dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19
  1. #1

    Domyślnie Mata antypoślizgowa w szufladach kuchni- z czego ?

    Witam. Do zakupionych szuflad mebli kuchennych chciałam dokupić maty antypoślizgowe. szuflad mam kilkanaście. Znalazłam w kilku sklepach internetowych oferty ale są w granicach 70-80 zł na szufladę.Ciekawe czemu to dziadostwo takie drogie?
    Czy macie sposoby co można wykorzystać zamiast takiej maty? - w rozsądnej cenie

  2. #2

    Domyślnie

    powtórzę za klasykiem:
    ikea jest dobra na wszystko
    ikea na drogę za śliską....itd
    maty silikonowe 50/150 do dociecia

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80012853 czy to o to chodzi?- bo tu nie pisze,ze silikonowa czy antypoślizgowa.

  4. #4

    Domyślnie

    potwierdzam, ta mata sprawdza się idealnie. z jednej strony jest gładka, z drugiej ma wypukłe kropki.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki - i jest 5 x tańsza . Mam nadzieje,ze tez nie przesuwa się w środku szuflady razem z garnkami .
    Może jeszcze jakieś propozycje?
    A może ktoś mi wyjaśni dlaczego te oryginalne maty są takie drogie?
    W czym one są lepsze od tych z Ikei ,że tak dużo kosztują? Pytam bo ani jednej ani drugiej maty nie widziałam i będę dopiero mogła przetestować jak zakupie przez Internet - najbliższa Ikea 300 km - w Warszawie

  6. #6

    Domyślnie

    ikejowska nie przesuwa się z garnkami, jest funkcjonalna, do wyboru przezroczysta, albo w kolorze przydymionego szkła. tylko przycinanie mnie wkurzało bo jest masywna i dużo tego cięcia, ale jak już jest to wszystko ok

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    "Mata antypoślizgowa w szufladach kuchni- z czego ?"

    Nie z czego a skąd? Z IKEI!

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    U mnie też z Ikei, bardzo dobrze się sprawdzają. Żałuje tylko, że nie wzięłam do wszystkich szuflad Ale zawsze jest powód, żeby odwiedzić Kraków

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny - to ja tez wezmę te z Ikei zamówię .Napiszcie jeszcze czy sprawdzają wam się takie przesuwne listwy do segregacji w szufladach - nie wiem jak to się nazywa- aby przedmioty nie przesuwały się? Ja na razie chce tylko te maty - a za jakiś czas jak opadnie budowlany pył z naszego konta to pomyślę o czymś jeszcze do szuflad tylko czy warto?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agalind
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    10.098
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewadora Zobacz post
    Dzięki dziewczyny - to ja tez wezmę te z Ikei zamówię .Napiszcie jeszcze czy sprawdzają wam się takie przesuwne listwy do segregacji w szufladach - nie wiem jak to się nazywa- aby przedmioty nie przesuwały się? Ja na razie chce tylko te maty - a za jakiś czas jak opadnie budowlany pył z naszego konta to pomyślę o czymś jeszcze do szuflad tylko czy warto?
    Dzięki przegrodom jest porządek w szufladach. Nie wiem tylko czy można je dopasować do wszystkich szuflad czy tylko ikeowych (w ich meblach zdarzają się niestandardowe wymiary).
    Ostatnio edytowane przez agalind ; 27-05-2011 o 10:29

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    A jak myjecie te maty ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  12. #12

    Domyślnie

    Ja jeszcze tego nie widziałam, ale wyobrażam sobie,ze je się po prostu wyciąga,że nie są na stałe wklejone do szuflady.A może się mylę?

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie mylisz się

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Ale chodzi mi o mycie - szmatką, pierzecie, w zmywarce ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  15. #15

    Domyślnie

    ostatnio coś mi się rozlało w szufladzie i mata zaliczyła szybciutką kąpiel w wannie
    wg mnie nie ma sensu wkładać jej do zmywarki bo nie zmieści się i niedomyta będzie, a szybkie mycie gąbką skutecznie załatwia sprawę

  16. #16
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar colour
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-654
    Posty
    73

    Domyślnie

    Też mam i myję płynem do naczyń w brodziku, a same maty sprawdzają się b. dobrze, nie ma tez problemu z ich wyjmowaniem, przyklejone nie są, ale też nie przesuwają się samoistnie - w końcu to maty anty poślizgowe

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiakulka Zobacz post
    powtórzę za klasykiem:
    ikea jest dobra na wszystko
    ikea na drogę za śliską....itd
    maty silikonowe 50/150 do dociecia
    Kupiłam,ale nie przylega za bardzo do szuflad.Czy ją się czymś podkleja?

  18. #18

    Domyślnie

    Ja również mam te maty z IKEI i to jest super rozwiązanie, bo nic mi się nie przesuwa w szufladach.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewik137 Zobacz post
    Kupiłam,ale nie przylega za bardzo do szuflad.Czy ją się czymś podkleja?
    Poczekać aż się ułoży.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony