dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 925

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Pytanie podstawowe było wcześniej prosto? Wątpię żeby na suficie tak skrzywił.

  2. #2

    Domyślnie

    Witajcie.


    Na zdjęciu widzicie moje ściany, na których został położony tynk Knauf Diamant.
    Czy jest możliwe, że te okropne plamy powstały poprzez osadzenie się wilgoci parującej z wylewki? Wydaje mi się, że przed wylewkami tego nie było. Trochę mnie to martwi...
    Czy szlifowanie + dobry grunt pozwolą zapomnieć o plamach? Przyznam, że chciałam w efekcie finalnym mieć białe ściany ale kiedy patrzę na ten tynk mam czarne myśli, że te wykwity będą prześwitywać.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Radosław Krasowski
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Rumia
    Kod pocztowy
    84-230
    Dzielnica
    Trójmiasto :)
    Posty
    819

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stefi Zobacz post
    Witajcie.


    Na zdjęciu widzicie moje ściany, na których został położony tynk Knauf Diamant.
    Czy jest możliwe, że te okropne plamy powstały poprzez osadzenie się wilgoci parującej z wylewki? Wydaje mi się, że przed wylewkami tego nie było. Trochę mnie to martwi...
    Czy szlifowanie + dobry grunt pozwolą zapomnieć o plamach? Przyznam, że chciałam w efekcie finalnym mieć białe ściany ale kiedy patrzę na ten tynk mam czarne myśli, że te wykwity będą prześwitywać.
    Nie mam pojęcia od czego powstały takie przebarwienia ale gwarantuje że po zeszlifowaniu ścian i pomalowaniu nic nie będzie prześwitywać, więc proponuję się nie stresować na zapas
    Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące tynków wewnętrznych zadaj je TU

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony