dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 167 z 167
Pokaż wyniki od 3.321 do 3.339 z 3339
  1. #3321
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Cytat Napisał julianna16 Zobacz post
    Twosiaaaaaa
    Jej ale tęsknię za wątkami, które kiedyś były "moim domem" (...)
    Czuję dokładnie to samo, aż łza się w oku kręci!

  2. #3322

    Domyślnie Priv

    Witaj Twosiu
    Ponawiam prośbę o odbiór wiadomości na priv.

  3. #3323
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    Twosia znowu zniknęła,ale może wróci z jakimiś cudami

  4. #3324

    Domyślnie

    Przywituję się, dzień dobry. I co powiem? Zostałam zaskoczona niezmiernie Twoimi wnętrzami i zdjęciami wnętrz. Bo myślałam że to są jakieś inspiracje z drogich magazynów...a ty wkleiłaś zdjęcie swojego domu! Łał! aż jeszcze raz muszę je obejrzeć tak mi się podobają
    Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie.

  5. #3325
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

  6. #3326
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  7. #3327

  8. #3328
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie


  9. #3329

    Domyślnie

    Szok i niedowierzanie, że jeszcze ciągle tutaj zaglądacie Z duuużym opóźnieniem dziękuję za życzenia świąteczne <3 Niespecjalnie miałam się czym pochwalić w tym roku, nawet drzewo nadal stoi niezmiennie Odpuściliśmy sobie trochę i gromadzimy fundusze żeby w wakacje ruszyć pełną parą. Cel to wykończenie poddasza i w końcu wstawienie schodów. Marzy mi się też taras ale pomarzyć sobie można

    Nie mam żadnych nowych foteczek Mam za to odpowiedź dla Julianki o to jak zamontowałam łyżeczki. Może przyda się i innym więc napiszę tutaj.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0438.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	41,2 KB
ID:	303539
    Na zdj widać taką małą kokardkę i nie znalazła się ona tutaj bez kozery otóż pod kokardką jest mały drucik, który poprzez dwa małe otworki nawiercone w tylnej płycie obrazka przechodzi na drugą stronę i tak skręcony, przytrzymuje mi łyżeczkę. Nie znalazłam sposobu na przyklejenie jej chociaż wypróbowałam różne metody. Poza tym przyznam szczerze, że żal mi było niszczyć tych łyżeczek jakimś klejem. Akurat te wylicytowałam na allegro i to jakiś szwedzki antyk więc nie mam serca na taką profanację Drucik jest srebrny, można go znaleźć np w empiku równo zawinięte zwoje (widać na kokardce) jakoś szczególnie nie rażą i mogę odkręcić łyżeczki do ewentualnego czyszczenia.

    A teraz odrobina prywaty Pamiętam jeszcze z dawnych czasów forumowej aktywności, że ktoś miał w domku i użytkował podłogę z korka. Może ten ktoś jeszcze czasem tu zagląda i podzieli się wrażeniami. Szukam podłogi do jednej z sypialni na górze, którą chcielibyśmy przeznaczyć na coś w rodzaju pokoju rekreacyjnego. Ja trochę tańczę i ćwiczę yogę. Marzy mi się powieszenie tam luster i hamaka do aerial yogi Pewnie w przyszłości z pokoju korzystały by też dzieciaki. W związku z tym szukam jakieś elastycznej i ciepłej podłogi bez fug. Takiej, która nie będzie się elektryzowała i nie będzie ślizga. Z opisów korek wydaje się być niezłym rozwiązaniem jest tez dużo tańszy i łatwiejszy do położenia niż wszelkie podłogi sportowe. Parkietu nie chce mąż no i cenę też ma niemałą. Więc kto miał, ma, używał lub zamierza połorzyć korek proszę o opinie
    Pozdrawiam
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  10. #3330
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Twosiu co do podłogi nie pomogę ale przywitam się chociaż
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  11. #3331

    Domyślnie

    Cześć Mugatko muszę popatrzeć co tam u Ciebie słychać i na innych starych wątkach Na razie przeszukuje forum w poszukiwaniu jakiejś wiedzy i opinii o korku ale w weekend postaram się sprawdzić, co się u Was pozmieniało.

    Nie mam własnych fotek ale mam kilka zdjęć z domku szwagierki. Myślę, ze nie będzie miała nic przeciw jak je wkleję tym bardziej, że sprzedaje stół na zdjęciach. W tle zdjęć widać śliczny biały kredens, sama go odnawiała Spróbuję ją naciągnąć to może pochwali się jeszcze jakimiś ujęciami.









    edit: Pomyślałam, że gdyby kogoś zainteresował stół to on podobnie jak kredens miał być odnawiany ale przegrał z miłością do innego mebelka Ma oczyszczone nogi i blat przetarty z lakieru, wymiary 150 na 100, rozkłąda się do 280
    Ostatnio edytowane przez TwoOfUs ; 10-02-2015 o 18:22
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  12. #3332
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    bratowa też ma gust,pięknie u niejte łyżeczki są u cudowne,uwielbiam takie starocie

  13. #3333
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Pięknie tutaj, jeden z najładniejszych domów tu na FM. Pozdrawiam serdecznie!

  14. #3334
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Małgosiu
    Jak się cieszę, że jesteś
    Stół przepiękny i patent na mocowanie sztućców świetny .

    Co do korka, to tak się skalda, że obecnie mam taką podłogę w sypialni. Kładłam go sama 15 lat temu. Wystarczył klej, dobry nożyk i chęci . Nawet udało mi się nie zbabrać roboty . Uwinęłam się w jeden dzień (20 m). Klej mocno śmierdział, ale może teraz są lepsze i mniej śmierdzące.
    Co do używania, to mogę napisać tylko same dobre rzeczy . Jest ciepły (przyjemność chodzenia w skarpetkach), cichy (nic nie stuka przy chodzeniu, wydaje się też, że wycisza pomieszczenie tak w ogóle), świetnie amortyzuje spadające przedmioty. Można go odnawiać poprzez lakierowanie. Mój zmatowił się już przez lata w miejscach najczęściej używanych, ale nie jakoś strasznie. Nie widać tego gołym okiem, ale jak odsunę mebel pod którym podłoga jest nieużywana to oczywiście widać różnicę. Generalnie polecam do funkcji jaką planujesz

    Odzywaj się częściej proszę i pokaż co u Ciebie

  15. #3335

    Domyślnie

    Twosiu,

    jestem tyle na Forum co nic, ale jak już wpadłam, to chociaż się przywitam

  16. #3336
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie


  17. #3337
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie


  18. #3338
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    wracaj na święta z wiankami

  19. #3339

Strona 167 z 167

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony