gorszy bo było by to śmieszne ale chcę wymóc na tobie i nie tylko ,że jeśli już ja sprzedajecie to róbcie do godnie jak przystało na branże.Z tym sercem to prawda ale aby biło musi być w nie tchnięte życie a życie to już poważniejszy temat
    Coś mi się wydaje, że to jest prostsze niż Ci (nam) się wydaje.
    Pisanie w necie jest specyficzne. Każda dygresja nie na temat
    mąci obraz nie do poznania. Każdy piszący ma skłonności do
    gadulstwa, ja szczególnie . Piszę dużo, dlatego to tak wygląda...

    Jak przyjrzysz się moim wpisom, nie ma tam nic niegodnego. Owszem,
    czasem mylę się w ocenie, źle coś zrozumiem, ale nie robię nic z
    premedytacją. Nie wciskam na chama swoich produktów. Piszę o swoich
    doświadczeniach i przekonaniach. Lubię tu zaglądać, choć czasem
    ręce opadają. Dziwna sprawa, ale nie z Twojego powodu...
    Ostatnio edytowane przez eniu ; 25-08-2012 o 08:06

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał eniu Zobacz post
    Coś mi się wydaje, że to jest prostsze niż Ci (nam) się wydaje.
    Pisanie w necie jest specyficzne. Każda dygresja nie na temat
    mąci obraz nie do poznania. Każdy piszący ma skłonności do
    gadulstwa, ja szczególnie . Piszę dużo, dlatego to tak wygląda...

    Jak przyjrzysz się moim wpisom, nie ma tam nic niegodnego. Owszem,
    czasem mylę się w ocenie, źle coś zrozumiem, ale nie robię nic z
    premedytacją. Nie wciskam na chama swoich produktów. Piszę o swoich
    doświadczeniach i przekonaniach. Lubię tu zaglądać, choć czasem
    ręce opadają. Dziwna sprawa, ale nie z Twojego powodu...
    Szacun wielki dla ciebie eniek.............wiem kim jesteś i wiem na co cie stać.Może tego trzeba było bym mógł pojąć jakie intencje masz wobec nas .....wobec mnie.Jeśli mogę.............nie ma między nami nieporozumienia???

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    Szacun wielki dla ciebie eniek.............wiem kim jesteś i wiem na co cie stać.Może tego trzeba było bym mógł pojąć jakie intencje masz wobec nas .....wobec mnie.Jeśli mogę.............nie ma między nami nieporozumienia???
    Nieporozumienia się zdarzają w najlepszym małżeństwie. Są nawet
    wskazane...

    Mamy wiele wspólnego...mierzi nas głupota...

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    Niestety mam dzięki Panu bohuniowi na prośbę którego redakcja dała mi bana.W moich postach nie kieruję się złością tylko stoję na straży tych którzy są spoza branży i nie do końca rozumieją język w jakim się ci Panowie porozumiewają.Zastanawiam się nad płatną reklamą ,która daje większe możliwości w rozmowach na FM i broni niejako przed zablokowaniem konta.Bana dożywotnio mieć nie będę Redakcja kiedyś go odblokuje ale swoich poglądów nie zmienię.Ludziska obserwujący te wątki kominkowe powinni mieć świadomość z kim rozmawiać by chcieli.Zapewne droga Redakcja czyta ten watek to miałbym małą prośbę skoro w w/w źle odnosiłem się do forowiczów to może niech moderatorzy banują tylko te działy w innych jestem miły
    Sorki
    Wiewiór! Jeżeli to prawda , to po prostu podwójne świństwo! Nie zachowywałeś się inaczej , niż inni wobec Ciebie. Jeżeli na tym forum są RÓWNI I RÓWNIEJSI, to pora stąd wiać.
    Panie Ober - bana raz poproszę!!!

    Pozdrowienia dla "takiej" "REDAKCJI"
    festina lente

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bader Zobacz post
    Wiewiór! Jeżeli to prawda , to po prostu podwójne świństwo! Nie zachowywałeś się inaczej , niż inni wobec Ciebie. Jeżeli na tym forum są RÓWNI I RÓWNIEJSI, to pora stąd wiać.
    Panie Ober - bana raz poproszę!!!

    Pozdrowienia dla "takiej" "REDAKCJI"
    Tobie bana za co? za dobry jesteś dla nich, wszechstronny a to boli ,że masz w temacie więcej do powiedzenia niż np. bohusz.Od dawien dawna Szanowna Redakcja kieruje się impulsem.Inni obrażają ale ich nie zauważa.Tak to już jest tu na FM ale dzięki za dobre słowo dobry człowieku..........

  7. #207

    Domyślnie

    Wracając jednak do tematu.Na filmiku pokazano od podstaw jak można wybudować sobie grilla a przypuszczam i wędzarkę .nie taką kanałową ciuchcie tylko zwykłą wędzarnie na domowe potrzeby by czasami podniebienie podżażnić .Powiem tak jak na razie mam wędzarnie wolno stojącą i grilla osobno ale w owej wędzarni robiłem już wiele rzeczy.Szaszłyki z jagnięciny-suflaki ,które tak jak i z grilla tak i z wędzarni smakują wyśmienicie to swego rodzaju deser wśród szaszłyków jak to mądry inaczej rzekł.Niestety chcąc mieć wędzarnie z prawdziwego zdarzenia trzeba z deka pogłówkować leczto nie jest az taki wielki problem bo takowa może stać w ustronnym miejscu ,natomiast grill to niejako chluba naszego ogrodu.Stoi w miejscu widocznym i konsekwentnie spełnia swoje zadanie i swojego Pana.Pokazywane tu kombajny czyli np. trzy w jednym dowodzą ,że są odważni na tym świecie.Zawsze podobała mi się ciuchcia naszego Chiefa Paula robiąca teoretycznie wszystko.Niestety jej wygląd nie w każdym miejscu reprezentacyjnym ogrodu by się nadał.Takie marzenia o ciuchciach miałem o ogrodowych kombajnach wkomponowanych w bryłą budynku i owszem także .Kominek ogrodowy to nic innego jak dekoracja najważniejszego miejsca w naszym ogrodzie - miejsca wypoczynku.Tak mi się wydaje.Są chyba dwie opcje takiej budowli ta przy budynku i ta w otoczeniu np.pergoli ,miejsca delikatnie rzecz ujmując inaczej dostępnego .No i właśnie widok jak i dalej jego przeznaczenie ma być przyjemnością w jego funkcjonowaniu.Warto tu pokusić się nad zabezpieczeniem ognie na znaną ewentualność tą niekontrolowaną.No i ten dym , który. osobiście lubię oglądać z daleka jak nie kuje w oczki i jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca naszych grilli,wędzarni,kominków ogrodowych.................to ich wymiary i co dalej za tym idzie do czego ma służyć. .Przewymiarowanie to swego rodzaju porażka gospodarza.W moim grillu starym rozpalam ognisko i piekę kiełbaski bo jak na razie miejsca na ognicho brak ze względu na poprawę wizerunku ogrodu.Czyli podsumowując:
    w wędzarni wędzę ale też i grilluje dając więcej ognia niż dymu,na metalowej tacy w niej(pomysł własny) piekę,smażę itp..Grill jako pomagier służy do drobnostek z węgla drzewnego a póki co kominka ogrodowego nie mam i chyba mieć nie będę.

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    Wracając jednak do tematu.Na filmiku pokazano od podstaw jak można wybudować sobie grilla a przypuszczam i wędzarkę .nie taką kanałową ciuchcie tylko zwykłą wędzarnie na domowe potrzeby by czasami podniebienie podżażnić .Powiem tak jak na razie mam wędzarnie wolno stojącą i grilla osobno ale w owej wędzarni robiłem już wiele rzeczy.Szaszłyki z jagnięciny-suflaki ,które tak jak i z grilla tak i z wędzarni smakują wyśmienicie to swego rodzaju deser wśród szaszłyków jak to mądry inaczej rzekł.Niestety chcąc mieć wędzarnie z prawdziwego zdarzenia trzeba z deka pogłówkować leczto nie jest az taki wielki problem bo takowa może stać w ustronnym miejscu ,natomiast grill to niejako chluba naszego ogrodu.Stoi w miejscu widocznym i konsekwentnie spełnia swoje zadanie i swojego Pana.Pokazywane tu kombajny czyli np. trzy w jednym dowodzą ,że są odważni na tym świecie.Zawsze podobała mi się ciuchcia naszego Chiefa Paula robiąca teoretycznie wszystko.Niestety jej wygląd nie w każdym miejscu reprezentacyjnym ogrodu by się nadał.Takie marzenia o ciuchciach miałem o ogrodowych kombajnach wkomponowanych w bryłą budynku i owszem także .Kominek ogrodowy to nic innego jak dekoracja najważniejszego miejsca w naszym ogrodzie - miejsca wypoczynku.Tak mi się wydaje.Są chyba dwie opcje takiej budowli ta przy budynku i ta w otoczeniu np.pergoli ,miejsca delikatnie rzecz ujmując inaczej dostępnego .No i właśnie widok jak i dalej jego przeznaczenie ma być przyjemnością w jego funkcjonowaniu.Warto tu pokusić się nad zabezpieczeniem ognie na znaną ewentualność tą niekontrolowaną.No i ten dym , który. osobiście lubię oglądać z daleka jak nie kuje w oczki i jeszcze jedna ważna rzecz dotycząca naszych grilli,wędzarni,kominków ogrodowych.................to ich wymiary i co dalej za tym idzie do czego ma służyć. .Przewymiarowanie to swego rodzaju porażka gospodarza.W moim grillu starym rozpalam ognisko i piekę kiełbaski bo jak na razie miejsca na ognicho brak ze względu na poprawę wizerunku ogrodu.Czyli podsumowując:
    w wędzarni wędzę ale też i grilluje dając więcej ognia niż dymu,na metalowej tacy w niej(pomysł własny) piekę,smażę itp..Grill jako pomagier służy do drobnostek z węgla drzewnego a póki co kominka ogrodowego nie mam i chyba mieć nie będę.
    Filmik wkleiłem dla żartu. Mam nadzieje, że nikt (również Nikt), nie
    wpadnie na pomysł by coś takiego z suporeksu budować. Filmik
    jest tak samo głupi jak niektóre reklamówki Rockwoola , wprowadza w błąd
    i ogłupia.

  9. #209

    Domyślnie

    ja nie wpadnę i w odpowiedzi napisałem jak chłopy zrobiły to szybko i nawet solidnie.Samego sposobu budowania eniu nie zakwestionujesz???

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    ja nie wpadnę i w odpowiedzi napisałem jak chłopy zrobiły to szybko i nawet solidnie.Samego sposobu budowania eniu nie zakwestionujesz???
    Nie.

  11. #211

    Domyślnie

    Wazelina,wazelina !

  12. #212
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    Wazelina,wazelina !
    Ha, ale nie wiesz który na wierzchu...

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    Wazelina,wazelina !
    I niech cie to łechta jak już tak prawisz............

  14. #214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał atsyrut Zobacz post
    samo wędzenie jest super sprawą można zrobić wszystko zadaszone jako altana - może w tą stronę go namówisz otwiera piwko i siada w cieniu altany i wędzi.... a wieczorkiem piękny zapach szyneczki wędzonej
    No właśnie my tak stawiamy, że zostaje placyk około 3,5x4,0m który ma być zadaszany wraz z grillo-wędzarnią
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  15. #215

    Domyślnie

    Przede mną zbudowanie grilla i nie tylko, więc warto będzie poczytać wątek.

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar kominiarz
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1.968

    Domyślnie

    Jak tam idzie budowa nowych wędzarni???

    U mnie wędlinki już wyszły i trzeba za nowymi się rozejrzeć. Niestety tak to już jest jak się dobrego posmakuje, sklepowe jakoś słabiej smakuje. Baaa... nawet mi się zrymowało.
    ...

  17. #217
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał kominiarz Zobacz post
    Jak tam idzie budowa nowych wędzarni???

    U mnie wędlinki już wyszły i trzeba za nowymi się rozejrzeć. Niestety tak to już jest jak się dobrego posmakuje, sklepowe jakoś słabiej smakuje. Baaa... nawet mi się zrymowało.
    Jeszcze z 2 latka temu zajadałem się sklepowymi udkami wędzonymi z kurczaka. Teraz jest to jedna z bardziej nieudanych sklepowych produkcji jak porównuje z tym co wyciągam z beczki
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex Zobacz post
    Jeszcze z 2 latka temu zajadałem się sklepowymi udkami wędzonymi z kurczaka. Teraz jest to jedna z bardziej nieudanych sklepowych produkcji jak porównuje z tym co wyciągam z beczki
    Jak zrobisz w tej beczko-wędzarni wędzonego sandacza to będę pod wrażeniem.

  19. #219
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar kominiarz
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    1.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrulex Zobacz post
    Jeszcze z 2 latka temu zajadałem się sklepowymi udkami wędzonymi z kurczaka. Teraz jest to jedna z bardziej nieudanych sklepowych produkcji jak porównuje z tym co wyciągam z beczki
    Dasz przepis? Oczywiście o ile nie jest to tajemnicą.
    ...

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał specjalnynikt Zobacz post
    Tobie bana za co? za dobry jesteś dla nich, wszechstronny a to boli ,że masz w temacie więcej do powiedzenia niż np. bohusz.Od dawien dawna Szanowna Redakcja kieruje się impulsem.Inni obrażają ale ich nie zauważa.Tak to już jest tu na FM ale dzięki za dobre słowo dobry człowieku..........
    Nie kadź , bo uwierzę

    WSZYSTKIE ZWIERZĘTA SĄ RÓWNE! I precz z dopiskami do tego paragrafu!
    pzdr.
    festina lente

Strona 11 z 63

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony