dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 166 z 167
Pokaż wyniki od 3.301 do 3.320 z 3339
  1. #3301
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    Kto to się pojawił i takie śliczne zdjęcia bardzo milo u Was

  2. #3302
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Doriko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    okolice Gdańska
    Posty
    2.468

    Domyślnie

    Ech, po prostu pięknie. A co to dopiero będzie jak dokończycie i dopieścicie już wszystko.
    A zdjęcie z dzidzią po prostu przesłodkie. Jakbym była jego mamą, ciocią, babcią czy też innym krewnym to oprawiłabym je w ramkę, cudne.

    P. S.
    Witam się u Ciebie Co prawda już coś tam pisałam ale nie pamiętam czy się witałam.

  3. #3303

    Domyślnie

    Two, dobrze wiedzieć, że u Ciebie wszystko w porządku

    Ależ mi brakowało Twoich zdjęć i wnętrz.

    Obejrzałam wszystko z zapartym tchem, cudny klimat macie w salonie, jestem oczarowana zasłonami i kolorem karniszy. Sypialni też zazdroszczę, nasza jest ciągle prowizorką. Ale naj najcudniejsza jest lampa w wiatrołapie. Nieważne - zgaszona czy zaświecona... piękna!

  4. #3304
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    wiwik

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-180
    Posty
    605

    Domyślnie

    zbieram szczękę z podłogi! świetne wnętrza, z charakterem, nie dziwię się, że Wam się dobrze mieszka! gratulacje i czekam na więcej

  5. #3305
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Two długo kazałaś czekać na te prawie finalne zdjęcia ale warto było ... klimat niesamowity... cudnie, po prostu cudnie ... i faktycznie zdjęcie z dzieckiem musisz koniecznie spezentować rodzicom w dużym formacie
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  6. #3306
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Two,
    jak miło że jesteś
    a w domu fantastycznie, te wnętrza można oglądać jak dzieła sztuki, są niesamowite!
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  7. #3307

    Domyślnie

    Two, przedstawiam się jako Twoja fanka Jest przecudownie, prześlicznie, a Bobinio (tak na maleństwa mawia moja córka) do zjedzenia
    Ale gdzie jest koza??

  8. #3308

  9. #3309
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    C* U * D * N * I * E
    Piękny klimat i totalna spójność Małgosiu. Jesteś mistrzynią magii we wnętrzach

  10. #3310
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    katia.katia

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Zielone Wzgórze
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał wiwik Zobacz post
    zbieram szczękę z podłogi! świetne wnętrza, z charakterem, nie dziwię się, że Wam się dobrze mieszka! gratulacje i czekam na więcej
    Ja tak samo, piękne wnętrza, oglądam z przyjemnością.

  11. #3311

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Dziewczyny, dzięki za noworoczne życzenia i komplementy dla domku

    Ivy ta cegła to Alt maas CRH klinkier
    Aga już odpowiedziałam na priv

    I zrobiłam jeszcze kilka zbliżeń mojego DIY



    Witam Cię, stolik genialny, wnętrza oryginalne, widać, że wiele rzeczy Cię inspiruje, ale nic nie naśladujesz, tworzysz własny styl... Gratuluję.
    Nie mogę dojrzeć, czy karnisze w salonie są z jasnego drewna czy mosiądzu. O ile dłuższe sa zasłony niż odległość między karniszem a podłogą?
    moja galeria
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...arzony-dom-Ani

    Mam do sprzedania:
    Cudną, n o w ą szarą sofę w wydaniu współczesnym ale nie nowoczesnym w super cenie, zdjęcie i opis na stronie 8 i 5 mojej galerii

  12. #3312

    Domyślnie

    Witaj Gosiu
    czy mozesz odebrac pocztę priv?

  13. #3313

    Domyślnie

    To jeszcze raz ja, Twoofus, te tacki na stoliczku, skąd?
    moja galeria
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...arzony-dom-Ani

    Mam do sprzedania:
    Cudną, n o w ą szarą sofę w wydaniu współczesnym ale nie nowoczesnym w super cenie, zdjęcie i opis na stronie 8 i 5 mojej galerii

  14. #3314

    Domyślnie

    Hejka
    Tak szybciutko więc wybaczcie, że zbiorowo.
    Na początek dziękuje za wszystkie miłe słowa na temat naszych wnętrz, jest mi bardzo bardzo miło, że dostrzegacie w nich tyle ładnych elementów a nawet fragmenty jakiegoś indywidualnego stylu U mnie wszystko dobierane na czuja ładne to biorę

    A teraz szybko na pytania:
    AnnaMM tacki licytowałam na allegro w dziale z antykami. Zresztą dużo rzeczy stamtąd pochodzi: łyżeczki, lampa w wiatrołapie, stół
    Karnisze w salonie to jasne drewno bukowe. Miałam malować je na biało i nawet jeden w sypialni pomalowałam ale potem jak już tymczasowo zawisły to projekt upadł. Na razie tak mi się podoba i tak zostanie Zasłony są dłuższe o 30cm. i nadal niewyprasowane wstyd
    W ogóle przebimbaliśmy to lato Mąż w Italy, ja miałam dużo pracy przy ślubach więc projekty związane z domkiem leżały odłogiem. Jedyne co udało się zdziałać to pomalowaliśmy poddasze, ale podłogi nadal w kartonach. Kolor mamy szalony i szaloną ma nazwę: grynszpan Ni to niebieski ni zielony ale za to wyszedł strasznie intensywny. Nie tak miało być W wiaderku był ślicznie zamglony i delikatny a na ścianie niemal świeci mam nadzieję, że przyszłym dzieciom przypadnie do gustu. Spróbuje w przyszły weekend pstryknąć jakieś fotki bo na te co mam nie oddają jego osobliwej urody.
    Mam za to dwie fotki prezentu urodzinowego od znajomych Mnie się podoba bardzo i pasuje do kuchni





    Wolną chwilą zrobiłam taż taki oto zabawny obrazek do kuchni





    I oprawy doczekała się pierwsza partia łyżeczek:

    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  15. #3315
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    Piękne!

  16. #3316
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Twosiaaaaaa
    Jej ale tęsknię za wątkami, które kiedyś były "moim domem" .
    Cieszę się, że napisałaś, a zdjęcia Twoich prac zapierają dech w piersiach. Śliczne Kokardki dodały uroku
    Prezent bardzo stylowy
    Napisz proszę co to za marker, którego użyłaś?

  17. #3317
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    jeju jak się cieszę,żę coś skrobnęłaś,myślałam,że już przepadłaś na wieki obrazki piękne buziaki,czekamy na więcej

  18. #3318

    Domyślnie

    Cześć wszystkim kobietkom To miłe, że jeszcze o mnie pamiętacie i czasem tutaj zaglądacie Ja mam teraz bardzo mało czasu i rzadko wchodzę na forum ale raz na jakiś czas podglądam co tam u Was słychać

    Julianko/Ewciu ten biały pisak to flamaster do opisywania płyt CD/DVD. na moim widnieje napis Granit to chyba nazwa producenta i grubość 1.0 mm.
    Polecam, bo wypróbowałam różne białe pisadła od długopisów żelowych UNI po markery olejne i tylko ten ładnie krył i w efekcie przypominał litery wypisane kredą.

    A u mnie na Mazowszu jesień w pełni. Na chodnikach złoto od liści, w powietrzu ich słodki zapach, a za oknem mgliste, wilgotne wieczory i poranki. Jest tak niesamowicie, że aż strasznie:



    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  19. #3319
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Two,
    KOPĘ LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    No pisz, co u Ciebie, opowiadaj, pokazuj, prezentuj te fantastyczne wnętrza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. #3320
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Twosia wróciła Twosia
    Brakowało mi Twoich czterech kątów i tych cudnych prac
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

Strona 166 z 167

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony