dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 45 z 63
Pokaż wyniki od 881 do 900 z 1258
  1. #881
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bagi69 Zobacz post

    Chwilowe uszczelnienie tekturowe

    w tej będą ładne drzwi drewniana w metalowej ramce .Jak się sprawdzą to podeślę.
    To są typowe inspiracje.Tak powinno być w tym wątku.Nogom słonia powiedzmy stanowcze nie .Brawo. bagi69 czekam na więcej.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 26-07-2015 o 09:34

  2. #882
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    To są typowe inspiracje.Tak powinno być w tym wątku.Nogom słonia powiedzmy stanowcze nie .Brawo. bagi69 czekam na więcej.
    Panie szanowny NIKT - w ilu osobach występujesz i w imieniu kogo oprócz siebie piszesz tu na forum.
    Tu w tym wątku typowości i powielaniu szablonów szablonowości - mówię NIE

    Coś innego (zdjęcie), wymagającego dużo umiejętności, a nie tylko umiejętności mieszania malty w wiaderku i murowania jako tako prosto, według szablonów powielanych w setkach egzemplarzy.

  3. #883

    Domyślnie

    Bohusz a na tym zdjęciu to ty jesteś.Jak tak to mam nowego
    mistrza od którego będę czerpał szablony.Hej

  4. #884

    Domyślnie

    Bohusz miast jak zwykle posypywać pieprzem i pisać pierwsze doły zaprezentuj swoje nieszablonowe prace i proste murowanie.Hej

  5. #885
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Panie szanowny NIKT - w ilu osobach występujesz i w imieniu kogo oprócz siebie piszesz tu na forum.
    Tu w tym wątku typowości i powielaniu szablonów szablonowości - mówię NIE

    Coś innego (zdjęcie), wymagającego dużo umiejętności, a nie tylko umiejętności mieszania malty w wiaderku i murowania jako tako prosto, według szablonów powielanych w setkach egzemplarzy.
    Już ja pisać ci nie muszę bo zostałem wyręczony.Twój fajnie zapoczątkowany topik idzie w złym kierunku.Wiele osób tu piszących jak zrozumiałem skupiało się na urządzeniach funkcjonalnych ,które wykonali sami albo też przez osoby trzecie w takim stopniu , by późniejsza satysfakcja z ich użytkowania przynosiła wymierny skutek.Jakiś czas temu znalazłem wzmiankę o twej firmie .Dałem cytat ale się nie z czaiłeś.Reklamować cie nie mam zamiaru .Zaczynasz mnie kąsać ,a to źle wróży.Miłego dnia.

    p.s teraz już nie do ciebie.
    Nie potrafię zbudować urządzenia moich marzeń jak np. bagi69 ,wielki ukłon w jego stronę bo robi dobra robotę , a mi o to chodziło.Starałem się "Władcy" tegoż tematu uzmysłowić ,że nie tak pokazuje swoje wykonawstwo . Jak widać nie tylko ja miałem odmienne zdanie.. ,a to jeszcze do ciebie .To subiektywna ma ocena z która jak zawsze nie musisz się zgadzać ale pamiętaj ,że już kilka razy dawałem dowód iż "Władca" idzie w dobrym kierunku.

  6. #886
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Panie szanowny NIKT - w ilu osobach występujesz i w imieniu kogo oprócz siebie piszesz tu na forum.
    Tu w tym wątku typowości i powielaniu szablonów szablonowości - mówię NIE..............
    Jeśli znowu zaczniesz pisać głupoty po swojemu wystąpię i w trzech .

    Popatrz na ten projekt.


    Widzisz gdzieś różnice???

  7. #887

    Domyślnie

    W prezentowanym obiekcie można gotować na żeliwnej płycie,wędzić na długim i krótkim kanale ,grilować i palić jak w otwartym kominku piokąc kiełbachy.Hej

  8. #888
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał bagi69 Zobacz post
    W prezentowanym obiekcie można gotować na żeliwnej płycie,wędzić na długim i krótkim kanale ,grilować i palić jak w otwartym kominku piokąc kiełbachy.Hej
    Pana pewnego i jego trolowanie przemilczę a kolegi zapytam się dla być może wzbogacenia mojej wiedzy w jakim celu są dwa kanały... jeden krótki drugi długi? Jaką rolę pełni pierwszy a jaką drugi?

  9. #889
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Panie szanowny NIKT - w ilu osobach występujesz i w imieniu kogo oprócz siebie piszesz tu na forum.
    Tu w tym wątku typowości i powielaniu szablonów szablonowości - mówię NIE

    Coś innego (zdjęcie), wymagającego dużo umiejętności, a nie tylko umiejętności mieszania malty w wiaderku i murowania jako tako prosto, według szablonów powielanych w setkach egzemplarzy.
    Rosjanie w tym fechtunku są profesjonalistami... Sam chętnie sprawdził bym się w tej materii ale nie ma na razie jeszcze u kogo Raz miałem podejście ale po ustaleniach finansowo woleli coś skromniejszego

  10. #890
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bagi69 Zobacz post
    W prezentowanym obiekcie można gotować na żeliwnej płycie,wędzić na długim i krótkim kanale ,grilować i palić jak w otwartym kominku piokąc kiełbachy.Hej
    Powiało niewiedzą a nie powinno.Janusz pan nie wie do czego służy w ogrodowej wędzarni długi i krótki kanał.No wymiękłem.Serwuje betonowe budowle po co??? Po to by postawić i nic więcej??? , a nie mówiłem ,ze nie kuma czaczy jak wykorzystać piec chlebowy , wędzarnię i grill w jednym.Porażka tego "Władcy" topiku.Bagi69 jak skończysz kolejny etap pokaż proszę , będę zobowiązany .

  11. #891
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Powiało niewiedzą a nie powinno.Janusz pan nie wie do czego służy w ogrodowej wędzarni długi i krótki kanał.No wymiękłem.Serwuje betonowe budowle po co??? Po to by postawić i nic więcej??? , a nie mówiłem ,ze nie kuma czaczy jak wykorzystać piec chlebowy , wędzarnię i grill w jednym.Porażka tego "Władcy" topiku.Bagi69 jak skończysz kolejny etap pokaż proszę , będę zobowiązany .
    jak zwykle trol szuka pożywki choc pytanie nie bylo skierowane do niego... Czekam na odpowiedz

  12. #892
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    To jest po prostu niewiedza i pytek robi ludzi w balona.Zadając pytanie nie dość ,że się ośmiesza , to jeszcze opinie publiczną wprowadza w błąd.Tak być nie powinno.Podpierając się jakąś tam wiedzą i umiejętnościami serwowanymi tu nam przez "Władcę- jańcia " topiku , czytający tak naprawdę nie wie nic.Jeśli ktoś w domu parał się amatorskim wędzeniem doskonale wie do czego służy kanał długi , a do czego krótki.Winszuje tym inwestorom ,którzy korzystają z usług tego "Władcy "tematu jańcia .Powinien założyć swój własny temat i tam szukać odpowiedzi..

  13. #893
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Szkoda mi czasu na kopanie sie z koniem. Ale jak wiesz to uprzeć kolegę i odpowiedz ? Czekam ile to wiedzy masz w słomianej głowie ? Na razie gównianego dzbanka sam nie zrobiłeś z gliny a się tu mędrkujesz wstawiając zdjęcia jak klaun podpierając sie innymi klaunami Dostatecznie już zniszczyłeś i zaśmieciłeś wątek. Siejesz ferment oraz prowokacje. Jakieś śledzenie innych, prześwietlanie ich firm itp. Dla mnie to jesteś chory królik który powinien być odosobniony bo tylko szkody robi.

    Masz rację.... lepiej debilowi zejść z drogi. Założyłem wątek i tam będę pisał. Sądzę że tam sobie z Tobą poradzę i takiego pasożyta szybko wyeliminuje ... Pozdrawiam i żyj wiecznie...

  14. #894
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Poszedł król niech żyje Król .amen.





    Znana mi technologia ale jakie inne wykonanie.Ta technologia zwie się Press-betoni w takim wydaniu wydaje się nieprzesadzona .

  15. #895

    Domyślnie




    Takie tam szablony.

  16. #896
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Och ty w życiu tyle zakamarków i kanałów fotki poglądowe bardzo dobrze odzwierciedlają pomysł inwestora.Tak trzymaj.

  17. #897
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF7197.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	75,0 KB
ID:	326579Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF7198.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	55,9 KB
ID:	326580Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF7206.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	68,9 KB
ID:	326581Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF7244.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	326582Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF7208.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	69,0 KB
ID:	326583

  18. #898
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Piękny widok ,a miał być osobny topik .Przecież powiedziano :

    ......Założyłem wątek i tam będę pisał. Sądzę że tam sobie z Tobą poradzę i takiego pasożyta szybko wyeliminuje ... Pozdrawiam i żyj wiecznie...............
    Kolejna niekonsekwencja .Odniosę się do wiaty.Wiata jak wiata na polowanie na kajmany w Amazonii.

  19. #899
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nio gdzie link do tematu - wątku ???

  20. #900

    Domyślnie


    Jest ciepło ale za mało drożdży rośnie powoli.

Strona 45 z 63

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony