dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 61 z 63
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.220 z 1258
  1. #1201
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    rozbudowa, unowocześnienie, kupno nowego domu itp.....
    ... ale nowe żony mogą mieć inne wizje ogrodowych kuchni
    Witam Chef .

    Przepraszam nie zauważyłem ,że odpowiedziałeś.Widzisz Rosiński nie pokazuje ,ani rozbudowy, ani unowocześnienia ani coś nowego w swoim innym domu li tylko swój prywatny interes u ludzi którym to wykonuje.Nijak ma się to do tematu wątku i nawet tych spraw o których piszesz i poruszasz.

    pzdr.

  2. #1202
    Janu***
    Guest
    Janu***

    Domyślnie

    Wiesz co Wewórek ...Szarpię się z Tobą kilkanaście miesiecy i szczerze... to za jakie grzechy? Jesteś inteligentny i bystry facet. Wykazuje się wszechstronnością pomysłów. Wykazujesz się pomysłowością. dzielisz się wiedzą i uczysz innych. Ostoja forum. Co świadczą posty na twoim koncie. Bochusza już dawno wyeliminowałeś i zniechęciłeś. Masz wiecej do powiedzenia w każdej kwestii Umiesz być Architektem, projektantem i krytykiem. Czemu do tej pory siedzisz w domku a nie gdzieś na uniwersytecie wykładasz. Twoje wirtualne pomysły oraz mrzonki o tym co jeszcze lub czego to ty nie zrobisz kladą na łopatki innych wykonawców. Jesteś przodownikiem w tworzeniu wizii oraz projektów. Więc mi małemu ludzikowi nie przystoi nawet popadać z tobą w jaką kolwiek dyskusję na temat projektu i wizjonerstwa. Alfa i omega... Do setna... Ustępuję Ci pola. Prowadz wątek ... Zapewne wniesiesz w niego więcej kolorów, wizji oraz życia. Zapytanie. Jak mogę usunąć konto z forum? Jeśli nie ma możliwości samemu to proszę administratora o taka czynność. Czyli usuniecie mojego profilu z forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

  3. #1203
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski Zobacz post
    .....Ustępuję Ci pola. Prowadz wątek ...
    Nie poddawaj się.

  4. #1204
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz Rosinski Zobacz post
    Wiesz co Wewórek ...Szarpię się z Tobą kilkanaście miesiecy i szczerze... to za jakie grzechy? Jesteś inteligentny i bystry facet. Wykazuje się wszechstronnością pomysłów. Wykazujesz się pomysłowością. dzielisz się wiedzą i uczysz innych. Ostoja forum. Co świadczą posty na twoim koncie. Bochusza już dawno wyeliminowałeś i zniechęciłeś. Masz wiecej do powiedzenia w każdej kwestii Umiesz być Architektem, projektantem i krytykiem. Czemu do tej pory siedzisz w domku a nie gdzieś na uniwersytecie wykładasz. Twoje wirtualne pomysły oraz mrzonki o tym co jeszcze lub czego to ty nie zrobisz kladą na łopatki innych wykonawców. Jesteś przodownikiem w tworzeniu wizii oraz projektów. Więc mi małemu ludzikowi nie przystoi nawet popadać z tobą w jaką kolwiek dyskusję na temat projektu i wizjonerstwa. Alfa i omega... Do setna... Ustępuję Ci pola. Prowadz wątek ... Zapewne wniesiesz w niego więcej kolorów, wizji oraz życia. Zapytanie. Jak mogę usunąć konto z forum? Jeśli nie ma możliwości samemu to proszę administratora o taka czynność. Czyli usuniecie mojego profilu z forum. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
    Witam.

    Widzisz nie zrozumiałeś i obraziłeś się na mnie.Bez potrzeby.Przede wszystkim to nie jest mój wątek i nie mojego autorstwa ,a pola mi nie ustępujesz tylko mocno filozofujesz.Wątek jest o naszych urządzonkach w ogrodzie, naszych , a nie o twoich pracach u innych ludzi.Nie rozumiesz tego???.Popatrz ile twego jest tutaj.Wszystko na jedno kopyto z tego samego materiału.Wszyscy to znają oczywiście mówię za siebie i to w mojej subiektywnej ocenie.Cały czas kazano mi założyć sobie bloga z kulinarnymi przepisami i wiesz co założyłem go.razem z synem .Mam wątek kulinarny pt. wariacje kulinarne NS ale to z innego powodu.Załóż taki podobny ale przecież ty go zakładałeś.Ten wątek mówi zupełnie o czym innym.Na koniec powiedz czy widzisz tu różnicę:




    Ja widzę.Grille, wędzarnie, kominki ogrodowe
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 14-11-2016 o 10:13

  5. #1205
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    sezon grillowy otwarty?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grillo_wedzarnia_ceglana_mala.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	387600
    Ostatnio edytowane przez bohusz ; 26-04-2017 o 17:54

  6. #1206
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    sezon grillowy otwarty?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grillo_wedzarnia_ceglana_mala.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	387600
    Bohuniu ty żyjesz? Jak miło że się odezwałeś.

  7. #1207
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Bohuniu ty żyjesz? Jak miło że się odezwałeś.
    Tak i mam się dobrze. Tylko z czasem krucho.
    Co tu słychać?

    Widzę praktycznie wokół same reklamy....

  8. #1208
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    Tak i mam się dobrze. Tylko z czasem krucho.
    Co tu słychać?

    Widzę praktycznie wokół same reklamy....
    Dobrze widzisz.............one tu zabijają

  9. #1209
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał bohusz Zobacz post
    sezon grillowy otwarty?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grillo_wedzarnia_ceglana_mala.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	8,5 KB
ID:	387600

    Otwarty ... piwo i karkówka znikają ze sklepu.....
    Darek B

  10. #1210
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość

  11. #1211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Tą piłkę można rozpołowić i położyć ruszt do grilla....


  12. #1212

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość
    Moim zdaniem średnio. Palenisko rakietowe daje punktowo idealnie dopalone spaliny o bardzo wysokiej temperaturze. Do grilowania musiał byś je jakoś rozproszyć deflektorem, albo zrobić grill płytowy z szamotu, albo jakiegoś kamienia. Na wędzarnie to już w ogóle się nie nadaje, spalanie jest za czyste i "wędził" byś samą temperaturą bez dymu. Tylko, czy to było by jeszcze wędzenie?

  13. #1213
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Cytat Napisał berthold61 Zobacz post
    Jak już tak fajnie tu piszecie to powiedzcie czy to da rady , chcę zbudować taką hybrydę czyli wędzarnia plus grill z blatem ale grill chcę grzać piecem tak zwanym rakietowym , czy to jest realne i czy to się sprawdzi ? rożen grilla oczywiście regulowany na wysokość
    Ależ to forum szaleje ...
    Darek B

  14. #1214
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krakers70 Zobacz post
    Moim zdaniem średnio. Palenisko rakietowe daje punktowo idealnie dopalone spaliny o bardzo wysokiej temperaturze. Do grilowania musiał byś je jakoś rozproszyć deflektorem, albo zrobić grill płytowy z szamotu, albo jakiegoś kamienia. Na wędzarnie to już w ogóle się nie nadaje, spalanie jest za czyste i "wędził" byś samą temperaturą bez dymu. Tylko, czy to było by jeszcze wędzenie?
    Z rozproszeniem nie będzie problemu bo można dać jakieś sito a na nim położyć jakieś kamienie czy większe otoczaki a sam grill czyli ruszt zrobić ruchomy góra-dół , co do wędzarni to oczywiste że tradycyjne kiszenie drewna

  15. #1215

    Domyślnie Wędzarnia grill piec chlebowy

    Witam... Wiewiórek nie miałem zamiaru niepokoić Cię ale dziś pomyślałem a czemu nie... Mam nadzieje że na frustrację ze złości nie zejdziesz z tego świata....

    Daje Ci nową pożywkę do samo-istnienia i byś znowu miał sens życia Realizacja... Grill, wędzarnia oraz piec chlebowy pod własnie też bajkową wiatą z Panem Kominem oraz z aroganckim motylem jeszcze w ciele pełzacza Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0165.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	414027Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0166.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	414028Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0171.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	414029Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0172.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	82,1 KB
ID:	414030Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0173.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	78,8 KB
ID:	414031

  16. #1216

  17. #1217

  18. #1218

  19. #1219
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janusz R Zobacz post
    ...Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0186.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	414042Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0187.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	414043Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0188.jpg
Wyświetleń:	159
Rozmiar:	87,6 KB
ID:	414044Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCF0190.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	414045
    Janusz! Wiesz, że to nie moje materiały, ale za Sztukę i Rzemiosło - wielkie brawa!

  20. #1220

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Janusz! Wiesz, że to nie moje materiały, ale za Sztukę i Rzemiosło - wielkie brawa!
    Dziękuję... Co masz na myśli że nie Twoje materiały?

Strona 61 z 63

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony