dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 167
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 3339
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    usuniete na prosbe zalozycielki watku

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez markoto ; 28-05-2011 o 16:51

  2. #42

    Domyślnie

    A ja bym bardzo Was prosiła o nie roztrząsanie tego tematu na moim wątku. Jeżeli istnieje jakiś problem pomiędzy Kast i Efino to proszę rozwiązać go w ramach własnych wątków. Ja potrafiłam zignorować zaczepki więc sądzę że i inni mogą postarać się zachować klasę i nie zaśmiecać innym galerii niepotrzebnymi sporami.
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  3. #43

    Domyślnie

    Wracając do tematu a konkretnie do oswajania się z kolorem ścian zapodam kilka zdjęć z kolorkiem ku pamięci:









    chyba najbardziej odpowiada mi ta głęboka szarość chociaż inne też ładne....co tu wybrać
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    agawi74 ja sama nie wiem jaki ten kolorek bym chciała. Mam jakieś opory czy to nie będzie za ciemno albo może po prostu potrzebuje potwierdzenia że jest ok
    Fotele Pasha oglądaliśmy w zeszłym tygodniu. Przejeżdżaliśmy zupełnie niezamierzenie obok showroomu. Jechaliśmy do Mediolanu i nagle z zza zakrętu napis Pedrali no i zajrzeliśmy, posiedzieliśmy i stwierdzamy że naprawdę wygodne. Ładnie dopasowują się oparcia. Plastik jest taki sprężysty nie twardy. Gdyby nie cena to już byśmy brali. Ale wiadomo nie jest to miękkie puszyste obicie z tym że ja chciała bym zachować przestrzeń salonu a takie przeźroczyste niby są a jak się patrzy to nie ma
    Podejrzewam, że te krzesełka tanie nie są Ale jeśli są wygodne, to warto na nie trochę pozbierać Na wizualce wyglądają bosssko. A co do szarości na ścianach- nie jestem zwolenniczką tego koloru, choć mam jedną sypialnię.
    Z białymi dodatkami szare wnętrza prezentują się dość elegancko, ale kolor nie może być za ciemny.
    Może zajrzyj na wątek o szarościach, tam jest cała kopalnia zdjęć forumek

  5. #45

    Domyślnie

    Wątek o szarościach przekopałam jako pierwszy Jak tylko małż orzekł że on to widzi na szaro poleciałam się dokształcić bo ja osobiście całe życie zakochana w czekoladowych brązach, ale jak wybrałam fiolet do sypialni to on się specjalnie nie sprzeciwia,ł więc i ja jakoś do szarości się przyzwyczaję
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    To tak jak ja- kocham beże i brązy Jedno pomieszczenie dla odmiany mogę mieć szare
    Na pewno się przyzwyczaisz Jak Ci się spodoba jakieś zdjęcie, to pytaj dziewczyn co to za farba. Bardzo ładne szarości wychodzą farbami Para, tylko ta cena niestety

  7. #47

    Domyślnie



    nawiązując do kolorków to mi się klimaty brązu z bielą podobają . sama mam chęć pomalować część sufitu w salonie na rozbielony brązowy , kominek mam w takim brązie jak ze zdjęcia i jasną sofę - i to masakra szczęśliwie zdejmowane obicia do prania

  8. #48

    Domyślnie

    TwoOfUs!!!!!!!!! masz we mnie wielbiciela, zwolennika, wyznawce nawet Oglądam te Wasze wizualki i inspirację i widzę swój dom! Też tworzę w sweet home, ale informatyk ze mnie jak z koziej... no ten ;P więc i podłogi nie takie, i ściany bez tapet np. Zapisuję Twój wątek do ulubionych i będę zaglądać
    Szarości + cegła + drewno + glamour = ideał, cudo, idylla
    I po Twoich dopracowanych wizualkach wiem, że pójdę tą drogą na 100%
    A plastikowe krzesła? Skoro przetestowane i wygodne to warto! Ja będę miała Pantony w zestawieniu ze stołem ze starych drzwi ze stodoły (swoją drogą pomysł podpatrzony u kubel30) i cegłami. Do tego nowoczesna kuchnia w takim kolorze kolorze
    Przepraszam, że zaśmiecam Ci wątek, ale to z podniecenia
    Nie bój się kolorów i "ciemności". Od czego jest oświetlenie?
    POWODZENIA, będzie pięknie!

  9. #49

    Domyślnie

    Zosik Wizualki to w całości zasługa małża to on taki zdolny w obezwładnianiu programów ja tylko siedziałam obok i pokazywałam palcem co gdzie ma stać i w jakim ma być kolorze
    Pantony to było moje dawne marzenie dopóki nie naoglądałam się wielu innych inspiracji i nie zobaczyłam krzeseł Miss Lacy o których w tej chwili niestety mogę tylko pomarzyć gdyż cena okrutna. Prawdopodobnie stanie więc u nas zamiennik czyli zara/aurora





    A kuchnia oczywiście ma smakowity kolorek

    Kast czyszczenie obić to niestety moja zmora. Mamy trzy zwierzaki w domu i o tej porze roku bywa ciężko, dlatego też rozważamy opcję skóry lub alcantary bo łatwiej oczyścić je z sierści
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    chyba we wszystkich (poza biało żółtą sypialnią) wnętrzach z twoich inspiracji i wizualizacji mogłabym zamieszkać
    jestesmy na podobnym etapie budowy i mamy podobny gust....więc przycupnę tu i bede spoglądać
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  11. #51

    Domyślnie

    śliczne te krzesła, takie delikatne się wydają - bałabym się o nie i o tyłek mojego taty jakby tak zamaszyście na nim siadł ;P
    ale może to tylko złudzenie

  12. #52

    Domyślnie

    Jak by nie było to plastik więc nie wiem jak duże obciążenie jest w stanie wytrzymać
    Ja planuje tylko cztery sztuki tak dla podkreślenia charakteru dekoracji. Będziemy z nich korzystać pewnie tylko my, a my raczej szczuplaki więc nie powinno być problemu Zresztą o ile pamiętam był nawet jakiś wątek czy czyjaś galeria gdzie któraś z dziewczyn pisała, że jest w posiadaniu tych krzeseł i użytkuje na co dzień, i stwierdza że są wygodne. Mam nadzieję że tak będzie bo do koncepcji pasują mi idealnie
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  13. #53

    Domyślnie

    A my w międzyczasie chyba doszliśmy do porozumienia w sprawie drzwi. Prawdopodobnie będą te (oczywiście klamka inna):



    Nadal pozostaje jednak kwestia ich koloru. W standardzie produkują białe a na zamówienie można mieć kolor. Tylko jaki?
    Standardowy brąz, czy też coś zaszaleć?
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Świetny nowy wątek - parę inspiracji już mi wpadło w oko, więc dodaję do ulubionych i mam nadzieję, że będzie jeszcze dużo takich pięknych wnętrz
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    Zosik Wizualki to w całości zasługa małża to on taki zdolny w obezwładnianiu programów ja tylko siedziałam obok i pokazywałam palcem co gdzie ma stać i w jakim ma być kolorze
    Pantony to było moje dawne marzenie dopóki nie naoglądałam się wielu innych inspiracji i nie zobaczyłam krzeseł Miss Lacy o których w tej chwili niestety mogę tylko pomarzyć gdyż cena okrutna. Prawdopodobnie stanie więc u nas zamiennik czyli zara/aurora







    A kuchnia oczywiście ma smakowity kolorek

    Kast czyszczenie obić to niestety moja zmora. Mamy trzy zwierzaki w domu i o tej porze roku bywa ciężko, dlatego też rozważamy opcję skóry lub alcantary bo łatwiej oczyścić je z sierści
    Wow piękne i ta szarość z inspiracji na ścianach też mi się podoba.

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    A my w międzyczasie chyba doszliśmy do porozumienia w sprawie drzwi. Prawdopodobnie będą te (oczywiście klamka inna):
    Nadal pozostaje jednak kwestia ich koloru. W standardzie produkują białe a na zamówienie można mieć kolor. Tylko jaki?
    Standardowy brąz, czy też coś zaszaleć?
    Fajne drzwi Co do koloru, to wszystko zależy od koloru ścian, dodatków, listew przypodłogowych. Białe są eleganckie, ale bardzo brudzące, wbrew temu co zachwalają osoby, które nigdy białych nie miały. Ja miałam parę lat i nigdy więcej. Każdy opuszek palca znać, kurz, ślady obuwia. Teraz mam brązowe i jest o niebo lepiej.

    Jeżeli postawisz na szarości na ścianach, to raczej białe. Jeżeli ściany będą w cieplejszych tonacjach, to brązowe będą w sam raz

  17. #57

    Domyślnie

    Te drzwi na zdjęciu to drzwi zewnętrzne i to z ich kolorem mam problem

    Wewnętrzne będą podobne o ile w końcu uda nam się gdzieś takie znaleźć. No i ich kolor chyba będzie biały. Zostaniemy przy szarych ścianach w salonie i wiatrołapie a do nich białe listwy i białe drzwi. Podoba mi się ta wersja na wizualizacji i małż mocno głosuje za szarością
    Białe drzwi mam obecnie w mieszkaniu i rzeczywiście trzeba je często przecierać ale u nas w grę wchodzą tylko trzy sztuki więc sądzę, że dam radę
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  18. #58

    Domyślnie

    No i wracam po dłuższej przerwie
    Nawiedzili nas rodzice, więc trzeba było trochę się nimi zająć, a że spędzili z nami cały tydzień to było co robić Zwiedzanie, oprowadzanie, obiadki i zero czasu na internet. Ale nie ma tego złego... bo trafiła się okazja zajrzeć do Zary i oczywiście z pustymi rękami stamtąd nie wyszłam Ale o tym potem

    Przeglądam właśnie lampy wiszące pod kątem mojego salonu i trafiłam na takie coś:



    czy to pasuje?
    Szukałam wprawdzie czegoś metalowego i kryształkowego ale nic nie mogę znaleźć, bo nic i się nie podoba albo za bogate albo tandetne
    a ten jest nawet ładny i nawet małżowi leży bardziej iż kryształki.
    Może jakoś by się wpasował

    Dla przypomnienia wizualizacje salonu:



    Ostatnio edytowane przez TwoOfUs ; 07-06-2011 o 13:01
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Fajny ten żyrandol- widziałam identyczny w Innych Meblach na Puławskiej Był jeszcze w innej wersji kolorystycznej. Jest tam też trochę lamp kutych czarnych z kryształkami Zobacz sobie

    http://innemeble.pl/?module=Products...&categoryId=17

    Przypomniało mi się jeszcze, że ten żyrandol nie jest zbyt wielki- nie wiem czy nie byłby za mały do Twojego salonu

  20. #60

    Domyślnie

    hmmm... salon ma 30m2 a ten żyrandol chyba ok 60cm średnicy... sama nie wiem, ciągłe dylematy... ale dzięki za linka, idę pooglądać
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

Strona 3 z 167

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony