dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 63
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1258
  1. #1041
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Nie pod Ciebie kolego jest to tworzone.... Miałeś pokazać co sam zrobiłeś i do dzis puste słowa. Szkoda gadać... Złośliwość przez Ciebie jednego przemawia i po tym jak się tu zachowujesz to współczuję sąsiadom i rodzinie. Temat jest o wędzarniach grillach itp i czy wrzucam tu tematykę o podboju kosmosu?
    Na temat prawda?
    Ja pokazuję możliwości materiału oraz pomysłowości.... jak kto chce niech nazwie inaczej. Mnie lotto.
    Nie podaje tu namiarów na siebie czy jakąś firmę...

    Dalsza część zdjęć Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8332.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	358381

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski;7161695Ja pokazuję możliwości materiału oraz pomysłowości.... jak kto chce niech nazwie inaczej. Mnie lotto.
    Nie podaje tu namiarów na siebie czy jakąś firmę...

    Dalsza część zdjęć :)[ATTACH=CONFIG
    358381[/ATTACH]
    Kurcze, mnie się podoba, wiele rzeczy widziałem, bardzo tandetne również , a niestety tutaj można wiele zdziałać , to co widzę ma swój styl i podziwiam Cię Janusz za to bo trzeba się nieźle napracować aby coś takiego stworzyć i trzeba mieć zmysł artystyczny.
    Dodatkowo jak widzę kolorystyką można zdziałać wiele i prócz tego kształtu można dostosować tego typu małą architekturę do każdego otoczenia.

    Poszukiwałem tego materiału, ale cały czas rozbija się o telefon i zamówienie ilości powyżej 25kg ogólnie nie ma tego materiału w sprzedaży detalicznej.
    Spytam ile kosztuje materiał na taki gril ? jw.
    Tak jak wcześniej pisałem tworzę coś u siebie ale musi to być pod styl reszty i z tym jak zwykle problem.....
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #1043

    Domyślnie

    Bardzo fajne Panie Januszu - proszę o fotki z następnych realizacji . Dużo Pan wnosi do tego wątku - tak trzymać . Pozdrawiam

  4. #1044
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Kurcze, mnie się podoba, wiele rzeczy widziałem, bardzo tandetne również , a niestety tutaj można wiele zdziałać , to co widzę ma swój styl i podziwiam Cię Janusz za to bo trzeba się nieźle napracować aby coś takiego stworzyć i trzeba mieć zmysł artystyczny.
    Dodatkowo jak widzę kolorystyką można zdziałać wiele i prócz tego kształtu można dostosować tego typu małą architekturę do każdego otoczenia.

    Poszukiwałem tego materiału, ale cały czas rozbija się o telefon i zamówienie ilości powyżej 25kg ogólnie nie ma tego materiału w sprzedaży detalicznej.
    Spytam ile kosztuje materiał na taki gril ? jw.
    Tak jak wcześniej pisałem tworzę coś u siebie ale musi to być pod styl reszty i z tym jak zwykle problem.....
    Na taki kompleks potrzebujemy w granicach 2,5 t materiału na same dekoracje. Więc jakies 8-10 tys zł. Można taniej ale efekty będą słabsze. Praca wymaga czasu i cierpliwości . Przestrzeń możemy modelowac bez granic. Możliwości są daleko większe Dziękuję za słowo uznania. Nie wszyscy umieja dojrzeć ilość pracy włożonej jak podaje przykład wyżej. Będzie lansował wszystko aby nie to co on nie lubi... Prymitywne, złośliwe i .puste.
    Ostatnio edytowane przez Janu*** ; 16-06-2016 o 20:52

  5. #1045
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Czyli całość ile ?? 20 tysia starczy ?
    Darek B

  6. #1046
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski Zobacz post
    Na taki kompleks potrzebujemy w granicach 2,5 t materiału na same dekoracje. Więc jakies 8-10 tys zł. Można taniej ale efekty będą słabsze. Praca wymaga czasu i cierpliwości . Przestrzeń możemy modelowac bez granic. Możliwości są daleko większe Dziękuję za słowo uznania. Nie wszyscy umieja dojrzeć ilość pracy włożonej jak podaje przykład wyżej. Będzie lansował wszystko aby nie to co on nie lubi... Prymitywne, złośliwe i .puste.
    Słuchaj nikt tu na FM nigdzie nie napisał ,że wszystko ma mi się podobać.Wyrażam swoja opinie subiektywną ,że mi się to nie podoba i nadal twierdzę ,że jest to krypto reklama.To także moje subiektywne odczucie .Nie ma tu złośliwości a ja nie postawiłbym takiego monstrum w swoim ogrodzie.Rozumiesz nie podoba mi się i już.Mi się nie podoba mojej rodzinie ,znajomym.Tak trudno to zrozumieć.??? , a że w oczach innych wygląda to pozytywnie to ok mają swoja wizje na taka budowlę.Powtarzam ci wyrażam swoją opinie i daleki jestem od obrażania cię.Jeśli to coś zmieni i miałeś takie odczucie to przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 17-06-2016 o 11:19

  7. #1047
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Słuchaj nikt tu na FM nigdzie nie napisał ,że wszystko ma mi się podobać.Wyrażam swoja opinie subiektywną ,że mi się to nie podoba i nadal twierdzę ,że jest to krypto reklama.To także moje subiektywne odczucie .Nie ma tu złośliwości a ja nie postawiłbym takiego monstrum w swoim ogrodzie.Rozumiesz nie podoba mi się i już.Mi się nie podoba mojej rodzinie ,znajomym.Tak trudno to zrozumieć.??? , a że w oczach innych wygląda to pozytywnie to ok mają swoja wizje na taka budowlę.Powtarzam ci wyrażam swoją opinie i daleki jestem od obrażania cię.Jeśli to coś zmieni i miałeś takie odczucie to przepraszam.
    Już tyle razy to powtarzasz że stajesz sie monotematyczny. Nie podoba sie? ok To już wiem ale poco o tym bez przerwy pisać. Znajdz sobie inne zajęcie jeśli juz nie masz co z czasem robić.

  8. #1048
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski Zobacz post
    Już tyle razy to powtarzasz że stajesz sie monotematyczny. Nie podoba sie? ok To już wiem ale poco o tym bez przerwy pisać. Znajdz sobie inne zajęcie jeśli juz nie masz co z czasem robić.
    Witam.

    Januszu to nie ty tu ustalasz warunki i formę wypowiedzi to tak na marginesie.Pamiętaj ,że to jest forum i każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii bez dyktowania mu co ma robić w wolnym czasie.Amen.Założyłeś swój temat tam łatwiej ci będzie pokazywać swoje osiągnięcia tak się zarzekałeś i co zawojowałeś ten topik jednym i tym samym.Tu już wszystko pokazałeś nie ma potrzeby by go powielać.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...+Rosi%C5%84ski

  9. #1049
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.

    Januszu to nie ty tu ustalasz warunki i formę wypowiedzi to tak na marginesie.Pamiętaj ,że to jest forum i każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii bez dyktowania mu co ma robić w wolnym czasie.Amen.Założyłeś swój temat tam łatwiej ci będzie pokazywać swoje osiągnięcia tak się zarzekałeś i co zawojowałeś ten topik jednym i tym samym.Tu już wszystko pokazałeś nie ma potrzeby by go powielać.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...+Rosi%C5%84ski
    DOKLADNIE... NIE TY TU DYKTUJESZ WARUNKI i sam sobie odpowiedziałeś na problem jaki widzisz. Ode mnie to tyle ze wcinasz sie wszędzie czy wiesz czy nie wiesz jak majtki w d..... Pozdrawiam ;

  10. #1050

    Domyślnie

    Nie wasz ten temat.
    Jesteście tu gośćmi.
    Wasze "dyktowane warunki" nikogo tu nie interesują.
    Na koniec ustalcie, który ma większego i będzie wiadomo kto za kim w szeregu stoi.

    Tu się pisze o tym :

    "Tak więc zapraszam wszystkich posiadaczy do pochwalenia się swoimi grillami, wędzarniami, kominkami, ogrodowymi.

    Zapraszam również tych co planują takową budowlę u siebie, bo przecież już sezon nadchodzi. "

    źródło:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4723408

  11. #1051
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał dbx Zobacz post
    Nie wasz ten temat.
    Jesteście tu gośćmi.
    Wasze "dyktowane warunki" nikogo tu nie interesują.
    Na koniec ustalcie, który ma większego i będzie wiadomo kto za kim w szeregu stoi.

    Tu się pisze o tym :

    "Tak więc zapraszam wszystkich posiadaczy do pochwalenia się swoimi grillami, wędzarniami, kominkami, ogrodowymi.

    Zapraszam również tych co planują takową budowlę u siebie, bo przecież już sezon nadchodzi. "

    źródło:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4723408

    A ty co z rana zaczynasz??? Nie możesz poczekać z tym do południa??? Każdy jest tu gościem , ty to nawet superwizorem .Zluzuj majty

  12. #1052

    Domyślnie

    Witam Panie Januszu, to co Pan wykonuje wygląda po prostu genialnie, a mówię to jako konkurencja, bo też zajmuję się wykonywaniem grilli i wędzarni. Potrzeba naprawdę niesamowitego zmysłu artystycznego, żeby wykonać coś takiego, jak Pana budowle.
    Pozdrawiam

  13. #1053

    Domyślnie

    Gril,kominek,piec,płyta grzewcza (całość wg założeń Kuzniecowa)

  14. #1054
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Bardzo ładny "kombajnik", podobają mnie się takie rozwiązania
    unde venis et quo tendis

  15. #1055
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Dziękuję za uznanie
    Wrzucam zdjęcia z postępu prac Klimat odległy od bajki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8553.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	360437Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8554.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	76,7 KB
ID:	360438Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8555.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	360439Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8556.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	360440

  16. #1056
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    A to zdjęcia z poprzedniego etapu. Sezonuje do wybarwienia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8463.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	79,9 KB
ID:	360441Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8464.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	71,8 KB
ID:	360442Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8465.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	72,8 KB
ID:	360443Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8473.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	67,2 KB
ID:	360444Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8475.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	73,6 KB
ID:	360445

  17. #1057
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8479.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	360446Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8480.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	84,0 KB
ID:	360447Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8481.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	360448Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8482.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	360449Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8453.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	360453
    Ostatnio edytowane przez Janu*** ; 09-07-2016 o 11:19

  18. #1058
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8457.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	360450Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8460.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	360451Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8461.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	360452

  19. #1059

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8457.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	360450Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8460.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	360451Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF8461.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	360452
    Panie Januszu zawsze w Pana wierzyłem ! Klasa . Nie obrazi się Pan jak coś wykorzystam przy budowie mojego skromnego kombajnu ? Pozdrawiam

  20. #1060
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Cytat Napisał butynski Zobacz post
    Panie Januszu zawsze w Pana wierzyłem ! Klasa . Nie obrazi się Pan jak coś wykorzystam przy budowie mojego skromnego kombajnu ? Pozdrawiam
    Proszę bardzo

Strona 53 z 63

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony