dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Darlon

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Tarnowo Podgórne
    Posty
    12

    Domyślnie Ekipa do kominka z Poznania lub okolic - kogo polecacie?

    Witam,

    W piątek zamykam budynek i szukam sprawdzonej ekipy od kominków - możecie kogoś z czystym sumieniem polecić? Mam na myśli oczywiście Poznań i okolice (budowa jest w Tarnowie Podgórnym). Z góry Wielkie Dzieki za każdy namiar

    Pozdrawiam
    Darlon

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darlon Zobacz post
    Witam,

    W piątek zamykam budynek i szukam sprawdzonej ekipy od kominków - możecie kogoś z czystym sumieniem polecić? Mam na myśli oczywiście Poznań i okolice (budowa jest w Tarnowie Podgórnym). Z góry Wielkie Dzieki za każdy namiar

    Pozdrawiam
    Darlon
    Chodzi mi po głowie jedna firma z Łazisk k/Wągrowca , tylko jak ją sprawdzić ?!

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

  4. #4

    Domyślnie

    Witam, Ja skorzystalem z http://kominyikominki.pl/. Sa z Zielonej Gory, ale montaz robia w calej Polsce. Mi montowali w Poznaniu, a koledze w Czerwonaku.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar house4live
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kościerzyna
    Kod pocztowy
    83-400
    Posty
    185

    Domyślnie

    Witam!

    Mogę polecić dwie firmy z pomorza. Jeżeli jest pan zainteresowany, proszę wysłać maile z konkretnymi informacjami na adresy:

    [email protected]

    [email protected]

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomi08

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Polecam I.L.P Chodzież ul. Wiosny Ludów, sprawdzona firma. Fachowe doradztwo, obsługa i montaż. Naprawdę godni polecenia.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomi08

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Gorzów Wlkp.
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Nie polecam Łazisk k/ Wągrowca
    Ostatnio edytowane przez Tomi08 ; 26-05-2011 o 12:30 Powód: brak dalszej części wypowiedzi

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Czy to Tarnowo to od strony Przeźmierowa? Mamy kilku dilerów w Poznaniu i okolicach możemy podpowiedzieć . Jaki ma byc ten kominek zimny czy ciepły ?? Wodny czy powietrzny ?? Nie wszyscy robią wszystko .

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mistrz Zdunski Zobacz post
    Czy to Tarnowo to od strony Przeźmierowa? Mamy kilku dilerów w Poznaniu i okolicach możemy podpowiedzieć . Jaki ma byc ten kominek zimny czy ciepły ?? Wodny czy powietrzny ?? Nie wszyscy robią wszystko .
    zimny kominek - to dla klientów którzy nie mają komina ?

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar bohusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Jaworzno - Krzeszowice
    Kod pocztowy
    32-065
    Dzielnica
    Jurajskie
    Posty
    3.403
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Eniu, no tak nie byłeś na kwietniowym szkoleniu w polskim centrum szkoleniowym kominki Batura (CSKB).
    Zimny kominek utarło się nazywać kominek z zimnymi ścianami. Czyli obudowę wystawioną w starej technologi z Kartonu i wełny, lub według nowszej technologi z konstrukcyjnych płyt izolacyjnych.
    Oczywiście każdy kominek bedzie zimny jak w nim nie napalimy.

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    M***ki

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    1.725

    Domyślnie

    Nieobecność Enia w trakcie szkolenia ??? Bohusz : .. CSKB czy PL CSKB a może już EU CSKB ?? Niestety tego nie wiem bo mnie tam mieli poszczuć psami.. Muszę się spotkać z Piotrem , najlepiej na piwku z Czarnkowa, w jakiś neutralnym terenie. Kominki"ciepłe" są fajne jak w nich palimy , z całego serca polecam i zalecam , te "zimne" są niestety w naszym kraju dniem powszednim .

  12. #12

    Domyślnie

    Witam,
    pozwolę sobie odświeżyć temat, bo sam obecnie poszukuję sprawdzonej i nie drogiej ekipy, która zrobiła by prosty kominek z wkładem i obudową g-k.
    Oczywiście Poznań i okolice - dom ok.15km na płn-zach od Poznania.
    Dużo jest różnych sklepów i sklepików pt. "kominki", ale odnoszę wrażenie, że niektórzy nawet nie wiedzą co sprzedają, nie mówić już o jakimś omówieniu prac i montażu.
    Czy możecie kogoś polecić ?
    Interesuje mnie ekipa, która samodzielnie i bezpośrednio wykonuje takie prace - pośrednikom od razu serdecznie dziękuję.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Quba71. Musisz bardzo uważać kto poleca, kogo i dlaczego. Najlepszy przykład masz kilka postów wyżej, na które nawet nie reagowałem przez tyle lat. Spróbuj znaleźć ekipę, która pracuje w technologii płyt krzemianowych. Będzie to świadczyć, że rozwijają się i interesują rynkiem kominkowym, że dotarła do nich informacja o szkodliwości wełny. Wykonawstwo z płyt GK jest dużo tańsze gdy robisz kominek sam. Firma której trzeba zapłacić, używając płyt krzemianowych skraca znacznie czas montażu. W sumie wychodzi niewielka różnica.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar EwaAdamek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-473
    Posty
    19

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś zna się na samodzielnym instalowaniu kominka to może się zdecydować, z pewnością taki kominek będzie napawał go dumą. Ale co do fachowca w Poznaniu, to wiem że firma wykonująca mój kominek ma oddział na ul. Steszewskiej tel: 530-693-009. Każdemu życzę, aby trafił na tak rzetelnych fachowców. Praca wykonana szybko i sprawnie.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.403
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał EwaAdamek Zobacz post
    Jeżeli ktoś zna się na samodzielnym instalowaniu kominka to może się zdecydować, z pewnością taki kominek będzie napawał go dumą. Ale co do fachowca w Poznaniu, to wiem że firma wykonująca mój kominek ma oddział na ul. Steszewskiej tel: 530-693-009. Każdemu życzę, aby trafił na tak rzetelnych fachowców. Praca wykonana szybko i sprawnie.

    To jeszcze podaj telefony do Białegostoku i do Świnoujścia...

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ktototaki

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    583

    Domyślnie

    o Bielsku nie zapomnij Piotrze, tam można kupić wkład w najlepszej cenie do samodzielnego montażu tylko nazwy strony nie pamiętam
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  17. #17

    Domyślnie

    Bierz w ciemno Piotra, u mnie był i mogę polecić jego ekipę bez zastrzeżeń. Jak chcesz wiedzieć więcej napisz. Pyskuje na forum ale mądrze, dzięki jego argumentacji mam to , com chciał i gęba mi się śmieje jak patrzę na to co po sobie zostawił!

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lion
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    218

    Domyślnie

    Cytat Napisał janusz_21 Zobacz post
    Bierz w ciemno Piotra, u mnie był i mogę polecić jego ekipę bez zastrzeżeń. Jak chcesz wiedzieć więcej napisz. Pyskuje na forum ale mądrze, dzięki jego argumentacji mam to , com chciał i gęba mi się śmieje jak patrzę na to co po sobie zostawił!
    również szukam wykonawcy - rozumiem, że jakościowo ok, a cenowo konkurencyjnie? robiłeś na płytach krzemianowych? jakieś fotki z realizacji możesz wrzucić? - może być na PW :]
    z góry dziękuję, pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Niezbyt często odwiedzam forum, stąd przeoczyłem Twój wpis. Jeszcze raz potwierdzam Piotr jest the best. On mi chyba wp.... za to że tak Go wychwalam. Cenowo gadaj z Piotrem, wszystko zależy co byś chciał i co Guru zaproponuje i wiedz, że na pewno nie zrobi Ciebie w balona. Wnętrze piecyka i akumulatora jest obudowane płytkami/cegłami szamotowymi co stanowi ścianę- monolit, na to tynk i malunek mojego "autorstwa". Zdjęcia z realizacji są wątku - http://forum.muratordom.pl/showthrea...cyk-ceramiczny. wyślę kilka zdjęć tylko podaj adres e mail. pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez janusz_21 ; 20-11-2015 o 06:45

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lion
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    218

    Domyślnie

    @janusz_21:
    Ja dziękuję za odpowiedź, kto inny podziękuje za reklamę, w każdym razie zdjęcia nie będą potrzebne.
    Pan Guru nie był zainteresowany samą zabudową, ponieważ posiadam już wkład - problemem było to, że nie u niego zakupiony.
    Oczywiście padło wcześniej pytanie jaki mam wkład i najwyraźniej mój model nie zaliczył się do tych godnych uwagi.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony