dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 167
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 3339
  1. #21
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mother24
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    73

    Domyślnie

    Witam, inspiracje bardzo interesujące. A ja od razu z pytaniami: w jakim programie robicie wizualki???? (WOW) oraz Pamiętasz? Wiesz? jaką cegłę masz na ściance? Interesuje mnie firma i kolor - numer jakiś (?)POzdrawiam serdecznie

  2. #22

    Domyślnie

    No to i ja witam sympatycznie cegła na ścianie to Alt Maas z CRH jest bardzo fajna i szalenie nam się podoba ze względu na wszystkie jej brudy i nierówności. Wygląda ja prawdziwie stara cegła.
    Wizualizacje robiliśmy w Sweet Home 3D troszkę się napracowaliśmy zanim udało się go opanować, ale od czego mam informatyczną głowę małża (tu pokłony dla małża )
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mother24
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    73

    Domyślnie

    Z tego samego powodu mi się podoba Dzięki.

  4. #24

    Domyślnie

    bardzo podoba mi się wieszak do przedpokoju - gdzie zdobyty?
    pozdrawiam

  5. #25

    Domyślnie

    Witam Femine
    Wieszaczek upolowałam w ogrodniczym supermarkecie ale niestety francuskim. Aktualnie przebywamy tutaj na emigracji ale równocześnie urządzamy się w Polsce więc jak mi coś na miejscu wpadnie w oko to nie omieszkam nabyć Powoli gromadzę różne przydasie potem tylko porozmieszczamy, poukładamy i się wprowadzamy Ciekawe jak mi się uda ten cały dobytek przewieźć do PL
    Domek budujemy trochę na odległość dzięki pomocy rodziców. Oni na miejscu czuwają żeby wszystko szło jak trzeba ale strasznie chciałabym zobaczyć jak to wychodzi, tak na żywo.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To ja czekam na wizualizację salonu

  7. #27

    Domyślnie

    No wszyscy czekamy i ja też
    Zobaczymy w jakim stanie małż wróci z pracy jak będzie do użytku to go trochę z tym tematem pomęczę
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  8. #28

    Domyślnie

    Powiem Wam, że salon idzie nam strasznie Jakoś nie mam na niego pomysłu. Nie mam pojęcia jaki kolor ścian, jaka kanapa, jakie meble.
    Jak coś mi się zaczyna już podobać to zaraz okazuje się że nie pasuje do reszty, albo jest totalnie niepraktyczne albo małż wyskakuje z kategorycznym NIE
    Tak więc koncepcja salonu rodzi nam się w bólach
    Rozważamy jakieś ciemne ściany i jasną, białą podłogę. W grę wchodzą odcienie czekoladowe, szare lub mój ukochany fiolet. Mamy jednak obawy czy nie wyjdzie nam za ciemne wnętrze. Mamy duże okno tarasowe (3,8m) i na bocznej ścianie drzwi balkonowe (90cm) z tym że taras jest zadaszony więc to trochę blokuje dostęp światła. Myśleliśmy o jasnej kanapie, ja najchętniej w obiciu z materiału ale małż mówi że praktyczniejsza skóra. Ma w tym trochę racji bo przy posiadaniu zwierzaków kłaczki są wszędzie. No i nie wiem Pracujemy nad tematem może coś z tego będzie.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  9. #29

    Domyślnie

    Jak widać wizualizacja salonu się opóźnia
    Zgłosiliśmy w agencji z której wynajmujemy mieszkanie, że zamierzamy się wyprowadzić, no i zaczęły się wycieczki zwiedzających wrrrrr. Czyli czasu na poszukiwania w sieci oczywiście mniej. Trzeba ogarnąć mieszkanie żeby jakoś wyglądało (bo normalnie nie wygląda ) i prywatne graty nie walały się na wierzchu, czego jak zwykle nikt nie docenia. Towarzystwo włazi w butach, oczywiście bez pytania i do szafy nawet zagląda wrrrr x2 A wszędzie świeżo umyte podłogi i odkurzone wykładziny. A odkurzanie to dla mnie teraz prawdziwe wyzwanie. Wiosna nastała więc zwierzyniec mi się futrzy na potęgę wrrrr x3
    Ostatnio edytowane przez TwoOfUs ; 13-01-2012 o 10:45
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  10. #30

    Domyślnie

    Dziś mam więcej wolnego gdyż turystów brak, więc rozważań nad salonem ciąg dalszy...
    Wpadły mi w łapki takie oto zdjęcia:











    No i spodobało mi się to dwukolorowe zestawienie, czyli biały + czekolada i biały + ciemny szary
    Tylko czy to nie będzie za ciemno we wnętrzu? Patrząc na te moje inspiracje to ja ogólnie mam jakąś skłonność do ciemnych ścian. No i skąd to? Bo ja raczej z tych preferujących jasne wnętrza a brak światła robi ze mnie ponure zombie
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  11. #31

    Domyślnie

    FANFARY!!! małż wyprodukował wizualizację salonu, czyli tak to widzę. Przynajmniej na razie
    Kolor ścian: małż stawia na szary, ja dalej nie wiem
    kanapa: małż chce skórę, ja marzę o materiale ale że niepraktyczny przy futrze to może skóra, tylko może z poduszkami i pikowana? sama nie wiem
    stolik kawowy: kupiony dawno temu w Almi decor, dość duży w stylu chyba kolonialnym z ciemnego drewna ale do zabejcowania na nowo bo kolor złazi jak się go przeciera
    fotele: marzenie Pasha Pedrali; małż sceptycznie co do ceny
    dywan: poszukiwany prawdopodobnie jakiś ze srebrnym połyskiem, puszysty
    oświetlenie: zero pomysłów
    dekoracja na ścianę: poszukiwana

    no i zapowiedziane wizualizacje











    Strasznie duży się ten pokój na zdjęciach wydaje ale to tylko 30m2
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  12. #32

    Domyślnie

    i zapomniałam Pasha Pedrali



    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Wizualki Szary pasuje jak ulał w tej aranżacji... A jaki kolor ścian byś chciała? Chyba jeszcze taupe/greige będą bardzo pasować. Cegiełka na ścianach jest bossska

    Fotele Pasha Pedrali mają super design, ale też jestem trochę sceptyczna co do ich wygody. Ja wolę miękkie i miłe w dotyku

  14. #34

    Domyślnie

    Wszystkich Zaglądaczy zapraszam do komentowania tutaj gdyż osobnego wątku komentarzy raczej nie planuje z chęcią przyjmę wszystkie sugestie co do lamp salonowych bo w tym temacie pomysłów brak .
    A w międzyczasie zarzucam gorący u nas temat drzwi wejściowych.
    Jakiś czas temu tata małża oznajmił, że dogadał się z przedstawicielem pewnej firmy w kwestii drzwi wejściowych (czytaj: będzie taniej ) mamy tylko wybrać wzór i kolor. No i żona małża czyli ja katalog obejrzała i wzoru nie wybrała bo mi się jakoś nic nie podoba.
    Drzwi są metalowe i opcje są trzy

    brama będzie taka:


    no i drzwi: 1 i 2 w standardzie białe
    1

    2

    3 bez okienek ze wzorem i kolorem jak na bramie

    Ale ale ... to nie koniec. Przez kilka ostatnich dni próbowałam ogarnąć wątek Lasche i tam pojawiają się kolorowe drzwi, no i pomyślałam o zielonych
    Mina małża oczywista, ostre przedmioty (paznokcie ) w ruch...... no i co Wy o tym myślicie?







    a i zapodam jeszcze elewacje. Nasze będą podobne do tych, z cegłą taką jak w salonie. Kolor tynku w odległej przyszłości, jeszcze nie wybrany. Kolor dachówki ciemnobrązowy.



    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Wszystkich z chęcią przyjmę wszystkie sugestie co do lamp salonowych bo w tym temacie pomysłów brak .
    A co Ty na żyrandol z kryształków w salonie?
    Drzwi zielone i w ogóle kolorowe bardzo narzucą styl domu- ja preferuję kolory neutralne, ale do odważnych świat należy

  16. #36

    Domyślnie

    agawi74 ja sama nie wiem jaki ten kolorek bym chciała. Mam jakieś opory czy to nie będzie za ciemno albo może po prostu potrzebuje potwierdzenia że jest ok
    Fotele Pasha oglądaliśmy w zeszłym tygodniu. Przejeżdżaliśmy zupełnie niezamierzenie obok showroomu. Jechaliśmy do Mediolanu i nagle z zza zakrętu napis Pedrali no i zajrzeliśmy, posiedzieliśmy i stwierdzamy że naprawdę wygodne. Ładnie dopasowują się oparcia. Plastik jest taki sprężysty nie twardy. Gdyby nie cena to już byśmy brali. Ale wiadomo nie jest to miękkie puszyste obicie z tym że ja chciała bym zachować przestrzeń salonu a takie przeźroczyste niby są a jak się patrzy to nie ma

    Co do lampy to pomysłu brak. Podrzucałam małżowi takie kryształkowe bo ja bardzo nawet ku nim i w łazience jakiś będzie na pewno ale dla niego za bardzo błyszczące. No ale nigdy nie wiadomo może da się namówić

    A drzwi to takie kolorowe mi się marzą bo by nawet do mnie pasowały i do mojego zielonego zawodu ale salon nijak do nich przystaje jedynie fioletowa sypialnia
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  17. #37

    Domyślnie

    witam;

    będę tu czasem zaglądać ciekawe inspiracje a projekt domu w moim stylu.

    i Uwaga !!
    kolorowe drzwi do takich brył nie pasują podcień to wyklucza.
    a ścianę z cegły licówki już masz w salonie? mnie się bardzo podoba ale trochę kojarzy mi się z klimatem knajpek piwnicznych i nie wiem czy nie zakłóci przytulności domowych ?

    a duże wnętrza z wielkimi przeszkleniami i wieloma oknami super) tylko to trzeba myć (( ech realia życia

  18. #38

    Domyślnie

    kast Cegłę już mamy prawie ułożoną w każdym razie kupioną na obie ściany więc raczej zostanie cała położona. Mi ona nie kojarzy się piwnicznie i nawet powiedziała bym że tej aranżacji wnętrza nadaje trochę pieprzyku. W każdym razie nie robi się ono takie nowoczesno-pałacowe.

    Co do kolorowych drzwi też mam wątpliwości a małż powiedział że on to by się właśnie zgodził tylko dlatego że ten podcień je ukryje
    Czyli pewnie jak zwykle marzenia marzeniami a konsekwentnym być trzeba i będą drewnopodobne
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  19. #39

    Domyślnie

    u efilo są takie sztuczne wnętrza katalogowe.....i dziwna sprawa bo nie chce pokazać domu z zewnątrz. trochę mnie zirytował jej tupecik :/

    zdjęciowa zbieranina takie forum ...oceń sama klimat.

    wiele na tych forach ciekawych wątków, jeśli się samemu buduje przydatność zamieszczanego materiału ogromna

    aaaa.... "plastikowym" stołkom/fotelom mowie nie .....podczas siedzenia gołymi nogami/udami ....ciałko się do nich w dość specyficzny sposób kleiiiii....łeeeeee(

  20. #40

    Domyślnie

    No cóż każdy ma to co lubi a o gustach się nie dyskutuje Ja tam jestem fanką przeźroczystych mebli bo nie stanowią masy we wnętrzu a w razie potrzeby można na nich przysiąść. Ja na swoich planuje ozdobne poduchy aby się dupcia nie przyklejała i miękko było a gości w stroju adama raczej nie miewam
    Zajrzałam do Efilo i tam całkiem w moim klimacie wnętrza więc idę przestudiować
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

Strona 2 z 167

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony